الهام بخش تمام نوشته هایم مشکین شهر است

دستگیری باند کلاهبرداران اینترنتی در مشگین شهر

آماده خرید امتیاز تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز هستیم

مشگین توریستی چالش ها و فرصت ها

قارداشعلی هزارتکه عشق

برخی مسئولین از قیمت گوشت خبر ندارند / یکی از دلایل گرانی، عدم نظارت مسئولان است

معلمی که هزینه درمان ندارد نباید انتظار آموزش باکیفیت داشت

برای خداوندگار موسیقی سرزمینم

�شهردار مشکین شهر: افراد رادیکالی که برطبل خالی می کوبند با مردم شفاف باشند

 مجتمع اقامتی ، رفاهی ایکی قارداش ،لذت غذا ،آرامش  طبیعت

فضای انتخابات یازدهم در مشکین شهر

ایمان به کار و عشق و علاقه به میراث فرهنگی

کد خبر: 27526 | تاریخ انتشار: ۲۲:۳۶:۳۸ - چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ | بدون نظر | |

 معاون درمان وزارت بهداشت تاکید کرد:

محرومیت شهرستان مشگین‌شهر در حوزه سلامت 

ایلقارنیوز: جان بابایی با اشاره به محرومیت‌های جدی این شهرستان در حوزه سلامت اظهار کرد: شهرستان مشگین‌شهر علیرغم توریستی بودن و تعداد جمعیت زیاد آن دارای امکانات درمانی و بیمارستانی محدودی هست که در شان مردم شهرستان نیست

جان بابایی درسفر به شهرستان مشگین شهر و با حضور در بیمارستان ولیعصر مشگین‌شهر از امکانات موجود درمانی، بخش‌های مختلف، پروژه‌های توسعه ۳۰ تختخوابی و محل احداث بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی جدید این شهر بازدید کرد.

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: مساعدت لازم به منظور احداث بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی جدید مشگین‌شهر از سوی وزارت بهداشت صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به محرومیت‌های جدی این شهرستان در حوزه سلامت اظهار کرد: شهرستان مشگین‌شهر علیرغم توریستی بودن و تعداد جمعیت زیاد آن دارای امکانات درمانی و بیمارستانی محدودی هست که در شان مردم شهرستان نیست و در این خصوص وزارت بهداشت با اولویت قرار دادن این مشکلات در بازه زمانی کوتاه اعتبار لازم برای رفع آن اختصاص می‌دهد.

معاون درمان وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: برای توسعه زیرساخت‌های سلامت این شهرستان، وزارت بهداشت اعتبار لازم را به منظور احداث بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی جدید پس از تغییر کاربری توسط شهرستان اختصاص می‌دهد

جان بابایی از انجام اقدامات لازم برای افزایش ۳۰ تخت به ظرفیت بیمارستان ولیعصر مشگین‌شهر خبر داد و بیان کرد: اختصاص ۳ دستگاه دیالیز، تجهیزات مورد نیاز درخواستی، اختصاص۶ دستگاه ونتیلاتور و تامین نیروی انسانی در این شهرستان در دستور کار است.

وی گفت: برای رفع محرومیت این شهرستان در حوزه سلامت، با تامین نیازهای تخصصی درمانی و پزشکان متخصص، یک دستگاه MRI در صورت خرید وزارت به شهرستان اختصاص خواهد یافت و در کنار آن سیستم سی تی اسکن موجود بیمارستان ارتقاء و بروزرسانی می‌شود.

انتهای پیام/ایسنا

 

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار