از کویر کرمان تا سر ایران

خداحافظی ۷.۵ میلیون دانش‌آموز با استرس نتایج آزمون‌ها

قدمت جام طلایی مکشوفه مشگین‌شهر ۳ هزار سال برآورد شد

۶ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در مشگین شهر کشف شد

آثار تاریخی مشگین شهر مورد غفلت قرار گرفته است

گرمی مغان در مسیر تبدیل به یکی از قطب های صنعتی استان اردبیل

کریم گلدوست بخشدار شهر قصابه شد

جلسه صیانت از پارک جنگلی برگزار شد

فتحی” طولانی مدت و چالش برانگیز

جامپینگ با مدرن ترین سازه شیشه‌ای-فولادی دنیا در مشگین‌شهر کلنگ زنی شد/ طرح گردشگری در ژئو پارک شیروان دره‌سی رونمایی شد

۴۰۰ نفر نیروی مورد نیاز کامیون سازی از مشگین‌شهر تامین می‌شود/ کامیون سازی به دنبال اشتغال پایدار در منطقه است

پرداخت ۲۰۰ هزار میلیارد تومان بهره بانکی در سال ۹۵ / قرارداد با رنو اشتباه استراتژیک است

کد خبر: 24633 | تاریخ انتشار: ۱۱:۲۴:۴۳ - جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ | بدون نظر | |

فرمانده انتظامی مشگین‌شهر:

۳۱ هزار عدد مواد محترقه در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

ایلقار نیوز: سرهنگ کیوان زرین‌‌کلاه بعد از ظهر امروز در  جمع خبرنگاران در شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به ایام سال جدید و به خصوص روز چهارشنبه سوری عملیات مبارزه با مواد محترقه افزایش یافته تا بتوانیم با افزایش نظارت و بازرسی‌ها شاهد کاهش بروز حوادث و اتفاقات ناگوار باشیم.

وی افزود: اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان مواد محترقه با هدف برخورد با تهیه و توزیع‌کنندگان مواد محترقه در دستور کاری قرار گرفته تا بتوانیم از این طریق از بروز مشکلات و حوادث ناگوار تا حد امکان جلوگیری کنیم و شاهد بهبود وضعیت روحی و جسمانی جامعه باشیم، چرا که تامین سلامتی مردم برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

فرمانده انتظامی شهرستان مشگین‌شهر گفت: تلاش بی‌وقفه مأموران انتظامی شهرستان مشگین‌شهر در رابطه با اجرای این طرح شایسته تقدیر و قدردانی است و در طول ۲۴ ساعت گذشته ۳۱ هزار و ۳۵۹ عدد انواع مواد محترقه خطرناک و قاچاق کشف و پنج نفر در این رابطه دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

سرهنگ زرین‌‌کلاه بیان کرد: نقش والدین در رابطه با کنترل فرزندان برای استفاده از مواد محترقه غیرقابل چشم‌پوشی است و امیدواریم در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نشود تا شاهد بهبود وضعیت جامعه باشیم و با حضور گرم خانواده‌ها در کنار همدیگر به استقبال سال جدید برویم.

وی تصریح کرد: از عموم مردم در این زمینه انتظار داریم که در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک موضوع را با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند تا بتوانیم نظارتها و بررسی‌های لازم را در اسرع وقت انجام داده شود و با متخلفان در این زمینه برخورد قانونی انجام شود و به سزای اعمالشان برسند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار