خط زمینی اردبیل – وان در اردبیل برقرار می‌شود

احداث ۲۵۲ سایت جدید ارتباطی در راستای بهبود شرایط پوشش آنتن‌دهی و اینترنت

افزایش آمار مسمومیت با قارچ های سمی

اولین رویداد «صدرا »در دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد

مردان مومن بر سر عهدی که با خدا بسته اند صادقانه ایستادند

تلاش خالصانه رئیسی برآمده از سیره و منش انقلابی بود

یکصدو سی و یکمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

ابراهیم فهیمی منتخب مردم پارس آباد در دور دوم انتخابات

پل معلق سرعین حضور گردشگران را دو چندان خواهد کرد

نقش آفرینی کانون های مساجد در جبهه فرهنگی بسیار مهم است

دکتر بابک نونهال

دکتر نونهال دادستان مشکین،برای مردم امیدآفرین و برای مجرمان و عناصر مخل نظم و امنیت عمومی رعب آور و وحشت انگیز

لزوم همکاری نهادهای دولتی و بخش خصوصی برای توسعه گردشگری اردبیل

کد خبر: 49542 | تاریخ انتشار: ۲۰:۴۸:۰۴ - دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ | بدون نظر | |

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل:

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

علی نوبخت با تاکید بر عملی کردن شعار سال برنامه عملیاتی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل را بر محور «مهار تورم و رشد تولید» اعلام کرد.

وی با اشاره به سنت حسنه نامگذاری سال توسط رهبری از سال ۷۸ اظهار کرد: هدف اصلی این نامگذاری‌ها توجه و تمرکز ویژه بر ارزش، مسیر یا راهکاری است که با توجه به شرایط کشور کارساز واقع خواهد شد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل اصلی‌ترین مخاطبان این نامگذاری‌ها را قوای سه‌گانه کشور، نهادها و ارگان‌های مختلف دانست و خاطرنشان کرد: همه کسانی که در کشور دارای نقشی هستند باید در راستای تحقق شعار سال وارد میدان عمل شود و دولت به عنوان اصلی‌ترین مجری برنامه‌های کشور در صدر لیست مخاطبان قرار داشته و دارد.

نوبخت بیان کرد: با تشدید جنگ اقتصادی و سخت شدن شرایط معیشتی شعارهای سال نیز رنگ و بوی اقتصادی به خود گرفتند تا مسئولان را به سمت بهبود شرایط سوق دهند.

وی تاکید بر موضوعات اقتصادی در طول دهه گذشته از سوی مقام معظم رهبری را در نامگذاری سال‌ها یادآور شد و بیان کرد: در ۶ سال اخیر «تولید» به عنوان راهبردی مهم در شعار سال مورد تاکید بیشتری قرار گرفت و هربار به صورت جزئی‌تر به آن پرداخته شده است.

نوبخت تصریح کرد: به نظر می‌رسد تکرار و تداوم موضوعات اقتصادی در شعار سال‌های اخیر، علاوه بر آنکه اهمیت توجه ویژه به این حوزه و حل مشکلات آن را نشان می‌دهد باید اهداف و برنامه‌های مدنظر هم محقق و تلاش‌ها بیشتر شود.

وی با تاکید بر اینکه برای تحقق شعار سال در میدان عمل تلاش می‌کنیم، گفت: همه ما وظیفه داریم در راستای تحقق شعار «مهار تورم و رشد تولید» نه فقط به کلام بلکه در میدان عمل تلاش کنیم و هر شخصی در حوزه مسئولیت و وظایف خود باید تمام توان و امکانات را در این راستا به کار بگیرد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل با بیان اینکه هر مسئولی باید در حد وظایف و اختیاراتی که دارد پاسخگوی مردم باشد، تصریح کرد: نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری تنها در حد شعار و اقدامات تبلیغاتی نخواهد بود بلکه تمام امکانات، ظرفیت‌ها و تلاش اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل برای تحقق این شعار به کار گرفته می‌شود چرا که توجه به مسائل اقتصادی و رشد تولید یکی از دغدغه‌های اصلی مقام معظم رهبری طی سالیان اخیر بوده که در هر سال مکرر روی آنها تأکید داشتند.

نوبخت افزود: رهبری هر سال برای توسعه کشور استراتژی راهبردی را ترسیم و ریل‌گذاری می‌کنند که طی سال‌های گذشته مسائل اقتصادی و بحث تولید محور اصلی توصیه‌های ایشان بوده است که به جد یکی از عواملی که می‌تواند در زمینه مهار تورم مؤثر واقع شود بحث رشد تولید در کشور است.

وی حمایت از بخش خصوصی را از عوامل مؤثر بر جریان رشد و رونق تولید عنوان کرد و افزود: حمایت از بخش خصوصی می‌تواند بر فضای کسب و کار مساعد تأثیرگذار بوده و به جذب سرمایه‌گذاری، ایجاد اشتغال و رشد تولید منجر شود.

ایلقارنیوز / مهدی انوری آذر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار