اجرای برنامه‌های شاد فرهنگی و هنری برای مسافران نوروزی در اردبیل

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

دستگاه قضایی از اقدامات قانونی دستگاه‌های اجرایی حمایت می‌کند

بهشتی به نام جهنم دره در دامنه سبلان

توقیف ۳۳۲ دستگاه خودرو حادثه‌ساز در اردبیل

۷۵ کیلومتر بزرگراه در اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد

خروش چشمه‌های جوشان در دل کوه سبلان/مشگین‌شهر قطب گردشگری مسافران

راه‌اندازی بزرگترین مجتمع آبدرمانی شمالغرب در نیر

سال «مهار تورم، رشد تولید» پیش آهنگ پیشرفت و توسعه در اردبیل

برقراری صلح میان طایفه‌های مشگین‌شهری/پرونده مختومه شد

برپایی ۱۰ نوروزگاه عشایری برای استقبال از مسافران در اردبیل

اجاره سوئیت در مشکین شهر

کد خبر: 47071 | تاریخ انتشار: 20:34:46 - یکشنبه 30 بهمن 1401 | بدون نظر | |

مطالعه ۹۷ کیلومتر محور پارس‌آباد – مشگین‌شهر در حال انجام است

محبوب حیدری اظهار کرد: این مسیر به طول ۱۵۷ کیلومتر از محورهای حادثه‌خیز استان است که از سال‌های گذشته عملیات چهار خطه این مسیر آغاز شده و کار در ۶۰ کیلومتر این محور مواصلاتی با سرعت و تلاش جهادگونه پیمانکاران در حال انجام است.

وی تصریح کرد: در کنار تکمیل محور چهار خطه اردبیل به مشگین‌شهر، با اجرایی شدن مسیر چهار خطه مشگین‌شهر به پارس‌آباد نیز امیدواریم از میزان تلفات و حوادث ناگوار در این مسیر کاسته شده و راه ایمن و مناسبی را در شمال استان اردبیل شاهد باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: با شروع فصل کاری اجرای پروژه‌های حوزه راه سرعت بیشتری می‌گیرد و تلاش ما بر این است تا در هفته دولت سال آینده بیش از ۵۰ کیلومتر از بزرگراه‌های استان در مسیرهای مختلف آماده بهره‌برداری شود.

حیدری از تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام و به سرانجام رساندن طرح‌های بازآفرینی شهری با اولویت سکونتگاه‌های غیررسمی خبر داد و افزود: هدف اصلی از اجرای این طرح‌ها بهبود وضعیت سکونتی حاشیه‌نشینان و ارتقای کیفیت زندگی آنها است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در این حوزه طرح‌های مختلفی در اردبیل، خلخال و مشگین‌شهر در حال اجرا است که بخشی از این طرح‌های آموزشی، فرهنگی و خدماتی به بهره‌برداری رسیده است.

حیدری با بیان اینکه در حوزه مسکن پیش از این ۴۱ هزار و ۶۲ واحد مسکن در قالب مساکن مهر به بهره‌برداری رسیده است، اضافه کرد: از این تعداد بیش از سه هزار واحد به صورت تفاهمنامه سه جاذبه، ۱۱ هزار واحد گروه ساخت و بیش از ۲۵ هزار واحد نیز به شکل خودمالکی احداث شده و تحویل متقاضیان شده است.

وی بیان کرد: با بهره‌گیری از تجربیات مسکن مهر در نهضت ملی مسکن نیز تلاش جدی بر این است تا واحدهای مسکونی در سریع‌ترین زمان و بدون ایجاد مشکل تورمی آماده تحویل شود تا رضایتمندی متقاضیان نیز فراهم آید.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از متقاضیان نهایی نهضت ملی مسکن خواست تا با پرداخت آورده خود در مراحل مختلف راه و شهرسازی را در تکمیل پروژه‌ها کمک و یاری کنند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار