برای ۲۲۰ طرح به ارزش ۲۴ میلیارد تومان وام پرداخت شده است

جاده های غیر استاندارد، بلای جان مردم

قرص‌های لاغری اعتیادآور است

کوهنورد ۲ تابعیتی از مرگ حتمی نجات یافت

موتورسیکلت خارجی قاچاق در مشگین‌شهر از حرکت باز ماند

روستای «پریخان» مشگین‌شهر به عنوان دوستدار کتاب در کشور معرفی شد

ممنوعیت دخالت مدیران در تبلیغات انتخاباتی

مجتمع مس مشگین‌شهر سال آینده وارد مدار تولید می‌شود

شعبه بانک خون بندناف رویان در مشگین‌شهر و پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

ثبت‌نام نهایی ۴۷۸ نفر داوطلب برای انتخابات مجلس

فعالیت ۳۵۰ نفر در معدن مس مشگین‌شهر

گذشت پای چوبه‌دار در مشگین‌شهر

کد خبر: 57502 | تاریخ انتشار: 8:11:33 - چهارشنبه 11 اکتبر 2023 | بدون نظر | |

سردار جواد تقوی:

نیروی انتظامی با تقدیم جان مانع از شکستن عزت ملی می‌شود

 سردار جواد تقوی عصر سه‌شنبه در یادواره شهدای انتظامی مشگین‌شهر اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی امروز از زمین و آسمان با حربه‌ها و حیله‌های مختلف تلاش می‌کنند تا این کشور را به جولانگاه فساد و تباهی تبدیل کنند اما غافل از این اصل هستند که جان برکفان فراجا هوشیار و بصیر مانع از تحقق حیله‌های آنها می‌شوند.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی با احساس مسئولیت خطیر در صحنه‌های مختلف حاضر است تا جان در طبق اخلاص گذاشته و از آرمان و عزت این کشور و مردم به شایستگی دفاع کند.

فرمانده نیروی انتظامی اردبیل گفت: فراجا با تقدیم روزانه شهدای والامقام از نیروهای پاک و مخلص عهد و پیمانش را با شهدا و امام به نمایش می‌گذارد تا ثابت کند که مرزهای این کشور همواره در آرامش و امنیت بوده و هیچ وقت روی امنی را نخواهد دید.

تقوی افزود: نیروی انتظامی استان اردبیل با تقدیم ۱۹۶ شهید والامقام عشق و ارادت خود را به نظام، رهبری و ملت نشان داده و هر روز نیز در صحنه حفظ امنیت و نظم اجتماعی تلاشی جهادگونه انجام می‌دهد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با هرگونه بی‌نظمی و پلشتی مخالف بوده و قطعاً تضمین امنیت را با هوشیاری و بیداری بر عهده گرفته و سعی می‌کند تا زمینه حرکت‌های تحول‌آفرین را به شایستگی فراهم کند.

فرمانده نیروی انتظامی اردبیل اضافه کرد: هفته نیروی انتظامی فرصتی برای بازخوانی رشادت‌ها و سلحشوری‌های نیروهای فراجا است تا ما بتوانیم قدردان این سرمایه عظیم امنیت باشیم که هیچ خدشه‌ای نمی‌تواند حیات و ممات آن را به مخاطره بیندازد.

 در این مراسم یاد و خاطره ۳۲ شهید والامقام نیروی انتظامی مشگین‌شهر با محوریت شهید بیگلری گرامی داشته شد و در کنار قرائت شعر، خاطره و مداحی، از خانواده‌های شهدای والامقام نیروی انتظامی مشگین‌شهر با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیر و تجلیل شد.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار