مسابقات والیبال امیدهای آسیا در سالن ۶۰۰۰ نفری رضازاده اردبیل برگزار می‌شود

مسئولان در برابر شهادت مرزبانان به صرف تذکر به پاکستان اکتفا نکنند

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت روز جهانی کارگر و هفته معلم

یاشار نعمتی نفر اول مسابقه دوچرخه سواری اردبیل به آیقار قینرجه شد

قلم و بیان هر ایرانی یک ستاد روحانی است

آیا میدان بیضوی به سرنوشت پل هفت تیر دچار و تخریب خواهد شد؟ / چرا هزینه ساخت و تخریب آن باید از جیب مردم پرداخت شود ؟

کنسرت فریدون آسرایی در مشگین شهر اجرا شد

مشگین‌شهر نگین گردشگری ایران مقصد گردشگران خارجی و داخلی

بارش باران و تگرگ در مشگین شهر/ صاعقه خانه ای را در این شهر آتش زد

عدم تمکین در برابر تصمیم شورای نگهبان ایستادگی در مقابل اراده مردم و قانون اساسی است

آتش سوزی کارخانه پنبه پاک کنی ارس وش پارس آباد مغان

قطعی آب و حال و هوای این روزهای مردم و مسئولین از لنز دوربین

کد خبر: 23584 | تاریخ انتشار: ۱۵:۱۱:۰۲ - یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ | ۱ نظر | |

فرماندار مشکین شهر در دیدار با رسانه های مشکین شهر:

خبرنگاران و رسانه ها وظیفه خطیری به عهده دارند

ایلقار نیوز : جمعی از رسانه های مشکین شهر صبح امروز در دیدار با فرماندار جدید به تبادل نظر و رحیمیارائه دیدگاه های خود در مورد ارتباط رسانه ها با فرمانداری پرداختند.
در این نشست صمیمی رحیمی زاد گفت : بحث امانتداری رسانه ها باید حفظ شود و اصالت و وجدان رسانه ای باید رعایت شود.

وی افزود : خبرنگاران و مطبوعات وظیفه خطیری به عهده دارند و همانگونه که برای پیشرفت شهر احساس وظیفه می کنند که حرکتی مقدسی است، نباید شخصیت شخصی را بشکنند یا خبر کذب علیه کسی بنویسند که اگر اینگونه باشد باید در آن دنیا باید جواب گو باشند.
رحیمی زاد گفت: به برخی رسانه ها از گرمی خبری فرستاده شده بود و آنها این خبر را زده بودند که در گرمی در دوران فرمانداری بنده خفقان حاکم بود در صورتی که این فرد در تمام جلسات حضور داشت و کذب محض است و من اعتقاد کامل به روشنگری و شفاف سازی دارم چون نقطه تاریکی در زندگی ندارم و ثبات خط و خطوط من مشخص است و اولویت اصلی این خط  در راستای  نظام اسلامی  و سپس تفکر سیاسی است.

فرماندار مشگین شهر خاطر نشان کرد: برخی برداشت ها و تفسیر به رای اشتباه است و بازهم می گویم پتانسیل اصلی مشکین شهر گردشگری است و در راس آن باید فردی در حد و اندازه  رئیس سازمان و مدیر کل باشد.

این مسئول گفت: با هیچکس نه تعارف و نه تناقض داریم ولی باید مواظب عواقب برخی کارها بود،و ما با اعتقادی که به رسانه های داریم از ظرفیت آنها در تمامی جلسات استفاده خواهیم کرد
وی گفت: رسانه ها باید در زمینه توسعه  فرهنگی ، اجتماعی و به خصوص اقتصادی  که در حال حاضر پاشنه آشیل کشور است برای بالابردن شاخص ها تلاش کنند

رحیمی زاد یاد آور شد: رسانه ها باید به هیچ وجه  با بنده احساس بیگانگی نکنند،اگرچه با آقای امامی هم غرابت نزدیکی داشتید،باید به من نزدیک تر هم باشید،به طوری که من در این شهرستان غریبه هستم و نیازمند کمک شما هستم،تا خدایی نکرده در آخر شرمنده مردم شریف مشگین شهر نشوم.

به گزارش ایلقار نیوز در این جلسه،اکبر عطایی مدیرمسئول نشریه ایلقار با تبریک انتخاب رحیمی زاد به‌عنوان فرماندار مشکین‌شهر گفت: رسانه‌هابه عنوان یکی از ارکان  اصلی پیشرفت شهر در کنار مسئولین  هستند ،به‌طوری‌که همه‌ی مسئولین استانی و فرا استانی اذعان دارند که اصلی‌ترین دلیل پیشرفت مشکین‌شهر در حوزه‌ی گردشگری همین حمایت رسانه‌های محلی بود.

dsc04932

اکبر عطایی گفت: رسانه های مشکین شهر بدون هیچ منت و چشم داشتی در دو سال اخیر در جهت رشد و توسعه و معرفی شهرستان تلاش کردند و زحمات این قشر بر هیچ کسی پوشیده نیست و امیدواریم با تعامل و ارتباط بیشتر با اصحاب رسانه این روند بیش از پیش بهتر شود

همچنین در ادامه این جلسه سینا اسدی مدیرمسئول سایت خیاو نیوز با تبریک انتصاب فرماندار جدید گفت: قطع و یقین قبل از پذیرش حکم فرمانداری مشگین شهر، روی شرایط مشکین‌شهر بررسی‌هایی را انجام داده‌اید و به‌تمامی مشکلات و نارسایی‌های این شهر واقف هستید که امیدواریم باهمت و درایت خود بر مشکلات موجود فائق آیید.

وی گفت:مشکین‌شهر ۲ سالی است که بر روی ریل پیشرفت قدم گذاشته و روزبه‌روز این پیشرفت در حوزه‌ی گردشگری شتاب می‌گیرد که انتظار است مقام عالی دولت در شهرستان مشکین‌شهر علاوه بر سایر مسائل توجه ویژه‌ای را به بحث گردشگری داشته باشند.

اسدی خاطرنشان کرد: ما رسانه‌ها وظیفه‌داریم که در جهت پیشبرد اهداف شهر فرماندار جدید را همراهی کرده و وی را یاری کنیم و این بدین منظور نیست که انتقاد نکنیم،درحالی‌که انتقاد سازنده خود حلال برخی مشکلات در حوزه‌ی مسئولین است و ما حمایتمان از فرماندار سابق به دلیل عملکرد قوی ایشان بود

همچنین مرضیه گرانمایه،نماینده خبرگزاری تسنیم در این مراسم گفت: همان‌گونه که توجه کردید،در بحث تغییر فرماندار مشکین‌شهر رسانه‌ها یک ایستادگی در برابر این موضوع داشتند و این بدین دلیل نیست که خدایی نکرده بده بستانی در مسئله باشد،بلکه فرماندار ما کاربلد و کاردان بود و ما ناراضی بودیم از این اقدام،حال که شما این وظیفه‌ی خطیر را به عهده گرفته‌اید مطمئن باشید اگر شما هم عملکردتان خوب باشد از آن بهتر هم از شما حمایت خواهیم کرد.

وی گفت: باید فرماندار جدید،در برخی مسائل همچون فرماندار سابق نظرات رسانه‌ها را جویا باشند،چون آن‌ها در بین جامعه هستند و واقف بر تمامی امورات.

فاطمه آبی مدیر مسئول ائل سس نیز در این نشست گفت : امیدواریم فرمانداری در دعوت از رسانه ها عدالت را رعایت کند و از همه رسانه ها در مراسمات و جلسات استفاده کنند چرا که وجود خبرنگاران متعدد باعث انتشار خبر با دیدگاه های متنوع خواهد شد

وی افزود : رسانه های مشکین شهر به هیچ گروه و حزب و جهت سیاسی وابسته نیستند و به صورت مستتقل کار اطلاع رسانی را انجام می دهند  و تلاش آنها پیشرفت و توسعه شهرستان می باشد

dsc04943

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ ديدگاه مطلب براي " خبرنگاران و رسانه ها وظیفه خطیری به عهده دارند " ارسال شده است.

  1. مشکین گفت:

    امید وارم آقای فرماندار از رسانه ها به عنوان بزرگ نمایی خود استفاده نکند

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار