احداث ۲۵۲ سایت جدید ارتباطی در راستای بهبود شرایط پوشش آنتن‌دهی و اینترنت

اولین رویداد «صدرا »در دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد

مردان مومن بر سر عهدی که با خدا بسته اند صادقانه ایستادند

تلاش خالصانه رئیسی برآمده از سیره و منش انقلابی بود

یکصدو سی و یکمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

پل معلق سرعین حضور گردشگران را دو چندان خواهد کرد

نقش آفرینی کانون های مساجد در جبهه فرهنگی بسیار مهم است

دکتر بابک نونهال

دکتر نونهال دادستان مشکین،برای مردم امیدآفرین و برای مجرمان و عناصر مخل نظم و امنیت عمومی رعب آور و وحشت انگیز

لزوم همکاری نهادهای دولتی و بخش خصوصی برای توسعه گردشگری اردبیل

زنی که شوهرسابقش را کشته بود دستگیر شد

دولت سیزدهم کشور را به ریل حکمرانی مردمی تغییر داد

حساب ۱۰۰ امام منطبق بر ایدئولوژی انقلاب است

کد خبر: 56469 | تاریخ انتشار: ۸:۱۸:۵۹ - چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ | بدون نظر | |

راه‌اندازی ۴ اکیپ نظارتی طرح بازگشایی مدارس در اردبیل

علی رحیمی‌آذر  اظهار کرد: در آستانه بازگشایی مدارس از ۱۵ شهریورماه طرح نظارت بر عرضه لوازم‌التحریر، کیف، کفش و البسه آغاز شده و این طرح تا ۱۵ مهرماه ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: سه اکیپ در ساعات اداری و یک اکیپ نیز در خارج از ساعات اداری بر فروشگاه‌ها و محل عرضه لوازم‌التحریر، کیف، کفش و البسه نظارت کرده و سعی می‌کنند تا بهترین و کیفی‌ترین محصولات به مردم عرضه و بر قیمت‌ها نیز نظارت مستقیم انجام شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: در کنار فعالیت این اکیپ‌های نظارتی به صورت صبح و عصر، ما از طریق سامانه ۱۳۵ به صورت اینترنتی آماده دریافت گزارش‌های مردمی در باب تخلفاتی نظیر گران‌فروشی و احتکار هستیم.

رحیمی‌آذر افزود: روزانه گزارش‌های مردمی در این سامانه مورد رصد و پایش قرار می‌گیرد تا در کمتر از ۲۴ ساعت با واحدهای صنفی متخلف برخوردهای قانونی انجام شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: امسال با افزایش جرایم برای متخلفان سعی شده تا اقدامات پیشگیرانه مورد توجه قرار گیرد.

رحیمی‌آذر اضافه کرد: در مرحله اول تا ۱۰ برابر رقم تخلف جریمه به واحدهای صنفی اعمال می‌شود و در صورت تکرار با افزایش جزای نقدی، پلمب محل و نصب پارچه نیز مد نظر قرار گرفته تا واحدهای صنفی متخلف دیگر مرتکب چنین موارد تخلف نشوند.

وی بیان کرد: در چند روز گذشته نظارت‌ها در این حوزه تشدید شده و ما حتی با چندین واحد صنفی نیز برخورد قانونی را انجام دادیم و همچنان سعی بر این است تا آخر طرح این نظارت‌ها و بازدیدها به صورت مستمر انجام شود.

رحیمی‌آذر در ادامه سخنان خود تصریح کرد: هر چند اصناف استان اردبیل منصف و در ارائه محصولات دلسوز مردم هستند اما گاه تخلفاتی به ثبت می‌رسد که برخورد پیشگیرانه و جدی‌تر می‌تواند راهکار مؤثر و نهایی باشد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: سعی ما بر این است تا در قالب طرح‌های مختلف عرضه کالا به صورت مستقیم جلوی تخلفات را گرفته و حتی با حراجی غیرقانونی نیز برخورد جدی انجام می‌شود.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار