عملیات اجرایی پارک آبی پل معلق مشگین شهر آغاز میشود/برگزاری ویژه برنامه عیدانه پل معلق

جناب آقای استاندار با وجود این همه ظرفیت های بکر گردشگری و کشاورزی چرا راه آهن ؟ !

هیچ موقع جلوی سرمایه گذار نمی ایستیم / مشکین شهر پایلوت آبخیزداری می شود

از کویر کرمان تا سر ایران

خداحافظی ۷.۵ میلیون دانش‌آموز با استرس نتایج آزمون‌ها

اگر برجام نداشتیم دقیقا چه داشتیم؟

مسائل قرآنی در بین مسئولان شهرستان کم رنگ شده است

قدمت جام طلایی مکشوفه مشگین‌شهر ۳ هزار سال برآورد شد

۶ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در مشگین شهر کشف شد

آثار تاریخی مشگین شهر مورد غفلت قرار گرفته است

گرمی مغان در مسیر تبدیل به یکی از قطب های صنعتی استان اردبیل

منطقه ویژه اقتصادی نمین فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری خارجی است/ عملیات کلنگ‌زنی تعطیل

کد خبر: 23838 | تاریخ انتشار: ۱۲:۰۲:۱۹ - یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ | ۳ نظر | |

به میزبانی مجموعه پل معلق همزمان با میلاد حضرت محمد(ص)

مراسم تجلیل از قهرمان کیک‌ بوکسینگ جهان در مشگین‌شهر برگزار شد

ایلقار نیوز: همزمان با میلاد حضرت محمد(ص) مراسم تجلیل از قهرمان کیک بوکسینگ جهان علی فرج‌زاده در طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه به میزبانی  مدیر عامل مجموعه پل معلق در مشگین‌شهر برگزار شد.dsc_0239

همزمان با میلاد حضرت محمد(ص) مراسم تجلیل از قهرمان کیک بوکسینگ جهان، علی فرج‌زاده در طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه در مشگین‌شهر برگزار شد و امروز همگان آمده بودند تا برای تجلیل از قهرمان مشگین‌‌شهر دست بزنند و افتخارات این بزرگ‌مرد مشگین‌شهری را گرامی بدارند.

مراسم تجلیل از قهرمان کیک بوکسینگ جهان، علی فرج‌زاده با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولان، ورزشکاران، هنرمندان و خبرنگاران برگزار شد و امروز با وجود هوای برفی مشگین‌شهر برگزاری این مراسم گرمای خاصی به این محفل فرهنگی بخشیده بود به طوری که شور و حال مردم مشگین‌شهر در میلاد باسعادت حضرت محمد مصطفی(ص) توصیف نشدنی بود.

آری امروز همه جای استان اردبیل به ویژه شهرستان مشگین‌شهر غرق در سرور و شادی بود و امروز به یمن این روز باشکوه مراسمی برای تجلیل از بزرگ مردی برگزار شد که بارها پرچم جمهوری اسلامی ایران را در میادین بین‌المللی به اهتزاز درآورده و افتخارات زیادی برای کشورمان کسب کرده است.

مردی از دیار سبلان که با تمام سختیها و مشکلات توانست قله‌های پیشرفت و ترقی را گذرانده و علاوه بر اینکه افتخاری برای خطه سبلان کسب کرده بارها نام و پرچم ایران را در میادین بین‌المللی به اهتزاز درآورده و بر زبانها جاری ساخته است.

علی فرج‌زاده یکی از کیک بوکسینگ‌کارهای مطرح کشور است که متولد سال ۱۳۶۴ در شهرستان مشگین‌شهر بوده و در طول سالهای متمادی افتخارات زیادی با فعالیت در رشته‌های ورزشی ووشو، کونگ‌فو و در نهایت کیک بوکسینگ برای کشور و دیار مادری خود شهرستان مشگین‌شهر کسب کرده است.

این ورزشکار برای نخستین بار در سال ۸۳ در ووشو موفق به کسب کمربند طلایی کشور شد و پس از آن نیز افتخارات زیادی در زمینه ملی و بین‌المللی برای ورزش ایران به ارمغان آورده است.

فرج‌زاده سرمایه بزرگی برای ملت ایران است

حسین عباسی‌نیا مدیرعامل منطقه نمونه گردشگری نور سبلان با اشاره به اینکه علی فرج‌زاده dsc_0141قهرمان کیک بوکسینگ جهان افتخاری بزرگ برای ملت ایران است، افزود: این ورزشکار و قهرمان یک سرمایه بزرگ برای ما بوده و توانسته نام شهرستان مشگین‌شهر و ایران را در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بارها به گوش همگان برساند.

وی با اشاره به اینکه ورزشکاران نقش بسیار مهمی در به اهتزاز درآوردن پرچم ایران اسلامی در کشورهای بیگانه دارند، گفت: از اینکه امروز قهرمانی از دیار مشگین‌شهر توانسته افتخارات بین‌المللی برای منطقه کسب کند بسیار خوشحال هستیم و به وی افتخار می‌کنیم.

وی تصریح کرد: مجموعه گردشگری نور سبلان و طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه آماده حمایت همه‌جانبه از ورزشکاران و قهرمانان مشگین‌شهر، استان اردبیل و کشور ایران اسلامی است چرا که توسعه و پیشرفت ورزش در کنار بخش گردشگری یک اولویت اساسی بوده که در این زمینه مجموعه گردشگری نور سبلان برنامه‌ریزی منسجمی پیش‌بینی کرده است.

مدیرعامل مجموعه گردشگری نور سبلان با بیان اینکه تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان ملی رسالتی بسیار خطیر و عظیم برای ماست، افزود: از اینکه امروز توانسته‌ایم مراسمی در شان جایگاه یک قهرمان ملی تدارک ببینیم بسیار خوشحال هستم و از این بابت به مردم مشگین‌شهر تبریک می‌گوییم.

آری امروز شهرستان مشگین‌شهر حال و هوای گرمی در یک روز برفی داشت و باوجود اینکه قله سبلان و شهرستان مشگین‌شهر رخت سفید برتن کرده بودند اما گرمای ویژه‌ای در تالار پل معلق مشگین‌شهر وجود داشت که همزمان با میلاد باسعادت نبی اکرم(ص) علاوه بر تجلیل از قهرمان ملی جشن و سرور نیز به یمن این روز گرامی برگزار شد.

امروز جوانان، کودکان و نوجوانانی برای تجلیل از بزرگ‌مردی آمده بودند که دوران کودکی و نوجوانی و نیز جوانی خود را در خطه مشگین‌شهر پشت سر گذاشت و هم‌اکنون نه تنها برای شهرستان بلکه برای کشور خود افتخاری بزرگ به دست آورده است.

تجلیل از قهرمانان و سرمایه‌های فرهنگی و اجتماعی منطقه تداوم می‌یابد

علی رحیمی‌زاد فرماندار مشگین‌شهر با اشاره به اینکه دیار مشگین‌شهر در طول تاریخ قهرمانان و dsc_0160بزرگ‌مردان زیادی را در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی به کشور معرفی کرده است، افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده تجلیل از سرمایه‌ها و قهرمانان فرهنگی و ورزشی در منطقه تداوم می‌یابد تا بتوانیم دین خود را به این سرمایه‌های کشور ادا کنیم.

وی با بیان اینکه امروز همزمان با میلاد باسعادت حضرت محمد(ص) یک روز بسیار خوبی در مشگین‌شهر رقم خورد، گفت: از اینکه یک جوان مشگین‌شهری توانسته پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز درآورد برای ما افتخاری بسیار بزرگ است و من از این بابت به مردم مشگین‌شهر، استان اردبیل و کشورمان تبریک می‌گویم.

فرماندار مشگین‌شهر اظهار کرد: علاوه بر اینکه شهرستان مشگین‌شهر در بخش گردشگری و کشاورزی ظرفیتهای بسیار بالایی دارد توانسته است قهرمانان بنامی را در حوزه ورزش به کشور معرفی کند که استعدادهای ورزش مشگین‌شهر بسیار بالا بوده و ما برای شکوفایی این استعدادها تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم.

رحیمی زاد بیان کرد: از اینکه امروز مجموعه گردشگری نور سبلان و طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه توانسته زمینه تجلیل از قهرمان جهان را فراهم کند بسیار خوشحال هستم و از این بابت از عوامل این مجموعه فاخر گردشگری نهایت تشکر را دارم.

وی گفت: به راستی که با حضور سرمایه‌گذاران خصوصی شهرستان مشگین‌شهر به قطب گردشگری تبدیل شده است و هم‌اکنون طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه به یک برند در دنیا تبدیل شده که این در سایه تلاش سرمایه‌گذاران بخش خصوصی رقم خورده است.

بزرگترین هدفم اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های بین‌المللی است

علی فرج‌زاده‌ قهرمان کیک بوکسینگ شهرستان مشگین‌شهر با اشاره به اینکه بزرگترین هدف من dsc_0226به اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های بین‌المللی است، اظهار داشت: از اینکه توانسته‌ام بارها پرچم ایران را در میادین بین‌المللی به اهتزاز درآورم بسیار خوشحالم و تمام سعی خود را به کار می‌گیرم بار دیگر برای کشورم و دیار خود، شهرستان مشگین‌شهر افتخارات زیادی به دست آورم.

وی با اشاره به اینکه من متعلق به خود و مشگین‌شهر نیستم‌، افزود: من هم‌اکنون به تمام ملت ایران تعلق دارم و از اینکه می‌توانم لبخند را با قهرمانی خود بر لبان تک تک مردم ایران جاری سازم بسیار خرسند هستم.

قهرمان کیک بوکسینگ شهرستان مشگین‌شهر تصریح کرد: از سرمایه‌گذاران مجوعه گردشگری نور سبلان تشکر می‌کنم که زمینه تجلیل از قهرمانان ورزشی را فراهم نموده است و امیدوارم حمایت از ورزشکاران در رشته‌های مختلف تداوم یابد تا این ورزشکاران با انگیزه کامل به قهرمانی‌های پی در پی دست یابند.

وی اظهار کرد: من در طول فعالیت خود در دوره‌های مختلف ورزشی افتخاراتی را که کسب کردم همه را در ابتدا مدیون پدر و مادرم هستم که با راهنمایی‌ها و دلگرمی‌های خود باعث شدند تا من درخشش خوبی در عرصه ورزشی داشته باشم و در این راستا از مربی خوب و کاردان خودم نیز نهایت تشکر و سپاس را دارم که با آموزش تکنیکهای در سطح بالا و هم‌قدم بودن با من کمک کرد تا من افتخارآفرین باشم.

امروز همزمان با فرخنده میلاد حضرت محمد(ص) مراسم تجلیل از قهرمانان و ورزشکاران دیار مشگین‌شهر که در میادین ملی و بین‌المللی دست به افتخارات زیادی زده‌اند و نیز جشن باشکوهی به مناسبت میلاد باسعات حضرت محمد(ص) و امام جعفرصادق(ع) برگزار شد و شهرستان مشگین‌شهر غرق در شادی و سرور بود و هوای سرد و برفی مشگین‌شهر با گرمای این محفل فرهنگی گرم شد.

در این روز عظیم و باشکوه شهرستان مشگین‌شهر شاهد تجلیل از قهرمانان و ورزشکارانی بود که برای به اوج رساندن عزت کشور خود لحظه‌ای دست از تلاش برنداشته‌اند و امروز با تجلیل مسئولان شاید مزد اندکی از زحمات والای آن‌ها جبران شد که کم نیستند ورزشکاران و قهرمانانی در این دیار که یک یک برای کشور خود افتخارآفرین و حماسه‌ساز بوده‌اند.

dsc_0107

photo_2016-12-18_16-48-22

dsc_0123

dsc_0119

dsc_0118

dsc_0130

dsc_0128

dsc_0127

dsc_0133

dsc_0138

dsc_0182

dsc_0205

dsc_0202

dsc_0198

dsc_0219

dsc_0224

dsc_0232

dsc_0253

dsc_0257

dsc_0239

dsc_0269

گزارش از اکبر رزمی/خبرنگار خبرگزاری تسنیم

عکس:ایلقار نیوز

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۳ ديدگاه مطلب براي " مراسم تجلیل از قهرمان کیک‌ بوکسینگ جهان در مشگین‌شهر برگزار شد " ارسال شده است.

  1. دلواپس گفت:

    ببین چقدر بدبخت شده مردم این شهر ۴تا آموزگار بازنشسته تقدیر این شهر را رقم می زنند

  2. خیاو گفت:

    شورای شهر(با تحصیلات بالا) -شهردار-رئیس دانشگاه ازاد مشگین و دکترها و مهندسین بنام شهرستان کجا بودند؟

  3. نگران اين شهرم گفت:

    نماینده شهر کجا بود پایین ترین نماینده خودشو فرستاده.واقعا که

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار