احداث ۲۵۲ سایت جدید ارتباطی در راستای بهبود شرایط پوشش آنتن‌دهی و اینترنت

اولین رویداد «صدرا »در دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد

مردان مومن بر سر عهدی که با خدا بسته اند صادقانه ایستادند

تلاش خالصانه رئیسی برآمده از سیره و منش انقلابی بود

یکصدو سی و یکمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

پل معلق سرعین حضور گردشگران را دو چندان خواهد کرد

نقش آفرینی کانون های مساجد در جبهه فرهنگی بسیار مهم است

دکتر بابک نونهال

دکتر نونهال دادستان مشکین،برای مردم امیدآفرین و برای مجرمان و عناصر مخل نظم و امنیت عمومی رعب آور و وحشت انگیز

لزوم همکاری نهادهای دولتی و بخش خصوصی برای توسعه گردشگری اردبیل

زنی که شوهرسابقش را کشته بود دستگیر شد

دولت سیزدهم کشور را به ریل حکمرانی مردمی تغییر داد

حساب ۱۰۰ امام منطبق بر ایدئولوژی انقلاب است

کد خبر: 56110 | تاریخ انتشار: ۱۵:۴۹:۴۱ - دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ | بدون نظر | |

پروژه بزرگراهی مشگین‌شهر به طول ۲۰ کیلومتر امسال تکمیل می‌شود

محبوب حیدری  از توسعه بزرگراه نیر به سراب و تکمیل کمربندی این شهر خبر داد و اظهار کرد: محور اردبیل – مشگین‌شهر در مرحله اتمام قرار گرفته و تنها هشت کیلومتر آن در مرحله آسفالت‌ریزی لایه دوم بوده و با توجه به بدهی ۱۰۰ میلیارد تومانی به پیمانکار، امیدواریم امسال به صورت کامل به زیر بار ترافیک برود.

وی گفت: پروژه بزرگراهی مشگین‌شهر به سربند به طول ۲۰ کیلومتر امسال تکمیل و افتتاح می‌شود و از پارس‌آباد به سربند نیز ۱۰ کیلومتر باقی مانده که امیدواریم هر چه سریع‌تر به نقطه پایانی برسد.

حیدری افزود: محور سه راهی صحرا به گرمی و گرمی به بیله‌سوار نیز از جمله پروژه‌های مهم اداره کل راه و شهرسازی است که با تلاش پیمانکاران در مراحل اجرایی قرار گرفته و انتظار می‌رود همه این پروژه‌ها سرعت اجرایی بیشتری به خود بگیرد.

وی به برخی پروژه‌های فرعی نظیر کریقآرموداغ و سرعین به سمت آلوارس اشاره کرد و ادامه داد: محور سرعین به الوارس به طول ۶ کیلومتر تکمیل و آماده بهره‌برداری است و چهار کیلومتر مابقی نیز سال آینده اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

حیدری هزینه سنگین احداث بزرگراه را یادآور شد و خاطرنشان کرد: اولویت اصلی ما احداث ۳۰۰ کیلومتر بزرگراه است تا در کنار ایمنی تردد، کاهش تصادفات و بار ترافیکی را در جاده‌های استان اردبیل شاهد باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: پروژه‌های حوزه راه همزمان با سفر رئیس جمهور و با سرمایه‌گذاری ۲ هزار میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد و در کنار آن تلاش ما بر این است تا با جذب اعتبارات ملی و سفر رئیس جمهور سرعت بیشتری به طرح‌ها و پروژه‌های زیربنایی استان در بخش راه بدهیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل توسعه متوازن استان را از ضرورت‌ها و توسعه متوازن راه‌های استان را از شمال تا جنوب و مرکز استان یادآور شد و اضافه کرد: سعی خواهیم کرد تا در دولت سیزدهم کارنامه موفق در حوزه راه و مسکن از خود به یادگار بگذاریم.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار