قرص‌های لاغری اعتیادآور است

کوهنورد ۲ تابعیتی از مرگ حتمی نجات یافت

موتورسیکلت خارجی قاچاق در مشگین‌شهر از حرکت باز ماند

روستای «پریخان» مشگین‌شهر به عنوان دوستدار کتاب در کشور معرفی شد

ممنوعیت دخالت مدیران در تبلیغات انتخاباتی

مجتمع مس مشگین‌شهر سال آینده وارد مدار تولید می‌شود

شعبه بانک خون بندناف رویان در مشگین‌شهر و پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

ثبت‌نام نهایی ۴۷۸ نفر داوطلب برای انتخابات مجلس

فعالیت ۳۵۰ نفر در معدن مس مشگین‌شهر

گذشت پای چوبه‌دار در مشگین‌شهر

آغاز رقابت جدی انتخابات مجلس در استان اردبیل با ثبت نام نهایی ۴۷۸ داوطلب

اقدامات صرف انتظامی و پلیسی نمی‌تواند بازدارنده جرایم باشد

کد خبر: 53135 | تاریخ انتشار: 22:41:48 - دوشنبه 12 ژوئن 2023 | بدون نظر | |

سیل ۲۰۰ هکتار باغات لاهرود را تخریب کرد

 شهرام محمدی شامگاه یکشنبه در جریان بازدید از مناطق سیل زده لاهرود و ارشق اظهار کرد: وقوع سیلاب پی در پی در مشگین شهر خسارت سنگینی را به بخش کشاورزی، تأسیسات شهری و روستایی وارد کرده و مردم گرفتار تبعات زیانبار سیل شدند.

وی تصریح کرد: از روز گذشته جاری شدن سیل را در مناطق مختلف این شهرستان به ویژه روستاهای «کنگرلو، قره قیه و چناپلان» شاهد بودیم که نه تنها به مزارع و باغات خسارت زده بلکه خانه‌های روستاییان را نیز دچار خسارت هنگفت کرده است.

سرپرست فرمانداری شهرستان مشگین شهر حضور به موقع گروه‌های جهادی را در کمک رسانی به سیل زدگان یادآور شد و گفت: جلسه فوق العاده ستاد بحران فردا با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار می‌شود تا ابعاد این سیل و خسارت وارده مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

محمدی از گروه‌های جهادی و مجموعه‌های خدمات رسان دعوت کرد تا به مردم سیل زده مشگین شهر کمک کرده و زمینه برقراری زندگی عادی را در این مناطق سیل زده فراهم کنند.

وی افزود: سیل ویرانگر ۲۰۰ هکتار از باغات لاهرود را از بین برده و خسارت سنگینی را به منطقه ارشق و اراضی آن وارد کرده است.

محمدی در مورد تلفات این سیل خاطرنشان کرد: خود سیل تلفاتی به همراه نداشته اما حوادث ناگواری که بر اثر وقوع سیل در جاده‌های کوهستانی این منطقه رخ داده، به واژگونی خودرو و جان باختن ۲ نفر منجر شده است.

سرپرست فرمانداری شهرستان مشگین شهر اضافه کرد: سیل یک پراید را با خود برده و خسارتی را به خودروی دیگر وارد کرده و زمینه بروز حوادث ناگوار دیگر در منطقه شده است.

بر اساس اعلام هواشناسی استان اردبیل بارش‌های رگباری و سامانه ناپایدار طی امروز و فردا ادامه خواهد داشت و پیش بینی شده در مشگین شهر، نمین و اردبیل این پدیده جوی تا اواخر هفته ادامه داشته و از پنجشنبه هفته آینده این سامانه بارشی و رگباری از استان خارج شده و شرایط جوی پایداری را در استان اردبیل شاهد خواهیم بود.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار