قرص‌های لاغری اعتیادآور است

کوهنورد ۲ تابعیتی از مرگ حتمی نجات یافت

موتورسیکلت خارجی قاچاق در مشگین‌شهر از حرکت باز ماند

روستای «پریخان» مشگین‌شهر به عنوان دوستدار کتاب در کشور معرفی شد

ممنوعیت دخالت مدیران در تبلیغات انتخاباتی

مجتمع مس مشگین‌شهر سال آینده وارد مدار تولید می‌شود

شعبه بانک خون بندناف رویان در مشگین‌شهر و پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

ثبت‌نام نهایی ۴۷۸ نفر داوطلب برای انتخابات مجلس

فعالیت ۳۵۰ نفر در معدن مس مشگین‌شهر

گذشت پای چوبه‌دار در مشگین‌شهر

آغاز رقابت جدی انتخابات مجلس در استان اردبیل با ثبت نام نهایی ۴۷۸ داوطلب

اقدامات صرف انتظامی و پلیسی نمی‌تواند بازدارنده جرایم باشد

کد خبر: 56110 | تاریخ انتشار: 19:19:41 - دوشنبه 4 سپتامبر 2023 | بدون نظر | |

پروژه بزرگراهی مشگین‌شهر به طول ۲۰ کیلومتر امسال تکمیل می‌شود

محبوب حیدری  از توسعه بزرگراه نیر به سراب و تکمیل کمربندی این شهر خبر داد و اظهار کرد: محور اردبیل – مشگین‌شهر در مرحله اتمام قرار گرفته و تنها هشت کیلومتر آن در مرحله آسفالت‌ریزی لایه دوم بوده و با توجه به بدهی ۱۰۰ میلیارد تومانی به پیمانکار، امیدواریم امسال به صورت کامل به زیر بار ترافیک برود.

وی گفت: پروژه بزرگراهی مشگین‌شهر به سربند به طول ۲۰ کیلومتر امسال تکمیل و افتتاح می‌شود و از پارس‌آباد به سربند نیز ۱۰ کیلومتر باقی مانده که امیدواریم هر چه سریع‌تر به نقطه پایانی برسد.

حیدری افزود: محور سه راهی صحرا به گرمی و گرمی به بیله‌سوار نیز از جمله پروژه‌های مهم اداره کل راه و شهرسازی است که با تلاش پیمانکاران در مراحل اجرایی قرار گرفته و انتظار می‌رود همه این پروژه‌ها سرعت اجرایی بیشتری به خود بگیرد.

وی به برخی پروژه‌های فرعی نظیر کریقآرموداغ و سرعین به سمت آلوارس اشاره کرد و ادامه داد: محور سرعین به الوارس به طول ۶ کیلومتر تکمیل و آماده بهره‌برداری است و چهار کیلومتر مابقی نیز سال آینده اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

حیدری هزینه سنگین احداث بزرگراه را یادآور شد و خاطرنشان کرد: اولویت اصلی ما احداث ۳۰۰ کیلومتر بزرگراه است تا در کنار ایمنی تردد، کاهش تصادفات و بار ترافیکی را در جاده‌های استان اردبیل شاهد باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: پروژه‌های حوزه راه همزمان با سفر رئیس جمهور و با سرمایه‌گذاری ۲ هزار میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد و در کنار آن تلاش ما بر این است تا با جذب اعتبارات ملی و سفر رئیس جمهور سرعت بیشتری به طرح‌ها و پروژه‌های زیربنایی استان در بخش راه بدهیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل توسعه متوازن استان را از ضرورت‌ها و توسعه متوازن راه‌های استان را از شمال تا جنوب و مرکز استان یادآور شد و اضافه کرد: سعی خواهیم کرد تا در دولت سیزدهم کارنامه موفق در حوزه راه و مسکن از خود به یادگار بگذاریم.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار