برای ۲۲۰ طرح به ارزش ۲۴ میلیارد تومان وام پرداخت شده است

جاده های غیر استاندارد، بلای جان مردم

قرص‌های لاغری اعتیادآور است

کوهنورد ۲ تابعیتی از مرگ حتمی نجات یافت

موتورسیکلت خارجی قاچاق در مشگین‌شهر از حرکت باز ماند

روستای «پریخان» مشگین‌شهر به عنوان دوستدار کتاب در کشور معرفی شد

ممنوعیت دخالت مدیران در تبلیغات انتخاباتی

مجتمع مس مشگین‌شهر سال آینده وارد مدار تولید می‌شود

شعبه بانک خون بندناف رویان در مشگین‌شهر و پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

ثبت‌نام نهایی ۴۷۸ نفر داوطلب برای انتخابات مجلس

فعالیت ۳۵۰ نفر در معدن مس مشگین‌شهر

گذشت پای چوبه‌دار در مشگین‌شهر

کد خبر: 57737 | تاریخ انتشار: 15:27:05 - دوشنبه 16 اکتبر 2023 | بدون نظر | |

داوطلبان انتخابات مجلس مستندات لازم را تهیه کنند

رضا قاسمیان بعدازظهر یکشنبه در حاشیه نشست تخصصی در وزارت کشور اظهار کرد: داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی جهت ثبت نام به موقع در سایت مستندات لازم را تهیه کنند.

وی با اشاره به مهلت قانونی ثبت نام افزود: داوطلبان از ۲۷ مهر ماه تا ۳ آبان ماه فرصت ثبت نام دارند که باید مدارک و مستندات حداقل ۵ سال سوابق اجرایی، آموزشی، پژوهشی و قضائی خود را قبلاً” از مراکز دولتی، عمومی و غیرعمومی، تهیه کرده باشند.

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل بیان کرد: داوطلبان هنگام ثبت نام، پرسشنامه مربوط به سوابق را به دقت مطالعه کرده و مدارک و مستندات خواسته شده را بارگذاری کنند.

قاسمیان ادامه داد: در راستای اجرایی کردن قانون شفافیت در هزینه‌های انتخاباتی، داوطلبان باید یک شماره حساب بانکی غیرتجاری را افتتاح، تعیین و معرفی نمایند و گواهی همان حساب را از بانک مربوطه برای بارگذاری در سامانه ثبت نام دریافت کنند. وی خاطرنشان کرد: در ضمن علاوه بر شماره حساب، مشخصات یک نفر را به عنوان نماینده مالی و یا حسابدار در سایت مربوطه ثبت خواهند کرد.

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: در مرحله ثبت نام نهایی، ثبت نام داوطلبان فقط از طریق رایانه انجام می‌گیرد و صرفاً افرادی حق ثبت نام دارند که در مرحله پیش ثبت‌نام، اعلام حضور کرده و تا ۲۶ مهرماه کد رهگیری دریافت کرده باشند.

قاسمیان ادامه داد: در این مرحله امکان جابجایی حوزه انتخابیه برای داوطلبان فراهم است و می‌توانند هنگام ثبت نام، حوزه انتخابیه خود را تغییر دهند، همچنین لازم به ذکر است عدم ثبت‌نام در این مرحله، به معنای انصراف از داوطلبی است.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار