احداث ۲۵۲ سایت جدید ارتباطی در راستای بهبود شرایط پوشش آنتن‌دهی و اینترنت

اولین رویداد «صدرا »در دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد

مردان مومن بر سر عهدی که با خدا بسته اند صادقانه ایستادند

تلاش خالصانه رئیسی برآمده از سیره و منش انقلابی بود

یکصدو سی و یکمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

پل معلق سرعین حضور گردشگران را دو چندان خواهد کرد

نقش آفرینی کانون های مساجد در جبهه فرهنگی بسیار مهم است

دکتر بابک نونهال

دکتر نونهال دادستان مشکین،برای مردم امیدآفرین و برای مجرمان و عناصر مخل نظم و امنیت عمومی رعب آور و وحشت انگیز

لزوم همکاری نهادهای دولتی و بخش خصوصی برای توسعه گردشگری اردبیل

زنی که شوهرسابقش را کشته بود دستگیر شد

دولت سیزدهم کشور را به ریل حکمرانی مردمی تغییر داد

حساب ۱۰۰ امام منطبق بر ایدئولوژی انقلاب است

کد خبر: 57017 | تاریخ انتشار: ۴:۳۱:۱۴ - دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ | بدون نظر | |

تعیین تکلیف کنکور دغدغه خانواده‌ها را کاهش می‌دهد

داود الموسوی صبح شنبه در زنگ مهر و مقاومت که در مدرسه لاله اردبیل نواخته شد، اظهار کرد: اصلی‌ترین تحول و توسعه کشور با محوریت مدارس اتفاق می‌افتد و ما باید در تربیت نسل آینده جهاد اکبری داشته باشیم.

وی تصریح کرد: دشمن تلاش می‌کند تا تصویری گنگ، نامفهوم و ناامیدکننده از ایران در رسانه‌ها و فضای مجازی ارائه کند در حالی که ایران واقعی متفاوت از این چهره است و در ایران سربلند ما شاهد موفقیت دانش‌آموزان و نسل آینده هستیم.

نماینده وزیر آموزش و پرورش گفت: در همین سال‌جاری دانش‌آموزان و دانشجویان ما در المپیادهای مختلف بیش از ۲۰ مدال طلا کسب کردند و این نشان‌دهنده قدرت و موفقیت دانش‌آموزان ما است که زمینه پیشرفت علمی کشور را فراهم می‌آورند.

الموسوی افزود: پیشرفت‌های علمی کشورمان در حوزه‌های مختلف بی‌نظیر است و این پیشرفت‌ها قدرتمندی و صلابت کشورمان را چندین برابر کرده و در این مسیر همچنان به ایران قوی امیدوار هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: دشمن تلاش می‌کند تا نقاط ضعف و کاستی‌ها را بزرگ جلوه داده و نقاط قوت را کم‌رنگ کند در حالی که دانش آموزان و دانشجویان ما باید واقعیت‌ها را مشاهده کرده و عظمت این کشور را بیشتر درک کنند.

الموسوی اضافه کرد: ضرورت دارد در کنار همه دلسوزی‌ها، توطئه دشمن را به معنای واقعی مشاهده کنیم و به این حقیقت پی ببریم که جز ایران هیچ کشوری نمی‌تواند به آمریکا و ابرقدرت‌های جهان نه بگوید.

مدیرکل هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: مطابق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ما در حوزه تحول باید به خودمان، خدا، دیگران و طبیعت نگاه واقع‌بینانه داشته باشیم تا در مسیر تحول و دگراندیشی قرار بگیریم.

وی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: مجموعه وزارت آموزش و پرورش تلاش می‌کند تا عدالت آموزشی را در همه مدارس برقراری کند چرا که این امر زمینه رضایتمندی والدین را نیز مهیا خواهد کرد.

الموسوی تصریح کرد: اگر عدالت آموزشی در همه مدارس برقرار شود، ما رقابت خوبی را در کنکور خواهیم داشت که نتایج امسال نویدبخش این حرکت مؤثر و تحولی است.

نماینده وزیر آموزش و پرورش گفت: انتظار می‌رود مجلس شورای اسلامی هر چه سریع‌تر تکلیف کنکور را برای سال آینده مشخص کند تا دغدغه اولیا، دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور به حداقل رسیده و در ۱۰ روز آینده در این زمینه تعیین تکلیف واقعی را شاهد باشیم.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار