یکصدوهشتمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

کارگاه زیست‌ عفیفانه در مشگین‌شهر برگزار شد

کلاهبردار حرفه‌ای اردبیل سر ۲۳ نفر کلاه گذاشت

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

کد خبر: 47635 | تاریخ انتشار: 9:39:46 - یکشنبه 14 اسفند 1401 | بدون نظر | |

حال تمام دانش آموزان مسموم مساعد است /حفظ آرامش از سوی خانواده‌ها

علی محبوبی اظهار کرد: به دنبال حادثه مسمومیت دانش آموزان در شهرهای مختلف این بار در اردبیل و چند مدرسه مسمومیت دانش آموزان گزارش شد و همکاران ما در اورژانس در مدارس حاضر شده و دانش آموزان بدحال را به بیمارستان منتقل کردند.

وی خاطرنشان کرد: این اتفاق در مدارسی نظیر بهاران و خلبان ذاکر روی داد که دانش آموزان مسموم راهی بیمارستان شدند که آخرین گزارش‌ها حکایت از حال مساعد و مناسب آنهاست.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل از خانواده‌ها خواست؛ تا با حفظ آرامش اجازه دهند تا متولیان بررسی خود را انجام دهند تا در نهایت گزارشی برای مردم در این زمینه ارائه شود.

محبوبی پور منشأ این مسمومیت را سم منتشر شده اعلام و تصریح کرد: کادری مجرب مأموریت یافتند تا منشأ انتشار این گاز و سم را بررسی کرده و علل و عوامل حادثه به صورت دقیق روشن شده و به اطلاع مردم برسد.

دشمن با این توطئه به دنبال ناآرام کردن فضای عمومی است

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل انتشار این گاز را توطئه دشمن دانست و بیان کرد: دشمن ماه هاست با این اقدامات تلاش می‌کند تا آرامش مردم و خانواده‌ها را سلب کند که امیدواریم با هوشیاری و مراقبت بیشتر از این حوادث نیز به سلامت عبور کنیم.

محبوبی پور گفت: تاکنون از ۷ مدرسه اردبیل گزارشی مشابه دریافت شده و در کل ۲۰۲ دانش آموز اردبیلی به صورت خفیف با مسمومیت روبرو شدند.

وی افزود: با ورود مسئولان و متولیان امر سعی بر این است تا در سطح کشور و استن اردبیل علل و عوامل این مسمومیت مشخص شده و منشأ آن نیز به اطلاع مردم برسد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل از اهالی استان اردبیل خواست؛ تا به شایعات توجه نکرده و اخبار را از منابع موثق دریافت کنند چرا که شایعات متعددی پیرامون این موضوع مطرح شده که نمونه آن اتهام به نظام برای عدم تحصیل دانش آموزان دختر است که به هیچ وجه چنین مسائلی صحت ندارد.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار