کشف سکه‌های تاریخی از منزل مسکونی در مشگین‌شهر

دستگاه‌های اجرایی اردبیل در تبیین موازین حجاب کوشا باشند

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

فرمانده بسیج حوزه ثارالله مشگین شهر معرفی شد

119 حفار غیرمجاز آثار باستانی در استان اردبیل بازداشت شدند

ویدئو: اجتماع حسینیان مشگین شهر در سال 1401

زکات جمع آوری شده در هر روستا برای نیازمندان همان روستا هزینه خواهد شد

نماز جمعه نشانگر قدرت سیاسی اسلام و پیوند دهنده جناح هاست و به هیچ جناح و گروه و اشخاصی وابسته نیست

تحلیل سفر بایدن به عربستان از زبان آیت الله سید حسن عاملی

مسئولان دستگاه قضایی با متخلفان صنعت گردشگری که مروج بدحجابی هستند برخورد قاطعانه داشته باشند

کد خبر: 36010 | تاریخ انتشار: ۹:۵۵:۰۰ - جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ | بدون نظر | |

امام جمعه موقت مشگین شهر:

دشمن با تمام توان و با استفاده از بستر فضای مجازی باورها و ارزشهای دینی و انسانی را نشانه گرفته است

امام جمعه موقت مشگین شهر در خطبه های نماز جمعه با اشاره به وضعیت آشفته بازار مسکن از مالکان خواست با در نظر گرفتن عدل، انصاف، عطوفت و مهربانی یاریگر مستاجران باشند.

حجه الاسلام محمد عابدی با تاکید بر اجرای مصوبه شورای عالی مسکن در مورد نحوه میزان افزایش اجاره بها و شرایط تخلیه املاک مسکونی گفت: مسئولان ادارات مرتبط باید بصورت جدی پیگیر اجرایی شدن این مصوبه باشند تا مستاجران با آسیب کمتری مواجه شوند.
وی اضافه کرد: دولت نیز باید در مورد قولی که در مورد احداث مسکن به اقشار آسیب پذیر داده اند، جدیدیت بیشتری نشان دهد تا هرچه سریعتر این اماکن سرپناه مطمئنی برای خانواده های فاقد مسکن باشد.
خطیب جمعه در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) از خانوده ها خواست با پرهیز از چشم هم چشمی و حذف تجملات زاید شرایط ازدواج آسان را برای جوانان فراهم کنند.
وی در عین حال گفت: اکنون دشمن با تمام توان و با استفاده از بستر فضای مجازی باورها و ارزشهای دینی و انسانی را نشانه گرفته و وظیفه اصلی و اساسی والدین مراقبت و صیانت اهل خانواده در مقابل این توطئه مهلک دشمن است.
امام جمعه موقت مشگین شهر در ادامه با تشریح بخشی از جنایات آمریکا در اقصی نقاط جهان از جمله ویتنام، فلسطین افغانستان، پاناما و از همه مهمتر کشور ایران، حقوق بشر را دستاویز استکبار جهانی برای قتل، غارت و چپاول بیشتر مردم مستضعف جهان دانست.
عابدی کودتای ۲۸ مرداد، کودتای نوژه، حمله به طبس، سرنگونی هواپیمای مسافربری، ترورهای متعدد اشخاص بی گناه از جمله دانشمندان هسته ای و اعمال تحریمهای ظالمانه را تنها بخش کوچکی از جنایت استکبار جهانی در ایران بیان کرد.
وی گفت: خوشبختانه پس از شکل گیری انقلاب اسلامی و با رهبری رهبر فقید انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، هوشیاری مردم و رهبری داهیانه خلف شایسته امام راحل تمامی توطئه های دشمن نقش برآب شده و بدون شک پیروزی نهایی از آن مردم مستضعف جهان از جمله ایران اسلامی خواهد بود/انتهای پیام/میر وحید سید معصومی خیاوی

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار