افزایش آمار مسمومیت با قارچ های سمی

مردان مومن بر سر عهدی که با خدا بسته اند صادقانه ایستادند

ابراهیم فهیمی منتخب مردم پارس آباد در دور دوم انتخابات

دکتر بابک نونهال

دکتر نونهال دادستان مشکین،برای مردم امیدآفرین و برای مجرمان و عناصر مخل نظم و امنیت عمومی رعب آور و وحشت انگیز

احداث بزرگترین مزرعه پرورش ماهی اردبیل در مشگین شهر

دولت سیزدهم کشور را به ریل حکمرانی مردمی تغییر داد

حساب ۱۰۰ امام منطبق بر ایدئولوژی انقلاب است

 ۲۴۰ پروژه سال گذشته در روستاهای استان اردبیل اجرایی شد

سرنوشت تلخ سه جوان مشکین شهری

سه جوان مفقود شده

پیدا شدن اجساد سه جوان مفقود شده درییلاقات سامانلو

شعار سال ۱۴۰۳ یک فرصت بی نظیر برای همه مردم ایران است

بازداشت کارشناس رسمی دادگستری حین دریافت رشوه در مشگین شهر

کد خبر: 55695 | تاریخ انتشار: ۱۵:۳۵:۲۰ - دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ | بدون نظر | |

 گزارش سفر یک روزه معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به شهرستان مشگین شهر

 رضا اکبری معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی شهرستان مشگین شهر و پروژه های روکش آسفالت و بهسازی جاده های ارتباطی این شهرستان بازدید کرد.

تامین اعتبار برای پروژه های تعریض و آسفالت ریزی محور مشگین شهر-موئیل،قینرجه ،روکش آسفالت محور قوشه-کنگرلو،روکش آسفالت محور مرادلو-امیرکندی،روکش آسفالت محور مشیران،روکش آسفالت جاده قدیم مشگین شهر-اردبیل و روکش آسفالت محور لاهرود-شابیل از دستاوردهای مهم این سفر بود.

کلیم اله وثوقی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل و شهرام محمدی سرپرست فرمانداری شهرستان مشگین شهر در این سفر اکبری را همراهی نمودند.

رضا فرج پور رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشگین شهر با ارائه گزارشی از عملکرد راهداری شهرستان خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری در محور مشگین شهر-پارس آباد،محور مشیران،راه روستایی داش بلاغ کنده، راه روستایی خرم آباد و مسیر گردشگری مشگین شهر-موئیل،قینرجه عملیات روکش آسفالت به طول 40 کیلومتر توسط راهداری صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان مشگین شهر با بیشترین میزان محورهای مواصلاتی در سطح استان به طول 1318 کیلومتر و شاهراه ارتباطی استان های آذربایجان شرقی و غربی با پایانه مرزی بیله سوار و به عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگران به سبب وجود جاذبه های متعدد گردشگری در سطح استان،دارای بیشترین میزان ترددها در محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی می باشد اشاره کرد: در جهت ایجاد بستر امن و مناسب برای کاربران جاده ای از ابتدای سال جاری با بکارگیری 70 تن آسفالت سرد و هزار و 600 متر مربع آسفالت گرم جاده های ارتباطی این شهرستان لکه گیری شده است.

با توجه به وقوع سیل های متعدد در بهار سال جاری و وارد آمدن خسارت به جاده های ارتباطی و ابنیه های فنی، فرج پور از بازگشایی،تسطیح و رفع مسدودیت راه های اصلی،فرعی و روستایی این شهرستان به طول 585 کیلومتر و 123 روستا خبر داد.

احداث ساختمان پلیس راه مشگین شهر-پارس آباد،تعریض،بهسازی و آسفالت ریزی محور مشگین شهر-موئیل،قینرجه و راه روستایی قرخ بلاغ،باکس گذاری و بازسازی پل در محور قوشه-برک چای،احداث راه روستایی ساربانلار،احداث راه روستایی ساوجبلاغ،تعریض و بهسازی راه روستایی سید بیگلو در نقطه صفر مرزی شهرستان با کشور جمهوری آذربایجان،تعریض و بهسازی راه روستایی خورشیدآباد،بهسازی و آماده سازی جهت آسفالت ریزی راه روستایی کوجنق-خانکندی،بهسازی راه روستایی حسین خانکندی-بلوط کندی،احداث راه روستایی نولی بلاغ و احداث راه دسترسی به قلعه قهقه اهم پروژ ه های راهداری در سال جاری است که رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشگین شهر در این گزارش به آن اشاره کرد.

گزارش : میلاد صادقیلر نصرآبادی

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار