قرص‌های لاغری اعتیادآور است

کوهنورد ۲ تابعیتی از مرگ حتمی نجات یافت

موتورسیکلت خارجی قاچاق در مشگین‌شهر از حرکت باز ماند

روستای «پریخان» مشگین‌شهر به عنوان دوستدار کتاب در کشور معرفی شد

ممنوعیت دخالت مدیران در تبلیغات انتخاباتی

مجتمع مس مشگین‌شهر سال آینده وارد مدار تولید می‌شود

شعبه بانک خون بندناف رویان در مشگین‌شهر و پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

ثبت‌نام نهایی ۴۷۸ نفر داوطلب برای انتخابات مجلس

فعالیت ۳۵۰ نفر در معدن مس مشگین‌شهر

گذشت پای چوبه‌دار در مشگین‌شهر

آغاز رقابت جدی انتخابات مجلس در استان اردبیل با ثبت نام نهایی ۴۷۸ داوطلب

اقدامات صرف انتظامی و پلیسی نمی‌تواند بازدارنده جرایم باشد

کد خبر: 56101 | تاریخ انتشار: 19:11:16 - دوشنبه 4 سپتامبر 2023 | بدون نظر | |

راه ارتباطی ۱۲ روستای سیل زده مشگین شهر بازگشایی شد

رضا فرج پور بعدازظهر پنجشنبه در بازدید از راه روستاهای سیل زده مشگین شهر اظهار کرد: بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب در برخی از روستای شهرستان مشگین شهر سبب وارد آمدن خسارت به راه‌های ارتباطی این روستاها شد.

وی خاطرنشان کرد: از همان ابتدای وقوع سیلاب راهداران در محل حضور یافته و با تجهیز همه امکانات و نیروی انسانی کار بازگشایی را انجام دادند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر از بازگشایی و پاکسازی جاده‌های ارتباطی ۱۲ روستا به طول تقریبی ۳۶ کیلومتر توسط راهداران در شهرستان مشگین شهر خبرداد و تصریح کرد: راهداران با به کارگیری ۹ دستگاه ماشین آلات سنگین شامل دو دستگاه لودر، دو دستگاه گریدر یک دستگاه بولدوزر و چهار دستگاه کامیون و نیروی انسانی عملیات پاکسازی و لایروبی را انجام داده‌اند.

فرج پور ادامه داد: راه‌های روستایی کوجنق، دوست بی گلو، سرخانلو، خانکندی و کنچوبه از جمله محورهای مواصلاتی بودند که در سیل اخیر شهرستان مشگین شهر دچار آسیب شدند و فعالیت راهداران در این محورها همچنان نیز ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه با حضور و تلاش شبانه روزی راهداران کار تنقیه، لایروبی، پاکسازی گل ولای و بازگشایی انجام شده است، افزود: هیچ گونه مسدودی و مشکل در تردد اهالی و هم استانی‌ها از این مسیر وجود ندارد و تردد برای مردم و رانندگان برقرار است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر اظهار کرد: طبق اعلام کارشناسان فنی راه میزان خسارت وارده به محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی شهرستان مشگین شهر در جریان این سیل بالغ بر ۲۳ میلیارد تومان برآورد شده است.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار