احداث ۲۵۲ سایت جدید ارتباطی در راستای بهبود شرایط پوشش آنتن‌دهی و اینترنت

افزایش آمار مسمومیت با قارچ های سمی

اولین رویداد «صدرا »در دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد

مردان مومن بر سر عهدی که با خدا بسته اند صادقانه ایستادند

تلاش خالصانه رئیسی برآمده از سیره و منش انقلابی بود

یکصدو سی و یکمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

ابراهیم فهیمی منتخب مردم پارس آباد در دور دوم انتخابات

پل معلق سرعین حضور گردشگران را دو چندان خواهد کرد

نقش آفرینی کانون های مساجد در جبهه فرهنگی بسیار مهم است

دکتر بابک نونهال

دکتر نونهال دادستان مشکین،برای مردم امیدآفرین و برای مجرمان و عناصر مخل نظم و امنیت عمومی رعب آور و وحشت انگیز

لزوم همکاری نهادهای دولتی و بخش خصوصی برای توسعه گردشگری اردبیل

احداث بزرگترین مزرعه پرورش ماهی اردبیل در مشگین شهر

کد خبر: 55755 | تاریخ انتشار: ۱۲:۵۰:۳۰ - چهارشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۲ | بدون نظر | |

به دلیل قطعی آب

آبرسانی سیار با 27تانکر در مشگین‌شهر

 شهرام محمدی عصر سه‌شنبه در جریان بازدید از آخرین وضعیت ترمیم خط انتقال آب در منطقه «ایلاندوی» مشگین‌شهر اظهار کرد: به دنبال رانش زمین و صدمه‌ای که به خط انتقال آب مشگین به تصفیه‌خانه وارد شده، از دیروز قطعی آب را در مشگین‌شهر و مناطق مختلف شاهد بودیم.

وی تصریح کرد: با توجه به گرمای هوا و شرایط سختی که در منطقه در تأمین آب به وجود آمده، همکاران آبفای استان تلاش می‌کنند تا از محل آبگیر اصلاح شبکه را انجام دهند که از عصر دیروز تاکنون این فعالیت‌ها ادامه داشته و تلاش بر این است تا با ترمیم و بازسازی لوله‌ها فردا بخش اعظمی از محدوده مشگین‌شهر به نقطه پایداری آب برسند.

سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر گفت: از دیروز توزیع آب در قالب ۲۱ تانکر آبرسانی در حال انجام است و در کنار آن مجموعه بسیج سازندگی، هلال احمر و آبفای استان نسبت به توزیع آب بسته‌بندی نیز در مناطق مختلف شهر اقدام می‌کنند.

محمدی افزود: با اضافه شدن ۶ تانکر جدید در حال حاضر ۲۷ تانکر در نقاط مختلف شهر آبرسانی را به مردم انجام می‌دهند و در کنار این اقدامات موقتی، عملیات انتقال آب خیاوچایی به تصفیه‌خانه انجام شده تا با ورود آن به مدار توزیع بخشی از مناطق شهر تا فردا از پایداری آب بهره‌مند شوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: تا آخر شب برداشت آب از خیاوچایی و انتقال موقت آن انجام می‌شود تا بیش از این شرمنده شهروندان مشگین‌شهری نباشیم.

محمدی اضافه کرد: از مسیر ۱۴ کیلومتر خط انتقال آب به تصفیه‌خانه حدود ۵۰۰ متر در مسیر رانش دچار شکستگی شده که ترمیم آن زمانبر خواهد بود اما با راهکارهای موقت سعی داریم تا آب پایداری را به منطقه برسانیم.

وی بیان کرد: مردم نباید به شایعات و برخی از مطالب منتشر شده غیرواقعی گوش کنند بلکه اخبار را از منابع موثق و از طریق فرمانداری دریافت کرده و اجازه ندهند تا تلاشگران این پروژه حساس و سخت در مسیر اجرا دلسرد و یا ناامید شوند.

سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر ادامه داد: با هماهنگی وزیر نیرو قرار است تا آخر هفته راه حل تأمین آب مشگین‌شهر اعلام شود که انتظار می‌رود بعد از سال‌ها دغدغه و نگرانی مردم، مشکلات و چالش‌ها در این بخش برطرف شود.

گزارش : حمید نجف اوغلی

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار