خط زمینی اردبیل – وان در اردبیل برقرار می‌شود

احداث ۲۵۲ سایت جدید ارتباطی در راستای بهبود شرایط پوشش آنتن‌دهی و اینترنت

اولین رویداد «صدرا »در دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد

مردان مومن بر سر عهدی که با خدا بسته اند صادقانه ایستادند

تلاش خالصانه رئیسی برآمده از سیره و منش انقلابی بود

یکصدو سی و یکمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

پل معلق سرعین حضور گردشگران را دو چندان خواهد کرد

نقش آفرینی کانون های مساجد در جبهه فرهنگی بسیار مهم است

دکتر بابک نونهال

دکتر نونهال دادستان مشکین،برای مردم امیدآفرین و برای مجرمان و عناصر مخل نظم و امنیت عمومی رعب آور و وحشت انگیز

لزوم همکاری نهادهای دولتی و بخش خصوصی برای توسعه گردشگری اردبیل

زنی که شوهرسابقش را کشته بود دستگیر شد

دولت سیزدهم کشور را به ریل حکمرانی مردمی تغییر داد

کد خبر: 61661 | تاریخ انتشار: ۱۳:۳۲:۰۰ - چهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲ | بدون نظر | |

رییس کمیته امداد مشگین‌شهر:

برای ۲۲۰ طرح به ارزش ۲۴ میلیارد تومان وام پرداخت شده است

رییس کمیته امداد مشگین‌شهر:احمدعلی محب ، اظهار کرد: در حوزه اشتغال از ابتدای امسال تاکنون ۲۲۰ طرح به ارزش ۲۴ میلیارد تومان از تسهیلات بانکی بهره‌مند شدند.

وی تصریح کرد: این تسهیلات با همکاری بانک‌های عامل و از محل تبصره ۱۶ و امداد ولایت پرداخت شده است.

رییس کمیته امداد شهرستان مشگین‌شهر تحقق صد درصدی برنامه خودکفایی مددجویان را در سال‌جاری یادآور شد و گفت: تاکنون ۱۰۰ خانوار تحت حمایت به نقطه خودکفایی رسیدند که پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان سال بیشتر از تعهد ابلاغی بتوانیم در حوزه خودکفایی عملکرد داشته باشیم.

محب افزود: در حوزه آموزش برای ۲۷۱ مددجو آموزش فنی و مهارتی ارائه شده تا خانواده‌های تحت حمایت بتوانند فرصت اشتغال را در حوزه‌های مختلف پیدا کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در همین مدت ۱۷ مورد کاریابی در شهرستان مشگین‌شهر برای مددجویان انجام شده که تحقق برنامه در زمینه اشتغال و کاریابی بیش از ۱۵۰ درصد بوده است.

محب اضافه کرد: در حوزه مسکن بر اساس تفاهمنامه امضا شده با بنیاد علوی ۳۷ واحد احداث و تحویل خانواده‌های تحت حمایت شده است.

وی بیان کرد: از محل تفاهمنامه سپاه ۱۸ باب مسکن تحویل مددجویان شده و ۴۰ مورد تعمیرات مسکن نیز در سال‌جاری انجام شده است.

محب به کار شاخص این شهرستان در حوزه مسکن اشاره کرد و ادامه داد: با همکاری پادگان آموزشی شهید بیگلری مشگین‌شهر، ساخت چهار مسکن محرومان به صورت رایگان انجام شده و حتی لوازم خانگی خانواده‌های نیازمند از طریق پادگان تأمین شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: پنج مورد تفاهمنامه در این زمینه در حال اجرا است که با پیشرفت ۸۰ درصد روند اجرایی کار را شاهد هستیم و امیدواریم در سال آینده این واحدها تکمیل و تحویل نیازمندان شود.

رییس کمیته امداد شهرستان مشگین‌شهر تصریح کرد: در حوزه مشارکت یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان از محل صدقات، چهار میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از محل زکات و پنج میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان نیز از محل طرح اکرام ایتام و محسنین منابع درآمدی از کمک‌های مردمی را داشته‌ایم.

محب گفت: امسال ۱۵۸ سری جهیزیه هر کدام به ارزش ۵۰ میلیون تومان و شامل پنج قلم کالا تهیه و توزیع شده است.

وی کمک خیران را ۲۰۰ میلیون تومان و همراهی پادگان شهید بیگلری را در پشتیبانی از چهار خانواده سیل‌زده منطقه یادآور شد و افزود: در کنار ساخت مسکن، تأمین لوازم خانگی خانه‌های آسیب‌دیده نیز انجام شده است.

محب با قدردانی از حامیان طرح اکرام خاطرنشان کرد: در سال‌جاری میزان مشارکت خیران و حامیان بی‌نظیر بوده و قدردان این حرکت ارزشمند و خداپسندانه هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: در روزهای گذشته از کمیته امداد به خاطر توسعه و ترویج نماز و مشارکت فعال در برگزاری نماز جماعت با حضور امام جمعه مشگین‌شهر و سایر مسئولان قدردانی شد.

رییس کمیته امداد شهرستان مشگین‌شهر بیان کرد: با همکاری بخشدار مرادلو و در یک فضای تعاملی، دلجویی از اقشار نیازمند و توزیع بسته‌های معیشتی و گرمایشی در بین خانواده‌های تحت حمایت را شاهد بودیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار