یکصدوهشتمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

کارگاه زیست‌ عفیفانه در مشگین‌شهر برگزار شد

کلاهبردار حرفه‌ای اردبیل سر ۲۳ نفر کلاه گذاشت

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

کد خبر: 48259 | تاریخ انتشار: 9:24:30 - چهارشنبه 24 اسفند 1401 | بدون نظر | |

حادثه دلخراش برای کودک ۲ ساله در اردبیل

سعید مهری اظهار کرد: متأسفانه عصر سه‌شنبه از یکی از شهرستان‌های استان اردبیل گزارش رسیده که کودکی ۲ ساله با گذشتن ترقه در دهان خود با آسیبی جدی و وسیع روبه‌رو شده که در حال انتقال این مصدوم به بیمارستان هستیم.

وی به آغاز مصدومیت‌های ناشی از بی‌احتیاطی در چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و گفت: در حالی که هنوز آئین‌های چهارشنبه‌سوری آغاز نشده، ۱۶ نفر در اردبیل دچار مصدومیت شدند که عمده آسیب‌ها از محل چشم و دست است.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان اردبیل از آماده‌باش کامل نیروهای اورژانس ۱۱۵ در همه مناطق استان خبر داد و افزود: تا پاسی از شب همکاران ما تلاش خواهند کرد تا آسیب‌دیدگان احتمالی و مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال را به بیمارستان منتقل کنند.

مهری تصریح کرد: خانواده‌ها باید مراقبت بیشتری را از فرزندانشان انجام دهند تا در این حوادث ناگوار گرفتار نشده و با خطرات جدی روبه‌رو نشوند.

وی به تشدید فضای ترقه‌بازی و انفجار در مناطق مختلف اشاره کرد و ادامه داد: به جای حرکات خطرآفرین، شایسته است خانواده‌ها در کنار هم آداب و رسوم گذشته خود را که شادی و مسرت همراه با سلامتی را به همراه داشت، ترویج پیدا کرده و خانواده‌ها در کنار همدیگر شرایط سالم و مطلوبی را طی کنند.

مهری در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در سال گذشته ۱۲۵ نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال مصدوم شده بودند که امسال نیز تاکنون این حوادث ناگوار ۱۷ نفر مصدوم به همراه داشته است.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان اردبیل اضافه کرد: علاوه بر اورژانس، نیروی انتظامی، آتش‌نشانی و سایر گروه‌های امدادی نیز در صحنه حضور دارند تا به حادثه‌دیدگان احتمالی تا آخر شب رسیدگی کرده و آنها را به بیمارستان منتقل کنند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار