خط زمینی اردبیل – وان در اردبیل برقرار می‌شود

احداث ۲۵۲ سایت جدید ارتباطی در راستای بهبود شرایط پوشش آنتن‌دهی و اینترنت

اولین رویداد «صدرا »در دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد

مردان مومن بر سر عهدی که با خدا بسته اند صادقانه ایستادند

تلاش خالصانه رئیسی برآمده از سیره و منش انقلابی بود

یکصدو سی و یکمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

پل معلق سرعین حضور گردشگران را دو چندان خواهد کرد

نقش آفرینی کانون های مساجد در جبهه فرهنگی بسیار مهم است

دکتر بابک نونهال

دکتر نونهال دادستان مشکین،برای مردم امیدآفرین و برای مجرمان و عناصر مخل نظم و امنیت عمومی رعب آور و وحشت انگیز

لزوم همکاری نهادهای دولتی و بخش خصوصی برای توسعه گردشگری اردبیل

زنی که شوهرسابقش را کشته بود دستگیر شد

دولت سیزدهم کشور را به ریل حکمرانی مردمی تغییر داد

کد خبر: 61727 | تاریخ انتشار: ۸:۵۱:۴۷ - جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ | بدون نظر | |

مدیرکل تامین اجتماعی اردبیل خبر داد؛

اختصاص ۱۲۰۰ میلیارد تومان برای پروژه های تامین اجتماعی در اردبیل

اختصاص ۱۲۰۰ میلیارد تومان برای پروژه های تامین اجتماعی در اردبیل

اردبیل – مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل از اختصاص یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای عملیاتی شدن پروژه های عمرانی و زیربنایی حوزه بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی در اردبیل خبر داد.

 افشین شیرزاد بعدازظهر پنجشنبه در مراسم آغاز عملیات احداث سه پروژه بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی در اردبیل اظهار کرد: بعد از افتتاح شعبه تیپ ممتاز سه اردبیل در میدان وحدت و آغاز فعالیت های عمرانی اولین هتل پنج ستاره در سرعین شاهد احداث شعبه پارس آباد و تجهیز ساختمان ملکی اجتماعی در اردبیل بودیم.

مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل خاطرنشان کرد: با گذشت ۱۷ سال ساکنان مناطق سیزدهگانه اردبیل از شعبه تیپ ممتاز تامین اجتماعی بهره مند شدند تا خدمات رسانی به آنها با کیفیت و مطلوبیت ارائه شود.

شیزاد به پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه اجرایی شعبه پارس آباد به شکل اداری، خدماتی و آموزشی اشاره کرد و گفت: همزمان با عید فطر شاهد آغاز عملیات احداث ساختمان اسناد بایگانی راکد بودیم که این پروژه در زمینی به مساحت یک هزار و ۷۰۰ مترمربع و با اعتبار اولیه ۶۵ میلیارد تومان شروع شده است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه اسناد بیمه شدگان ۳۰ تا ۴۰ سال نگهداری می شود، برای صیانت از این اسناد ساختمان جدید به سرعت اجرایی شده و تا دهه فجر امسال شاهد تکمیل و بهره برداری از آن خواهیم بود.

مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل احداث مرکز رفاهی در اردبیل را با زیربنای ۲ هزار و ۳۰۰ مترمربع و ۱۳ واحد آپارتمانی یادآور شد و تصریح کرد: مهمترین پروژه اجرایی امروز ساختمان تهاتر شده با شهرداری است که با اختصاص ۶۰ میلیارد تومان اعتبار و تخصیص اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی از سوی تامین اجتماعی در مرحله طراحی و اجراست.

شیرزاد افزود: بعد از سال ها انتظار این تهاتر از بابت ۶۰ میلیارد تومان بدهی سال های گذشته شهرداری انجام شد تا ما این ساختمان را به عنوان درمانگاه شماره دو اردبیل راه اندازی کنیم که امیدواریم تا دهه فجر امسال این پروژه تکمیل و آماده راه اندازی شود.

وی ادامه داد: همه این پروژه های اجرایی در دولت سیزدهم و با پشتیبانی رییس سازمان تامین اجتماعی آغاز شده و در این مدت ۱۰ پروژه عمرانی در اولویت اجرا و تکمیل بوده که یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان برای این پروژه ها منابع در نظر گرفته شده که شاهد جذب ۳۰۰ میلیارد تومان از این منابع از ردیف منابع داخلی سازمان تامین اجتماعی بودیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار