برای ۲۲۰ طرح به ارزش ۲۴ میلیارد تومان وام پرداخت شده است

جاده های غیر استاندارد، بلای جان مردم

قرص‌های لاغری اعتیادآور است

کوهنورد ۲ تابعیتی از مرگ حتمی نجات یافت

موتورسیکلت خارجی قاچاق در مشگین‌شهر از حرکت باز ماند

روستای «پریخان» مشگین‌شهر به عنوان دوستدار کتاب در کشور معرفی شد

ممنوعیت دخالت مدیران در تبلیغات انتخاباتی

مجتمع مس مشگین‌شهر سال آینده وارد مدار تولید می‌شود

شعبه بانک خون بندناف رویان در مشگین‌شهر و پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

ثبت‌نام نهایی ۴۷۸ نفر داوطلب برای انتخابات مجلس

فعالیت ۳۵۰ نفر در معدن مس مشگین‌شهر

گذشت پای چوبه‌دار در مشگین‌شهر

کد خبر: 57557 | تاریخ انتشار: 15:46:14 - پنج‌شنبه 12 اکتبر 2023 | بدون نظر | |

پلیس خدمتگزار و شهروند قانون‌مدار دو عامل تثبیت آرامش جامعه هستند

حجت‌الاسلام حسین کثیرلو شامگاه چهارشنبه در دیدار با فرماندهی انتظامی استان اردبیل به مناسبت هفته فراجا اظهار کرد: «پلیس خدمتگزار» و «شهروند قانون‌مدار» مکمل یکدیگر بوده و دو رکن اساسی در تثبیت آرامش در جامعه هستند که هر قدر این دو عامل از همبستگی بیشتری برخوردار باشد شاهد امنیت در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگ، اقتصادی و غیره خواهیم بود.

وی افزود: مسلماً یکی از اهداف ترسیمی برای تمامی مجموعه‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروی از ولایت فقیه، تلاش برای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام و کسب رضایت‌مندی عمومی مردم است که همه این‌ها در گرو عمل خالصانه و دقیق به وظایف و مسئولیت‌ها تحقق می‌یابد.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل با بیان اینکه در شرایط کنونی دشمن همواره سعی می‌کند تا توطئه‌ها و هجمه‌های جدیدی بر علیه ملت ایران برپا دارد، خاطرنشان کرد: بصیرت و آگاهی مردم ایران در کنار هوشیاری و دقت پلیس عامل بازدارنده و خنثی کننده نقش‌های شوم آنان در طول تاریخ پس از انقلاب بوده است.

حجت الاسلام کثیرلو با اشاره به شهدای فراجا افزود: همه این شهدا در راه امنیت و آرامش مردم همه جان و وجود خود را در کف دست نهاده و شربت شهادت می‌نوشند که این عمل ارزشمند ایثار و فداکاری نیروی‌های متعهد و مؤمن را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه یکی از رسالت‌های اصلی و اساسی دستگاه قضائی مبارزه با فساد در حوزه‌های مختلف و برخورد با اخلالگران نظم و امنیت بوده است، گفت: این دو مجموعه در همکاری، هماهنگی، تعامل و هم افزایی روز افزون با یکدیگر با هرگونه هنجارشکنی و قانون‌شکنی مطابق با قانون به شدت برخورد می‌کند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار