موافقت با شهر شدن آلنی / مرکز دهستان مشگین شرقی به روستای بیجق تغییر یافت

جشنواره توانمندی های عشایر مشکین شهر برگزار شد

مدیریت جهادی که پویایی رابه کشت وصنعت مغان بازگردانده است

گره کور در انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه مشگین شهر

الهام بخش تمام نوشته هایم مشکین شهر است

قارداشعلی هزارتکه عشق

برخی مسئولین از قیمت گوشت خبر ندارند / یکی از دلایل گرانی، عدم نظارت مسئولان است

معلمی که هزینه درمان ندارد نباید انتظار آموزش باکیفیت داشت

برای خداوندگار موسیقی سرزمینم

�شهردار مشکین شهر: افراد رادیکالی که برطبل خالی می کوبند با مردم شفاف باشند

 مجتمع اقامتی ، رفاهی ایکی قارداش ،لذت غذا ،آرامش  طبیعت

تاکنون مبلغ ۱۷۰ میلیارد تومان در نیروگاه زمین گرمایی هزینه شده اما متاسفانه پروژه فعلا به بهره برداری نرسیده است

کد خبر: 26956 | تاریخ انتشار: ۸:۵۸:۳۸ - چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ | بدون نظر | |

  برخی بد سلیقگی ها مردم را دچار مشکل کرده/ نباید نا امیدی را در جامعه رواج بدهیم❌

 اکبر صمدی فرماندار مشگین شهر،عصر امروز در نشستی صمیمی با خبرنگاران شهرستان مشگین شهر که به مناسبت روز خبرنگار تدارک دیده شده بود در واکنش به اظهارات یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه ما تلاش کرده ایم و به روحانی رای داده ایم تا مشکلات مردم حل شود اما هیچ اقدام موثری از وی در راستای وضعیت معیشتی مردم ندیده ایم گفت: متاسفانه برخی ها مشکلات را به بخش تقسیم می کنند و مشکلات را به گردن این و آن می اندازند اما در اصل واقعیت مسائلی که در جامعه پخش می شد نبود.

 

وی اظهار داشت: مگر در یک هفته چه اتفاقی افتاد که قیمت ارز،سکه و طلا سر به فلک کشید و به یکباره هم همان گونه افت قیمت کرد،این مشکلاتی بود که جامعه را تحت تاثیر جنگ اقتصادی قرار داد که خوشبختانه با تلاش مسئولین وضعیت نامناسب رو به ثبات رفت.

صمدی ادامه داد: کشوری که بخواهد عزت،آزادی و استقلال خودش را حفظ کند باید هزینه هایی بدهد که جمهوری اسلامی ایران ۴۰ سال است که هزینه ی همان ثبات خودش را می دهد و در طول این مدت هیچ وقت در مقابل زیاده خواهان و استکبار جهانی سر خم نکرده است.

رئیس شورای تامین شهرستان تصریح کرد: ۴۰ سال است که ملت ایران را با تحریم و بحث های اقتصادی تحت فشار قرار داده اند،اما گذر زمان ثابت کرده است که ملت ایران هیچ گاه با یاوه گویی های زیاده خواهان تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت.

اکبر صمدی با بیان اینکه،تنها مردم نیستند که فشار مقطعی را تحمل می کنند ادامه داد: ما مسئولین نیز در فشار و تنگنا هستیم،مگر من دوست ندارم که در این شهرستان کارنامه ای درخشان به یادگار بگذارم و طرح های عمرانی را گسترش بدهم،اما متاسفانه دچار مشکل منابع هستیم .

صمدی خاطر نشان کرد: علیرغم شیطنت های رسانه ای در داخل و خارج کشور و دامن زدن به برخی مشکلات و اتفاقات،مردم ایران بار دیگر نجابت خود را نشان دادند و آب سردی به دستان دشمنان ملت ریختند.

رئیس شورای اداری مشگین شهر تاکید کرد: نباید به هیچ عنوان نا امیدی را به جامعه تزریق کنیم که در این راستا خبرنگاران وظیفه ی خطیری را دارند و هم ما و سایر مسئولین نباید اجازه دهیم خون شهیدانمان پایمال شود.

صمدی عنوان داشت: برخی بد سلیقگی ها در مسئولین وجود دارد و نباید مسئولین اجازه دهند این بد سلیقگی ها مردم را بیش از پیش دچار مشکل کند به طوری که امیدواریم با بسته های پیشنهادی ارزی دولت وضعیت موجود بهبود یابد / خیاونیوز

کانال ایلقارنیوز:

@ilgarnews24

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار