بیانیه و متن تقدیر و تشکر مسعود خیرجو پس از استعفا و تحویل شهرداری :

محمود علیزاده جایگزین مسعود خیرجو به عنوان سرپرست شهرداری شد

خط قرمز دادستانی امنیت و آسایش مردم است / به هیچکس باج نمی دهیم

تیشه محرومیت بر پای درختان سیب مشگین‌شهر!

توضیحات دادستان اردبیل در مورد پخش یک کلیپ

مرکز ملی فرش در مشگین‌شهر راه اندازی می‌شود/ اشتغال یک هزار نفر در حوزه فرش در مشکین‌شهر

اختتامیه نمایشگاه نقاشی “نقاشان ریز نقش” برگزار شد

فرمانروایی گردشگری مشکین شهر را اردبیل پذیرفته است

مدرسه مسکن مهرمشکین شهر از لحاظ ایمنی و ساخت و ساز هیچ مشکلی ندارد

میزان باسوادی در کشور به ۸۵ درصد افزایش یافته است/ کمتر از ۲میلیون و ۳۰۰ هزار بی سواد در کشور وجود دارد

مشگین‌شهر امن‌ترین شهرستان استان اردبیل است

گزارش تصویری(۲) مراسم شبیه خوانی مشکین شهر

کد خبر: 25074 | تاریخ انتشار: ۱۶:۵۵:۱۸ - پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

اکبر مردانی فعال اصلاح طلب - مشکین شهر:

قلم و بیان هر ایرانی یک ستاد روحانی است

ایلقار نیوز :بدون تردیدانتخابات اصل اساسی ورکن رکین دموکراسی در هر نظام مردمسالار می باشد و کشورهای مختلف بسته به نوع حکومتی که دارند انتخابات را به صورت های گوناگون حزبی و نخبه سالار و … برگزار می کنند.

تبلیغات انتخاباتی در اکثر کشور ها تقریبا” اشکال مشابهی دارد . تمام کاندیداهای ریاست جمهوری از شیوه های سخنرانی  و سفر و دیدار با اقشار و اصناف مردم و استفاده از رسانه های حقیقی و مجازی و سایر سبک های تبلیغاتی بهره می برند تا در دل دوست به هر شیوه راهی بجویند و کام مراد از صندوق آرا بر آورند.

این روزها آنچه برای دلسوزان و اندیشمندان ایرانی و کسانی که از اوضاع اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و اجتماعی آگاهی  دارند ،نگران کننده است تبلیغات پوپولیستی و عوام فریبانه و استفاده از مقدسات و باورهای مذهبی به واسطه ی جریان تندرو است که به صورت کاملا” غیر منصفانه و باروش های بزرگ کردن فقر و بیکاری و استفاده از ادبیات و کلمات بسیار عوام پسند صورت می گیرد.

و اینک در این شرایط حساس:

بر اصحاب قلم و نوشتار و نویسندگان و تحلیلگران  در رسانه حقیقی و مجازی و روزنامه ها و شبکه های و گروه های رسانه ای ایجاب می کند تمام توان خود را با سر انگشتان اندیشه و استدلال بر محوریت آگاه سازی مردم از عملکرد زیربنایی اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و اجتماعی دولت روحانی و اصلاح طلبان و منافع عملیاتی حاصل از شیوه تدبیر و امید و موانع ایجاد شده بر سر راه دولت و آواربرداری خرابه های بجا مانده از معجزه هزاره سوم نقشی زنند دلربا و همه فهم و دلنشین ،تا ملت ایران با آگاهی و بینش تمام مهر رد بر پیشانی تندروان عوام فریب بزنند و صندوق های آرا را با تایید ادامه اداره عقلانی و با تدبیر کشور عزیزمان چنان پر کنند که افتخارش عالمگیر شود.

باانگشتان رویاننده عشق و امید بنویسیم که ادامه دولت روحانی تامین کننده منافع ملی ایران اسلامی و بالا برنده سطح تعامل با دنیاست.

بگوییم که دولت روحانی در سه سال گذشته ضمن آواربردای به ساختن زیر بنا ها نیز پرداخته است و اگر لطف دوباره مردم از باغ آرای حیرت انگیزشان میوه شیرین پیروزی دهد با تکیه بر فکر واندیشه و دستان توانای جوانان ایرانی ،کشورمان را آباد و آزاد و با امنیت اداره خواهد کرد تا هر ایرانی در داخل و خارج سرش را بالا بگیرد و با افتخار فریاد زند (من یک ایرانی ام. )

با بیان شیوا استدلال کنیم که چرا روسیه و آمریکا و سایر کشورهای همسویشان دلشان برای پیروزی تندروها در ایران پرپر می زند.

با بیان رسا و قلم شیوا بگوییم وبنویسیم که تیم احمدی نژادی و وزرایش که کشور را به تورم بالای چهل درصد رساندند و به قانون مصوب نمایندگان ملت عمل نکردند وپول بی زبان مردم را اختلاس کردند و دکل نفتی را قورت دادندو سازمان مدیریت را به هم ریختند و جلوی رهبری ایستادند  با چه هدفی و برای چه منافعی در ستادهای تندروها حضور دارند.

استادگرامی ،دانشجوی عزیز ،معلم دلسوز ،دانش آموز گرانقدر ،بازاری با انصاف ،کشاورز با برکت ،کارگر زحمتکش  ،شهری های فهیم  و روستاییان مومن و مردان مرد  و زنان مهربان و پسران با نشاط و دختران با عفاف ایرانی بر ماست که امروز از این آگاه سازی غفلت نکنیم و نگذاریم پوپولیست ها با عوام فریبی ما  را به هشت ساله دولت احمدی نژاد گونه برگردانند و عمل کنیم به اینکه :

️✔️✔️قلم و بیان و استدلال منصفانه ما اگر امروز به کار بیفتد فردای روشنی را برای فرزندانمان رقم خواهیم زد پس:

قلم و بیان هر ایرانی یک ستاد روحانی است

اکبر مردانی فعال اصلاح طلب – مشکین شهر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار