هزارتوی آموزش و پرورش و بیم های پیش رو!

جلسه صیانت از پارک جنگلی برگزار شد

مطالبات اقتصادی مردم باید پیگیری شود/ افزایش قیمت‌ها با بدسلیقه‌گی اعلام شد/۷۵ درصد پیام‌های اغتشاشاتی از غرب بود

یادداشتی در باب مشکلات اخیر معیشتی مردم و پیامدهای آن

وحدت و همدلی در وضعیت کنونی لازم و ضروری است/ باید حرف مردم شنیده شود

فتحی” طولانی مدت و چالش برانگیز

فتحی شهرداری مشکین شهر را فتح کرد

جامپینگ با مدرن ترین سازه شیشه‌ای-فولادی دنیا در مشگین‌شهر کلنگ زنی شد/ طرح گردشگری در ژئو پارک شیروان دره‌سی رونمایی شد

۴۰۰ نفر نیروی مورد نیاز کامیون سازی از مشگین‌شهر تامین می‌شود/ کامیون سازی به دنبال اشتغال پایدار در منطقه است

پرداخت ۲۰۰ هزار میلیارد تومان بهره بانکی در سال ۹۵ / قرارداد با رنو اشتباه استراتژیک است

نباید از رواج تخریب در جامعه خوشحال باشیم و بعنوان یک فرهنگ آن را نهادینه و به نسل های آینده انتقال دهیم

راه مدافعان حرم همچنان تا پیروزی قدس شریف ادامه دارد/ اصل پیروزی جبهه مقاومت تفکری بود که منجر به نتیجه شد

کد خبر: 25035 | تاریخ انتشار: ۱۲:۴۷:۲۹ - جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱ نظر | |

بهشت ایرانن زمین

مشگین‌شهر نگین گردشگری ایران مقصد گردشگران خارجی و داخلی

ایلقار نیوز: این روزها بسیاری ازگردشگران داخلی وخارجی مقصد سفر خود را پل‌معلق مشگین‌شهر انتخاب کردند و به همراه خانواده روزهای خوشی را در طولانی‌ترین پل‌معلق خاورمیانه سپری می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاردبیل، این روزها بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی مقصد سفر خود را پل‌معلق مشگین‌شهر انتخاب کردند و به همراه خانواده خود لحظات ماندگاری را در طولانی‌ترین پل‌معلق خاورمیانه در مشگین‌شهر سپری می‌کنند.

گردشگرانی که از استان‌های مختلف کشور و کشورهای خارجی به مشگین‌شهر آمده‌اند و از جاذبه‌های گردشگری مشگین‌شهر به ویژه پل معلق بازدید می‌کنند.  پل‌معلق مشگین‌شهر که در منطقه طبیعی بکر و زیبایی راه‌اندازی شده است، دل هر گردشگری را به خود معطوف می‌کند و زیبایی‌های فراوانی دارد. پل‌معلق که در بالای خیاوچایی راه‌اندازی شده است مناطق بکر وزیبایی دارد و آثار طبیعی محوطه و پایین پل‌معلق به شکلی زیباست که همگان را به خود جذب می‌کنند.  وجود آبشارهای زیبا رودخانه جنگل و دره در کنار پل‌معلق نشان از منطقه زیبای گردشگری می‌دهد که این روزها گردشگران زیادی را درخود جای داده است.

راه‌اندازی بزرگترین و زیباترین زیپ‌لاین کشور برفراز پل معلق مشگین‌شهر

  مدیرعامل پل‌معلق مشگین‌شهر با اشاره به اینکه پل‌معلق مشگین‌شهر با استاندارهای نوین طراحی شده است، افزود: تمام نکات ایمنی با استفاده از تخصص مهندسان ایرانی در این مجموعه گردشگری رعایت شده و مکان امن برای حضور گردشگران داخلی و خارجی است.

وی گفت: تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران در فصل بهار و تابستان در پل معلق انجام شده و این مجموعه آماده استقبال از گردشگران داخلی وخارجی است.

مدیرعامل پل‌معلق مشگین شهر تصریح کرد: در حال حاضر هتل مراکز تفریحی و ورزشی در پل معلق ایجاد شده است و فازهای بعدی پروژه نیز ازجمله زیپ لاین باغ پرندگان وسینما نیز راه‌اندازی می‌شود تا بتوانیم مکانی سالم و شاداب برای گردشگران فراهم کنیم.

عباسی نیا از توسعه فضای سبز در محوطه پل‌معلق مشگین‌شهر خبر داد و بیان کرد: در این زمینه نیز اقدامات خوب انجام شده چرا که توسعه فضای سبز در مجموعه گردشگری از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر عملیات راه‌اندازی بزرگترین و زیباترین زیپ‌لاین کشور برفراز پل معلق مشگین‌شهر انجام شده و با برنامه‌ریزیهای انجام شده بزرگترین و زیباترین زیپ‌لاین کشور ۲۶ و یا ۲۷ اردیبهشت ماه در پل معلق مشگین‌شهر با حضور مسئولین استانی و کشوری راه‌اندازی می‌شود.

وی با اشاره به این‌که زیپ‌لاین راه‌اندازی شده در پل معلق مشگین‌شهر از استانداردهای جهانی برخوردار است، افزود: با راه‌اندازی این مجموعه گردشگری تحول عظیمی در جذب گردشگران داخلی و خارجی انجام خواهد شد که می‌تواند شور و حال خاصی در بین گردشگران ایجاد کند.

مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر گفت: بیش از ۸۰۰ میلیون تومان برای راه‌اندازی بزرگترین زیپ‌لاین کشور در پل معلق هزینه می‌شود که این مجموعه گردشگری با توانمندی مهندسان بومی راه‌اندازی می‌شود که برای استان اردبیل و شهرستان مشگین‌شهر در حوزه گردشگری بسیار تاثیرگذار است.

عباسی‌نیا از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی سینمای چند منظوره در پل معلق مشگین‌شهر خبر داد و بیان کرد: این سینما نیز ظرفیت ۳۰۰ هزار نفر را دارد و با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان اردیبهشت ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر آماده استقبال از گردشگران داخلی و خارجی است و در حال حاضر در این زمینه تمهیدات لازم اندیشیده شده است تا بتوانیم گام بزرگی برای ایجاد شور و نشاط در بین گردشگران برداریم.

مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر با بیان این‌که با راه‌اندازی پل معلق مشگین‌شهر تحول عظیمی در جذب گردشگران داخلی و خارجی انجام شده است،  افزود: از مسئولین مربوطه انتظار داریم برای راه‌اندازی فازهای بعدی این پروژه حمایتهای ویژه‌ای داشته باشند و تسهیلاتی را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دهند.

ضرورت ایجاد سرمایه‌گذاری‌های جدید در پل معلق مشگین‌شهر

استاندار اردبیل با اذعان به بحث ایجاد سرمایه‌گذاری‌های جدید در پل معلق مشگین‌شهر، افزود: راه‌اندازی طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه در مشگین‌شهر یکی از اقدامات بسیار خوب در رونق صنعت گردشگری استان اردبیل بود که نیاز است برای افزایش گردشگران داخلی و خارجی در منطقه سرمایه‌گذاری‌های جدید در پل معلق مشگین‌شهر انجام شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از نیازهای اساسی پل معلق سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش‌های هیجانی است، گفت: باید با برنامه‌ریزی‌های متناسب سایت ورزش‌های هیجانی به‌صورت استاندارد توسط سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در محوطه پل معلق ایجاد شود تا علاوه بر افزایش امکانات گردشگری در مجموعه پل معلق در ایجاد اشتغال و سرگرمی برای جوانان نیز مؤثر باشد.

خدابخش بیان کرد: جلسات متعددی با مسئولان پل معلق مشگین‌شهر انجام شده و خواسته‌ها و مطالبات مدیران پروژه مورد بررسی قرار گرفته و در این زمینه آماده همکاری و حمایت همه‌جانبه از سرمایه‌گذار پل معلق هستیم تا بتوانیم هرچه زودتر شاهد راه‌اندازی فازهای بعدی پروژه باشیم.

وی از افتتاح آب‌درمانی قوتورسویی موئیل در مشگین‌شهر خبر داد و افزود: این پروژه نیز یکی از پروژه‌های مهم گردشگری استان اردبیل بود که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در منطقه راه‌اندازی شد.

استاندار اردبیل روند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرستان مشگین‌شهر را نسبت به سال‌های گذشته بسیار خوب توصیف کرد و افزود: در آینده‌ای نزدیک کارخانه تولید اتوبوس با سرمایه گذاری بخش خصوصی به بهره‌‌برداری می‌رسد که با راه‌اندازی این کارخانه تحول عظیمی در بخش اشتغال و اقتصاد منطقه مخصوصاً اهالی روستای ارباب کندی اتفاق می‌افتد.

پل معلق منطقه‌ای بکر و زیبا در دل طبیعت

یکی از گردشگرانی که به همراه خانواده به پل‌معلق مشگین‌شهر آمده بود در گفت‌وگو باخبرنگار تسنیم اظهار داشت: پل‌معلق درمنطقه‌ای بکر و زیبا راه اندازی شده است که زیبایی‌های پل معلق حال و هوای خاصی به انسان می‌دهد.

وی افزود: قدم‌زدن بر روی طولانی‌ترین پل‌معلق خاورمیانه لذت وهیجان خاصی دارد و آرامش خاصی به انسان می‌دهد که با راه‌اندازی پل‌معلق  پویایی خاصی به اقتصاد و اشتغال استان اردبیل به ویژه شهرستان مشگین‌شهر به وجود آمده است.  هم‌اکنون با حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و راه‌اندازی پل‌معلق شور و نشاط خاصی در منطقه به وجود آمده است و انتظار میره باحمایت و فراهم‌کردن زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تحول عظمی در بخش گردشگری استان اردبیل به وجود بیاید که پل معلق مشگین شهر نمود این امر است.

انتهای پیام/ تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ ديدگاه مطلب براي " مشگین‌شهر نگین گردشگری ایران مقصد گردشگران خارجی و داخلی " ارسال شده است.

  1. حسین گفت:

    قارداش بع فیلیمی هانع

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار