قرص‌های لاغری اعتیادآور است

کوهنورد ۲ تابعیتی از مرگ حتمی نجات یافت

موتورسیکلت خارجی قاچاق در مشگین‌شهر از حرکت باز ماند

روستای «پریخان» مشگین‌شهر به عنوان دوستدار کتاب در کشور معرفی شد

ممنوعیت دخالت مدیران در تبلیغات انتخاباتی

مجتمع مس مشگین‌شهر سال آینده وارد مدار تولید می‌شود

شعبه بانک خون بندناف رویان در مشگین‌شهر و پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

ثبت‌نام نهایی ۴۷۸ نفر داوطلب برای انتخابات مجلس

فعالیت ۳۵۰ نفر در معدن مس مشگین‌شهر

گذشت پای چوبه‌دار در مشگین‌شهر

آغاز رقابت جدی انتخابات مجلس در استان اردبیل با ثبت نام نهایی ۴۷۸ داوطلب

اقدامات صرف انتظامی و پلیسی نمی‌تواند بازدارنده جرایم باشد

کد خبر: 52458 | تاریخ انتشار: 18:56:41 - شنبه 3 ژوئن 2023 | بدون نظر | |

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

محبوب حیدری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ۲۵ هزار و ۹۸۲ نفر در استان اردبیل نسبت به واریز وجه ۴۰۰ میلیون ریال و هشت هزار و ۸۶۲ نفر هم به واریز ۸۰۰ میلیون ریال آورده اقدام کردند.

وی افزود: همچنین تاکنون ۱۱ هزار و ۱۷۵ واحد برای دریافت تسهیلات خودمالکی در بانک‌های عامل ثبت درخواست کردند که از این تعداد چهار هزار و ۹۸ واحد منجر به عقد قرارداد با بانک شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل ادامه داد: با هدف ایجاد فرصت برای متقاضیان طرح‌های حمایتی تولید مسکن در اردبیل، مهلت واریز مرحله دوم آورده نقدی متقاضیان تا پایان خرداد ماه سال‌جاری تمدید شد.

وی با بیان اینکه امتیاز مبالغ واریزی با تقدم زمان، ملاک عمل و در اولویت تخصیص قرار می‌گیرد، افزود: به دلیل تاخیر در واریز وجوه اسم افراد از لیست متقاضیان نهضت ملی مسکن حذف نمی‌شود بلکه تلاش بر این است تا متقاضیان به پرداخت مبلغ مورد نظر ترغیب شوند و قطعا بر اساس این پرداختی‌ها اولویت انتخاب با متقاضیان پرداخت وجه خواهد بود.

حیدری اظهار کرد: واریز مبالغ اولیه مرحله اول و دوم آورده نقدی متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن شهر اردبیل به‌صورت یکجا بلامانع است و متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اگر قصد خانه‌دار شدن در سریع‌ترین زمان را دارند، باید آورده خود را به‌موقع پرداخت کنند.

به گزارش ایرنا، طرح نهضت ملی مسکن، از سوی دولت و با هدف خانه‌دار کردن اقشار جامعه در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته و هدف نهایی آن ساخت چهار میلیون واحد مسکونی طی چهار سال آینده در کشور است.

بر اساس این گزارش سقف تسهیلات مسکن براساس مناطق مختلف شهری و روستایی اعلام شده و قرار بر این است که تسهیلات این طرح بر اساس قیمت تمام شده مسکن در مناطق مختلف تعیین شود.

سقف وام نهضت ملی مسکن در اردبیل سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و در شهرستان‌های استان سه میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار