یکصدوهشتمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

کارگاه زیست‌ عفیفانه در مشگین‌شهر برگزار شد

کلاهبردار حرفه‌ای اردبیل سر ۲۳ نفر کلاه گذاشت

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

کد خبر: 48861 | تاریخ انتشار: 11:50:00 - چهارشنبه 9 فروردین 1402 | بدون نظر | |

راه‌اندازی بزرگترین مجتمع آبدرمانی شمالغرب در نیر

یاسر عبداللهی عصر دوشنبه در جریان بازدی از طرح‌های تولیدی و گردشگری شهرستان نیر اظهار کرد: شهرستان نیر با داشتن آبدرمانی‌های بکر ظرفیت بی‌نظیری در توسعه مجتمع‌های آبدرمانی مدرن دارد که با همراهی سرمایه‌گذاران و تلاش آنها احداث این مجتمع‌ها در حال انجام است.

وی تصریح کرد: بزرگترین مجتمع آبدرمانی شمالغرب کشور در نیر با همراهی سرمایه‌گذاران در حال اجرا است که سال آینده فاز اول آن آماده بهره‌برداری خواهد شد.

معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل به اجرای ۴۸ طرح اقتصادی در شهرستان نیر اشاره کرد و گفت: شهرک تخصصی آب در این شهرستان ظرفیت بی‌نظیر برای حضور سرمایه‌گذاران در حوزه بسته‌بندی آب‌های معدنی و همچنین نوشیدنی‌ها است که بخش عظیمی از این مجموعه‌ها در حال فعالیت است.

عبداللهی از تعیین تکلیف طرح صنعتی و تولیدی تسنیم‌نوش خبر داد و افزود: این مجموعه امسال با تمام توان و قدرت وارد چرخه تولید شده و زمینه اشتغال بیکاران منطقه را نیز فراهم می‌آورد.

وی به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و ادامه داد: آنچه که در مهار تورم مؤثر و نقش‌آفرین است تقویت جبهه تولید و رشد بالنده در این حوزه است که به صورت جدی مورد توجه و دقت نظر است.

عبداللهی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در کنار افزایش ظرفیت‌های تولید واحدهای موجود و احیای واحدهای راکد، تلاش ما بر این است تا با جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی بتوانیم در این حوزه موفق عمل کنیم.

وی تأکید استاندار اردبیل را بر تقویت واحدهای تولیدی و حمایت همه‌جانبه از سرمایه‌گذاران یادآور شد و اضافه کرد: در قالب ستاد خدمات سرمایه‌گذاری، تسهیل‌گری خوبی برای سرمایه‌گذاران ایجاد شده و با رفع موانع و قوانین مخل تولید سعی بر این است تا فعالان اقتصادی و کارآفرینان بیشتر مورد حمایت قرار گیرند.

عبداللهی بیان کرد: محدودیتی در تأمین زمین صنعتی وجود داشت که با دستور استاندار اردبیل محدوده شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل در حال گسترش است و در کنار آن در سایر شهرستان‌ها نیز الحاق زمین‌های اطراف شهرک‌ها و نواحی صنعتی به این مجموعه‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: امیدواریم امسال با تلاش و جدیت بیشتر برنامه‌های هدف‌گذاری شده در حوزه تولید، ایجاد اشتغال و مهار تورم در سطح ملی و استانی تحققی عینی پیدا کند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار