احداث ۲۵۲ سایت جدید ارتباطی در راستای بهبود شرایط پوشش آنتن‌دهی و اینترنت

اولین رویداد «صدرا »در دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد

مردان مومن بر سر عهدی که با خدا بسته اند صادقانه ایستادند

تلاش خالصانه رئیسی برآمده از سیره و منش انقلابی بود

یکصدو سی و یکمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

پل معلق سرعین حضور گردشگران را دو چندان خواهد کرد

نقش آفرینی کانون های مساجد در جبهه فرهنگی بسیار مهم است

دکتر بابک نونهال

دکتر نونهال دادستان مشکین،برای مردم امیدآفرین و برای مجرمان و عناصر مخل نظم و امنیت عمومی رعب آور و وحشت انگیز

لزوم همکاری نهادهای دولتی و بخش خصوصی برای توسعه گردشگری اردبیل

زنی که شوهرسابقش را کشته بود دستگیر شد

دولت سیزدهم کشور را به ریل حکمرانی مردمی تغییر داد

حساب ۱۰۰ امام منطبق بر ایدئولوژی انقلاب است

کد خبر: 53152 | تاریخ انتشار: ۱۸:۵۱:۳۴ - دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ | بدون نظر | |

۶۰ هکتار اراضی بیت‌المال در استان اردبیل رفع تصرف شد

سرهنگ مهدی نوظهور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در سال گذشته هم با ۳۷ مرحله ماموریت نسبت به رفع تصرف ۳۰ هکتار اراضی بیت‌المال به ارزش ۶۶۸ هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال اقدام شد.

وی با بیان اینکه ماموران یگان حفاظت از اراضی، مراقب زمین‌خواران و افراد سودجو و فرصت‌طلب باشند ، افزود: یگان حفاظت راه و شهرسازی این استان با هماهنگی‌های قضایی ، انتظامی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های سایر دستگاه‌های دولتی و نیروهای تحت امر و نیز هماهنگی درون و برون سازمانی با اجرای ۴۲ فقره حکم قطعی قضایی رتبه دوم کشوری را در خلع ید، قلع و قمع و تخلیه در سال گذشته کسب کرد.

فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل با تشریح اقدامات پیشگیرانه حفاظت از اراضی زیرپوشش در استان اردبیل گفت: در سال گذشته بیش از ۳۰۰ مورد بازدید و ۲ هزار و ۵۲۰ مرحله گشت خودرویی انجام و ۱۶ هزار و ۷۰۰ بروشور اطلاع‌رسانی عمومی در محدوده اراضی زیرپوشش توزیع شد و این اقدامات در سال جاری هم ادامه دارد.

خریداران زمین در اراضی دولتی و ملی قبل از اقدام به خرید، از مراجع ذیصلاح استعلام کنند

نوظهور تاکید کرد: افرادی که در داخل محدوده اراضی ملی و دولتی اقدام به خرید زمین با عناوین مختلف می‌کنند مراقب زمین‌خواران و افراد فرصت‌طلب باشند و قبل از هرگونه معامله از مراجع ذی‌صلاح استعلام کنند.

وی اضافه کرد: سامانه ۱۶۵۶ ارتباط مردمی با یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی استان اردبیل به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت هرگونه اخبار و گزارش مردمی است.

به گزارش ایرنا ، اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل به نمایندگی از سازمان ملی زمین و مسکن به مساحت ۶ هزار و ۶۳۷ هکتار زمین را در اختیار دارد و در اجرای ماده ۹ قانون حدنگار در قالب کاداستر ۹۲ درصد اراضی دولتی مشمول طرح کاداستر بوده و در این استان روند تثبیت و جانمایی به انجام رسیده است.

در این استان معادل چهار هزار و ۱۲۹ هکتار اراضی تثبیت و جانمایی شده و برای این اراضی سند تک برگی به تعداد سه هزار و ۷۰۶ فقره دریافت شده است.

علاوه بر این در حوزه تامین زمین و تخصیص اراضی در محدوده ۳۵ هکتار تحصیل اراضی انجام شده و تحصیل اراضی حریم شهرهای استان نیز به مساحت ۸۱ هکتار رسیده است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار