اجرای برنامه‌های شاد فرهنگی و هنری برای مسافران نوروزی در اردبیل

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

دستگاه قضایی از اقدامات قانونی دستگاه‌های اجرایی حمایت می‌کند

بهشتی به نام جهنم دره در دامنه سبلان

توقیف ۳۳۲ دستگاه خودرو حادثه‌ساز در اردبیل

۷۵ کیلومتر بزرگراه در اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد

خروش چشمه‌های جوشان در دل کوه سبلان/مشگین‌شهر قطب گردشگری مسافران

راه‌اندازی بزرگترین مجتمع آبدرمانی شمالغرب در نیر

سال «مهار تورم، رشد تولید» پیش آهنگ پیشرفت و توسعه در اردبیل

برقراری صلح میان طایفه‌های مشگین‌شهری/پرونده مختومه شد

برپایی ۱۰ نوروزگاه عشایری برای استقبال از مسافران در اردبیل

اجاره سوئیت در مشکین شهر

کد خبر: 45464 | تاریخ انتشار: 14:15:58 - شنبه 8 بهمن 1401 | بدون نظر | |

دولت اجرای رتبه‌بندی معلمان را با توان مضاعف پیگیری می‌کند

 کاظم دبیر عصر سه‌شنبه در مراسم تجلیل از شوراهای آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار کرد: با اجرایی شدن طرح رتبه‌بندی معلمان بسیاری از دغدغه‌های معیشتی و حرفه‌ای معلمان در انجام مسئولیت و مأموریت خطیر رفع خواهد شد و ما شاهد ساماندهی مناسب فعالیت‌های آموزشی و تربیتی خواهیم بود.

وی با گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش، از شوراها به عنوان رکن رکین تصمیم‌گیری منطقی و معقول در حل مشکلات یاد کرد و گفت: در نظام تعلیم و تربیت فعالیت‌ها بیشتر بر محور شورایی انجام می‌شود که خروجی آن را در بهبود فرآیند تعلیم و تربیت شاهد خواهیم بود.

معاون توسعه و منابع انسانی استاندار اردبیل با اشاره به حل بسیاری از دغدغه‌ها و نابسامانی‌های حوزه تعلیم و تربیت در دولت سیزدهم به همت رئیس جمهور و وزرا تصریح کرد: در استان اردبیل نیز تلاش بر این است تا با همراهی جامعه فرهنگیان بخش عظیمی از دغدغه‌ها و مشکلات در حوزه تعلیم و تربیت برطرف شده و شرایط مطلوبی را در فرآیند تأثیرگذار آموزشی و پرورشی شاهد باشیم.

دبیر افزود: معلمان در حقیقت قشر پیشروی جامعه‌ای هستند که در آن علم و آموزش بها داده شده و در مکتب اسلام نیز هیچ جایگاهی برتر از علم توصیف نشده است.

وی ضرورت برنامه‌ریزی مناسب برای بهره‌گیری از ظرفیت شوراها را در ارتقای نظام مدیریتی آموزش و پرورش و بهبود شرایط تعلیم و تربیت یادآور شد و خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم با گام‌های مؤثر تلاش می‌کند که دغدغه‌ها و مشکلات بر جای مانده از سال‌های گذشته را در نظام آموزش و پرورش برطرف کرده و زمینه بهبود فعالیت‌ها در این عرصه را مهیا کند.

معاون توسعه و منابع انسانی استاندار اردبیل بیان کرد: کار شورایی در هر حوزه به ویژه نظام تعلیم و تربیت راهگشا و مؤثر خواهد بود و ما نیز سعی می‌کنیم با برگزاری جلسات منظم شورای آموزش و پرورش مشکلات و دغدغه‌های معلمان، دانش‌آموزان و این نظام ارزشمند را برطرف کنیم.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار