برای ۲۲۰ طرح به ارزش ۲۴ میلیارد تومان وام پرداخت شده است

جاده های غیر استاندارد، بلای جان مردم

قرص‌های لاغری اعتیادآور است

کوهنورد ۲ تابعیتی از مرگ حتمی نجات یافت

موتورسیکلت خارجی قاچاق در مشگین‌شهر از حرکت باز ماند

روستای «پریخان» مشگین‌شهر به عنوان دوستدار کتاب در کشور معرفی شد

ممنوعیت دخالت مدیران در تبلیغات انتخاباتی

مجتمع مس مشگین‌شهر سال آینده وارد مدار تولید می‌شود

شعبه بانک خون بندناف رویان در مشگین‌شهر و پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

ثبت‌نام نهایی ۴۷۸ نفر داوطلب برای انتخابات مجلس

فعالیت ۳۵۰ نفر در معدن مس مشگین‌شهر

گذشت پای چوبه‌دار در مشگین‌شهر

کد خبر: 59096 | تاریخ انتشار: 10:24:44 - جمعه 20 اکتبر 2023 | بدون نظر | |

تجلیل از ۲۳ دستگاه برتر اردبیل

 داوود شایقی عصر پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان اردبیل اظهار کرد: جشنواره شهید رجایی همه ساله در گرامیداشت هفته دولت برگزار می‌شود و ما نیز در استان عملکرد یک ساله دستگاه‌های اجرایی را رصد و بررسی کرده تا با تأخیر ۲ ماهه این جشنواره را در استان برگزار کنیم.

وی تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی در ۲ شاخص عمومی و تخصصی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند تا در کنار تنوع فعالیت آنها، بر اساس ارزیابی‌های انجام شده ۶ دستگاه برتر در گروه‌های زیربنایی، تولیدی، فرهنگی، سلامت محور، عمومی، امنیتی، اقتصاد و مالی انتخاب و معرفی شوند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: امسال در کنار تجلیل از ۶ دستگاه برتر استانی در گروه‌های تخصصی، با تصمیم استاندار اردبیل ۱۷ دستگاه دیگر نیز به عنوان دستگاه‌های برگزیده در حوزه‌های مختلف مورد تجلیل و تکریم قرار گرفتند.

شایقی افزود: شرکت توزیع نیروی برق استان به عنوان دستگاه برتر گروه زیربنایی و توسعه و زیرساخت و سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل به عنوان دستگاه برتر گروه تولیدی و خدماتی در این مراسم تجلیل و تکریم شدند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در گروه فرهنگی، علمی و آموزشی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گروه سلامت و رفاه اجتماعی، هواشناسی در گروه عمومی، امنیتی و غذایی و اقتصاد و دارایی استان نیز در گروه اقتصادی و مالی به عنوان دستگاه برتر معرفی و از مدیران آنها تجلیل شد.

شایقی اضافه کرد: بهزیستی استان به عنوان دستگاه برگزیده در ایجاد اشتغال مددجویان و دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز به عنوان دستگاه برگزیده در تبیین دستاوردها و اغنای افکار عمومی در حوزه بهداشت و درمان معرفی شدند.

وی بیان کرد: اداره کل ثبت احوال به عنوان دستگاه برگزیده در ارائه خدمات هویت الکترونیکی به شهروندان برگزیده انتخاب شد و تعزیرات حکومتی نیز دستگاه برگزیده توسعه سامانه‌های رسیدگی به شکایات معرفی شدند.

شایقی در ادامه سخنان خود یادآور شد: دستگاه برگزیده در توسعه و تجهیز خدمات فرودگاهی، اداره کل فرودگاه‌های استان و دستگاه برگزیده در تحقق شعار سال «مهار تورم و رشد تولید» اداره کل شیلات استان اردبیل معرفی شد.

وی تصریح کرد: اداره کل ثبت اسناد و املاک به عنوان دستگاه برگزیده در تثبیت و صدور اسناد مالکیت و اداره کل راه و شهرسازی نیز به عنوان دستگاه برگزیده در اجرای پروژه‌های راهسازی معرفی و از مدیران آنها تجلیل شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: ادارات امور مالیاتی، پزشکی قانونی، صنعت، معدن و تجارت و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای نیز به عنوان دستگاه برگزیده در تحقق درآمدهای مالیاتی، کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌های ارجاعی، دستگاه برگزیده در بهبود محیط کسب و کار و اشتغال و دستگاه برگزیده در بهسازی راه‌های شهری و روستایی معرفی شدند.

شایقی از تجلیل اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان دستگاه برگزیده در اجرای پروژه‌های فرهنگی، ورزشی ایثارگران خبر داد و افزود: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان دستگاه برگزیده در انجام میزبانی پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو تجلیل شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: شرکت آب منطقه‌ای اردبیل دستگاه برگزیده در اجرای طرح‌های اولویت‌دار بخش آب و اداره کل محیط زیست استان به عنوان دستگاه برگزیده در حفاظت از زیستگاه طبیعی به همراه مدیریت شرکت آب و فاضلاب استان به عنوان دستگاه برگزیده در توسعه خدمات آبرسانی معرفی و از آنها تجلیل شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل اضافه کرد: همه ساله برنامه تجلیل از دستگاه‌های برتر در قالب جشنواره شهید رجایی برگزار می‌شود که امیدواریم در سال‌های آینده نیز با بررسی عملکرد دستگاه‌ها این اقدام مثبت و امیدآفرین ادامه پیدا کند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار