آخر هفته‌ای سرد و برفی در انتظار اردبیلی‌ها است/ لزوم توجه کشاورزان به هشدارهای هواشناسی

تمامی دستگاه‌های اجرایی اردبیل آماده میزبانی از مسافران هستند

«کلام‌الله صفری» مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اردبیل شد

برنامه توسعه اقتصادی استان اردبیل تدوین می‌شود

افزایش ساعات کاری مراکز تعویض پلاک در اردبیل

مشارکت ۱۲۰ پزشک در طرح ارجاع بیمه سلامت اردبیل/ ۱۸۷ هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند

توسعه فضای سبز اردبیل نیازمند همت اساسی است

رهایی ۱۱ نفر از قصاص نفس طی سال‌جاری در اردبیل

افزایش ۶۴ درصدی بودجه شهرداری اردبیل در سال آینده

سایت تخصصی نجات در مشگین شهر ایجاد می‌شود

انسداد ۳۸ حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان مشگین شهر

انتصاب ایرج بیگدلو به عنوان سرپرست فرمانداری مشگین شهر

کد خبر: 34564 | تاریخ انتشار: 20:41:26 - جمعه 27 اسفند 1400 | بدون نظر | |

رئیس هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل:

رکوردزنی هیات انجمن‌های ورزشی اردبیل در صدور بیمه ورزشی

رئیس هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل از رکوردزنی این هیات در صدور بیمه ورزشی و تعداد ورزشکاران سازمان یافته هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل خبر داد.


محمدعلی پهناور، رئیس هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل اظهار کرد: با توجه به اقدامات انجام یافته، در سال ۱۴۰۰ برای اولین بار از زمان تاسیس این هیات ورزشی در استان تعداد بیمه‌های ورزشی صادر شده به بیشترین تعداد خود رسیده و نسبت به سال گذشته نیز افزایش بی‌سابقه ۲ برابری داشته است.
وی افزود: این مهم که یکی از شاخص‌های اصلی موفقیت هیات‌های ورزشی است و علی‌رغم محدودیت‌های کرونایی در طی دو سال گذشته انجام یافته است که نشانگر برنامه‌ریزی صحیح و دقیق و تلاش‌های اعضای هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل در توسعه رشته‌های ورزشی تحت پوشش بوده است.
رئیس هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل تشریح کرد: فعال شدن انجمن‌های ورزشی تحت پوشش این هیات و هم‌چنین تعدادی از هیات‌های شهرستان‌ها و اجرای طرح‌های استعدادیابی مختلف در طی دو سال اخیر، توجه به کار تیمی و مدیریت حرفه‌ای از جمله دلایل دستیابی به این موفقیت ماندگار در هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل بوده است.
پهناور ادامه داد: تمامی اقدامات انجام یافته در این هیات بر اساس برنامه‌ ۴ ساله تدوین شده به مرحله اجرا درآمده است که در سال‌های آینده نیز روند رو به رشد کنونی را ادامه خواهیم داد.
وی تشریح کرد: رعایت اخلاق حرفه‌ای و ارزش‌گذاری به روسای کمیته‌های ورزشی و مربیان نقش بسیار مهمی در افزایش تعداد ورزشکاران رشته‌های مختلف تحت پوشش این هیات داشته و هم‌چنان تمام تلاش خود را در راستای پیشبرد اهداف عالی و رشد و توسعه این هیات در استان انجام خواهیم داد.
رییس انجمن هیات‌های ورزشی استان اردبیل عنوان کرد: این موفقیت نمونه‌ای از اقدامات در راستای رشد این هیات ورزشی بوده و لذا برنامه‌های توسعه‌ای خود را در سال ۱۴۰۱ نیز ادامه داده و با راه‌اندازی یا ارتقای فعالیت تعداد دیگری از رشته‌های ورزشی شاهد پیشرفت روزافزون خواهیم بود.
وی گفت: تلاش‌های صادقانه اعضای هیئت رئیسه، روسای هیات‌های شهرستان‌ها، روسای انجمن‌های ورزشی، روسای کمیته‌های اجرایی، مربیان، داوران و ورزشکاران هیات در کسب این موفقیت بسیار موثر بوده و لذا زحمات گروهی این اعضا شایسته قدردانی است.

ایلقار نیوز / مهدی انوری آذر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار