استفاده از هوش مصنوعی و الگوریتم‌های پیشرفته در تشخیص اخبار و اطلاعات جعلی؛ رویکردی نوین برای ارتقای صحت اخبار

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

از قهرمان پیشکسوت رشته ورزشی کاراته تجلیل شد

جشنواره ورزش خیابانی در اردبیل برگزار می‌شود

درخشش دختران گلف‌باز اردبیلی در المپیاد استعدادهای برتر

اهتزاز پرچم ایران توسط ورزشکاران باعث افتخار ملی می‌شود

💥سهم مشکین شهر از استخدام دستگاه های اجرایی

اداره کل ورزش و جوانان استان باید از نگاه تجاری و انتفاعی نسبت به اماکن ورزشی پرهیز کند

راه عاشقی در وادی گمنامی

رکوردزنی هیات انجمن‌های ورزشی اردبیل در صدور بیمه ورزشی

کد خبر: 27787 | تاریخ انتشار: ۹:۵۹:۲۲ - یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸ | بدون نظر | |

ولخرجی و بی برنامگی پل معلق مشگین شهر یا کارشکنی مسئولان استانی؟!

چندصد ریال با “شش صفر میلیونی” برای حفظ آبروی میزبانی از تیم “شش سرو قامتی” ایران هشتاد و دو میلیونی !

✍️ وحید سید معصومی

 

▫️حمایت های مالی پل معلق مشگین شهر و مدیرعامل آن از رویداد های بزرگ فرهنگی و ورزشی مختلف شهرستان مشگین شهر و استان اردبیل، از بدو افتتاح آن مجموعه گردشگری فاخر استان تا امروز، زبانزد خاص و عام است.

حمایت هایی که در قالب پرداخت وجوه سنگین ریالی و ارزی تا میزبانی اقامتی و جایگاهی برای برگزاری آن رویداد ها صورت می گیرد.

خبرها حاکی از آن است که این بار نیز پل معلق مشگین شهر، با اولین تماس مدیرکل ورزش استان و به احترام مردم استان اردبیل و شهرستان مشگین شهر با پرداخت مبلغ چندصد میلیون ریالی برای حمایت و حفظ آبروی استان اردبیل در مسیر تامین مخارج میزبانی “شهر اردبیل” از تیم های ملی والیبال ایران، پرتغال، استرالیا و فرانسه گام برداشت.

سالن جهان پهلوان حسین رضازاده شهر #اردبیل بعنوان محل برگزاری این رویداد و شهر #سرعین بعنوان محل گردش و تفریح، مأمن و اقامتگاه بازیکنان و کادر فنی تیم ها انتخاب گردید.

▫️در جریان این رویداد ورزشی، وزیر ورزش و جوانان وارد استان اردبیل شد و بیشترین سهم جذب اعتبارات ورزشی برای ساخت، توسعه و احیای فضاهای ورزشی را #پارس_آباد از آنِ خود کرد.

سهم مشگین شهر از این رویداد فقط شامل نصب چند بنر کوچک در چند نقطه شهر اردبیل و سفر شبانه وزیر ورزش به این شهرستان بود و هیچکدام از تیم ها یا اعضای کادر فنی آن ها یا تماشاچیان و طرفداران والیبال هم وارد مشگین شهر نشدند!

 

▫️پل معلق با صرف هزینه هنگفت حتی نتوانست “یک برگ بلیط غیر رایگان” برای تماشای بازی ها توسط مدیرعامل خود؛ که حامی این رویداد ورزشی بود، به دست آورد.

از پل معلق مشگین شهر خبر می رسد که حتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یا یکی از مسئولان مادون وی نیز زحمت دعوت از مجموعه گردشگری پل معلق برای حضور در سالن را به خود نداده اند. حتی برای آنها کارت تردد نیز صادر نگردید!

 

▫️این سوال در ذهن مردم فهمیم مشگین شهر شکل می گیرد که صرف هزینه های هنگفت چندصد میلیونی یا چند میلیارد ریالی برای این رویداد ورزشی توسط پل معلق مشگین شهر؛ چه سودی برای آن مجموعه خصوصی و مردم شهرستان مشگین شهر داشت؟!

آیا چندصد میلیون ریال برای تامین بخشی از هزینه های ساخت یک سالن ورزشی یا تجهیز کامل چند سالن یا خانه ورزش در روستاهای مشگین شهر و یا حمایت مالی از ورزشکاران ملی و افتخار آفرین این شهرستان، کافی نبود؟!

پل معلقی که همیشه در انجام امور خیریه و سازندگی شهرستان پیشگام بود، این بار نتوانست سربلند از این “هزینه کرد”، بیرون آید!

 

▪️با یک حساب و کتاب متوجه می شویم که پل معلق بعنوان ولخرج ترین و بی برنامه ترین حامی مالی این رویداد ورزشی، با صرف چندصد میلیون ریال سرش با نصب چند بنر دو در سه متری و گاهی حتی کوچکتر از آن، کلاه رفت.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار