هنرمندان اردبیلی جوایز جشنواره تئاتر فجر را درو کردند

واریز ۱۶۵ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌ها برای توسعه عمرانی شهر

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

آغاز فعالیت کمیته‌های ستاد خدمات سفر در اردبیل

تحقق ۷۵ درصدی اشتغال در اردبیل/۵ هزار نفر صاحب شغل شدند

دولت اجرای رتبه‌بندی معلمان را با توان مضاعف پیگیری می‌کند

شبکه آبیاری و زهکشی سبلان؛ توسعه زنجیره آبیاری مدرن در مشگین‌شهر

تنش آبی مشگین‌شهر را تهدید می‌کند

«افسانه جهانی» مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری اردبیل شد

اختتامیه جشنواره ملی شعر ترکی «ایران دل» در اردبیل برگزار می‌شود

تزریق ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار ملی برای توسعه مشگین‌شهر

کد خبر: 45088 | تاریخ انتشار: 11:17:02 - شنبه 1 بهمن 1401 | بدون نظر | |

پیمانکاران راهسازی فعالیت خود را از سر می‌گیرند

عباس جهانگیرزاده در گفت‌و گو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: به دنبال گلایه‌های مردمی از مدیران راه و شهرسازی و راهداری خواسته‌ایم تا نسبت به تکمیل پروژه‌های زخمی و نیمه‌تمام حوزه راه اقدامات لازم را انجام دهند تا بیش از این دغدغه و نگرانی مردم و ساکنان شهرهای مختلف پارس‌آباد و بیله‌سوار را شاهد نباشیم.

وی دلیل تعطیلی بسیاری از پروژه‌های راهسازی را عدم تأمین و تزریق اعتبار به پیمانکاران عنوان کرد و گفت: محور سربند به مشگین‌شهر، عربلو به حاج عوض و گووشلو به پارس‌آباد به دلیل عدم تأمین اعتبار مورد نیاز برای پیمانکار تعطیل شده که پیمانکار قول مساعد داد با تأمین ۲۰ میلیارد تومان اعتبار در روزهای آینده، نسبت به فعال‌سازی این پروژه‌ها اقدام کند.

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تلاش مسئولان استانی در جذب اعتبارات ستودنی است اما از طریق وزارت راه و شهرسازی قرار شد تا ۵۳ میلیارد تومان بدهی پیمانکاران حوزه راه شهرستان پارس‌آباد و بیله‌سوار تأمین شده و به تدریج پرداخت شود.

جهانگیرزاده افزود: انتظار می‌رود دولت در پرداخت منابع عمرانی به استان‌های کمتر توسعه یافته توجه جدی کرده تا با شروع سال کاری در ۱۴۰۲ شاهد به سرانجام رساندن طرح‌های زیربنایی، زخمی و نیمه‌تمام همچون پروژه‌های راهسازی در شمال استان اردبیل باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: اکثر این جاده‌ها در شرایط کنونی محورهای حادثه‌خیز و پر از تلفات جانی و مالی است که مردم انتظار دارند هر چه سریع‌تر این راه‌های مواصلاتی به سرانجام رسیده و از میزان تصادفات و تلفات کاسته شود.

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: از طریق تهاتر نفت و فاینانس بانکی قرار است محور پارس‌آباد به سربند و سربند به مشگین‌شهر با جدیت بیشتر ادامه پیدا کند تا ما شاهد به سرانجام رساندن قطعات مختلف این راه اصلی و پرتردد باشیم.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار