سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

«موئیل» مشگین‌شهر در بین ۱۳ روستای مهم گردشگری کشور قرار گرفت

۱۰ نفر از اراذل و اوباش در اردبیل دستگیر شدند

آسیب دیدگی ۱۰۰ درصد محصول برنج در مشگین‌شهر

طغیان رودخانه‌های مشگین‌شهر در پی بارش‌های اخیر

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

ساخت مسکن برای ۲۶۰۰۰ متقاضی نهضت ملی

کد خبر: 51712 | تاریخ انتشار: 12:19:29 - جمعه 29 اردیبهشت 1402 | بدون نظر | |

۳۴ هزار نفر از تسهیلات ازدواج و فرزندآوری بهره‌مند شدند

داود رجبی  اظهار کرد: همچنان در سال‌جاری نیز پرداخت تسهیلات ازدواج، ودیعه مسکن و فرزندآوری به شکل قرض‌الحسنه با همراهی بانک‌های عامل ادامه دارد و امیدواریم شرایط مطلوبی را در پرداخت این تسهیلات شاهد باشیم.

وی تصریح کرد: ۳۰ هزار میلیارد ریال در این زمینه به متقاضیان پرداخت شده تا گروه‌های مختلف جامعه از این تسهیلات استفاده کنند.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های دولتی استان اردبیل گفت: در سال گذشته ۲۱۵ هزار و ۱۱۱ فقره تسهیلات بانکی به متقاضیان پرداخت شده که ارزش ریالی این تسهیلات ۲۵۵ هزار میلیارد ریال بوده است.

رجبی عملکرد سال ۱۴۰۰ را در این حوزه یادآور شد و افزود: ۱۶۲ هزار میلیارد ریال وام به متقاضیان پرداخت شده بود که ۹۳ هزار میلیارد ریال رشد پرداخت تسهیلات را در سال گذشته نسبت به سال ماقبل آن شاهد هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: ۵۷ درصد رشد پرداخت تسهیلات بانک‌ها گویای عملکرد مناسب آنها در سطح استان است که به غیر از بانک‌های غیردولتی، بانک‌های دولتی سعی می‌کنند در حوزه‌های مختلف به مردم خدمات ارائه کنند.

رجبی اضافه کرد: پرداختی تسهیلات بانک‌ها در پنج بخش اصلی است که مسکن، صنعت و معدن، کشاورزی، بازرگانی و قرض‌الحسنه را شامل می‌شود.

وی بهره‌مندی فعالان اقتصادی و عموم مردم را از این تسهیلات یادآور شد و بیان کرد: ۲۸۸ شعبه با ۱۱۳ باجه در استان اردبیل در قالب بانک‌های دولتی به مردم خدمات ارائه می‌کنند که گستردگی این خدمات را شاهد هستیم.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های دولتی استان اردبیل ادامه داد: ۸۲۰ دستگاه خودپرداز و بیش از ۱۰۶ هزار و ۳۹۳ پایانه فروشگاهی در این استان فعال است که برای عموم مردم در شهرها و مناطق روستایی خدماتی را ارائه می‌کنند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار