دکتر بابک نونهال

اولین هدف رسانه ارتقا و افزایش اطلاعات و آگاهی مردم است

تجلیل از مدال آوران و پیشکسوتان عرصه وزنه برداری مشگین شهر

از سرمایه گذاران واقعی حمایت می کنیم

پایداری آب مشگین‌شهر اولویت وزارت نیرو است

آخرین رمق های بیمارستان مشکین شهر

جایگاه مشکین شهر در صنعت گردشگری

دستفروشان و طرح ساماندهی آنها

دادستان مشکین شهر

یکصدوپانزدهمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

شهردار مشگین شهر از تحویل اولین محموله طرح مانیتورینگ و کنترل هوشمند ترافیک خبرداد

هتاکان به حیثیت و تشویش اذهان عمومی در مشگین‌شهر دستگیر شدند

 سمفونی شگفت‌انگیز شب و شیدایی

قاچاقچیان سوخت در مشگین‌شهر دستگیر شدند

کد خبر: 55695 | تاریخ انتشار: 19:05:20 - دوشنبه 21 آگوست 2023 | بدون نظر | |

 گزارش سفر یک روزه معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به شهرستان مشگین شهر

 رضا اکبری معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی شهرستان مشگین شهر و پروژه های روکش آسفالت و بهسازی جاده های ارتباطی این شهرستان بازدید کرد.

تامین اعتبار برای پروژه های تعریض و آسفالت ریزی محور مشگین شهر-موئیل،قینرجه ،روکش آسفالت محور قوشه-کنگرلو،روکش آسفالت محور مرادلو-امیرکندی،روکش آسفالت محور مشیران،روکش آسفالت جاده قدیم مشگین شهر-اردبیل و روکش آسفالت محور لاهرود-شابیل از دستاوردهای مهم این سفر بود.

کلیم اله وثوقی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل و شهرام محمدی سرپرست فرمانداری شهرستان مشگین شهر در این سفر اکبری را همراهی نمودند.

رضا فرج پور رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشگین شهر با ارائه گزارشی از عملکرد راهداری شهرستان خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری در محور مشگین شهر-پارس آباد،محور مشیران،راه روستایی داش بلاغ کنده، راه روستایی خرم آباد و مسیر گردشگری مشگین شهر-موئیل،قینرجه عملیات روکش آسفالت به طول 40 کیلومتر توسط راهداری صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان مشگین شهر با بیشترین میزان محورهای مواصلاتی در سطح استان به طول 1318 کیلومتر و شاهراه ارتباطی استان های آذربایجان شرقی و غربی با پایانه مرزی بیله سوار و به عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگران به سبب وجود جاذبه های متعدد گردشگری در سطح استان،دارای بیشترین میزان ترددها در محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی می باشد اشاره کرد: در جهت ایجاد بستر امن و مناسب برای کاربران جاده ای از ابتدای سال جاری با بکارگیری 70 تن آسفالت سرد و هزار و 600 متر مربع آسفالت گرم جاده های ارتباطی این شهرستان لکه گیری شده است.

با توجه به وقوع سیل های متعدد در بهار سال جاری و وارد آمدن خسارت به جاده های ارتباطی و ابنیه های فنی، فرج پور از بازگشایی،تسطیح و رفع مسدودیت راه های اصلی،فرعی و روستایی این شهرستان به طول 585 کیلومتر و 123 روستا خبر داد.

احداث ساختمان پلیس راه مشگین شهر-پارس آباد،تعریض،بهسازی و آسفالت ریزی محور مشگین شهر-موئیل،قینرجه و راه روستایی قرخ بلاغ،باکس گذاری و بازسازی پل در محور قوشه-برک چای،احداث راه روستایی ساربانلار،احداث راه روستایی ساوجبلاغ،تعریض و بهسازی راه روستایی سید بیگلو در نقطه صفر مرزی شهرستان با کشور جمهوری آذربایجان،تعریض و بهسازی راه روستایی خورشیدآباد،بهسازی و آماده سازی جهت آسفالت ریزی راه روستایی کوجنق-خانکندی،بهسازی راه روستایی حسین خانکندی-بلوط کندی،احداث راه روستایی نولی بلاغ و احداث راه دسترسی به قلعه قهقه اهم پروژ ه های راهداری در سال جاری است که رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشگین شهر در این گزارش به آن اشاره کرد.

گزارش : میلاد صادقیلر نصرآبادی

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار