هزارتوی آموزش و پرورش و بیم های پیش رو!

جلسه صیانت از پارک جنگلی برگزار شد

مطالبات اقتصادی مردم باید پیگیری شود/ افزایش قیمت‌ها با بدسلیقه‌گی اعلام شد/۷۵ درصد پیام‌های اغتشاشاتی از غرب بود

یادداشتی در باب مشکلات اخیر معیشتی مردم و پیامدهای آن

وحدت و همدلی در وضعیت کنونی لازم و ضروری است/ باید حرف مردم شنیده شود

تلگرام و اینستاگرام موقتاً فیلتر شد

فتحی” طولانی مدت و چالش برانگیز

فتحی شهرداری مشکین شهر را فتح کرد

جامپینگ با مدرن ترین سازه شیشه‌ای-فولادی دنیا در مشگین‌شهر کلنگ زنی شد/ طرح گردشگری در ژئو پارک شیروان دره‌سی رونمایی شد

۴۰۰ نفر نیروی مورد نیاز کامیون سازی از مشگین‌شهر تامین می‌شود/ کامیون سازی به دنبال اشتغال پایدار در منطقه است

پرداخت ۲۰۰ هزار میلیارد تومان بهره بانکی در سال ۹۵ / قرارداد با رنو اشتباه استراتژیک است

نباید از رواج تخریب در جامعه خوشحال باشیم و بعنوان یک فرهنگ آن را نهادینه و به نسل های آینده انتقال دهیم

کد خبر: 25074 | تاریخ انتشار: ۱۶:۵۵:۱۸ - پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

اکبر مردانی فعال اصلاح طلب - مشکین شهر:

قلم و بیان هر ایرانی یک ستاد روحانی است

ایلقار نیوز :بدون تردیدانتخابات اصل اساسی ورکن رکین دموکراسی در هر نظام مردمسالار می باشد و کشورهای مختلف بسته به نوع حکومتی که دارند انتخابات را به صورت های گوناگون حزبی و نخبه سالار و … برگزار می کنند.

تبلیغات انتخاباتی در اکثر کشور ها تقریبا” اشکال مشابهی دارد . تمام کاندیداهای ریاست جمهوری از شیوه های سخنرانی  و سفر و دیدار با اقشار و اصناف مردم و استفاده از رسانه های حقیقی و مجازی و سایر سبک های تبلیغاتی بهره می برند تا در دل دوست به هر شیوه راهی بجویند و کام مراد از صندوق آرا بر آورند.

این روزها آنچه برای دلسوزان و اندیشمندان ایرانی و کسانی که از اوضاع اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و اجتماعی آگاهی  دارند ،نگران کننده است تبلیغات پوپولیستی و عوام فریبانه و استفاده از مقدسات و باورهای مذهبی به واسطه ی جریان تندرو است که به صورت کاملا” غیر منصفانه و باروش های بزرگ کردن فقر و بیکاری و استفاده از ادبیات و کلمات بسیار عوام پسند صورت می گیرد.

و اینک در این شرایط حساس:

بر اصحاب قلم و نوشتار و نویسندگان و تحلیلگران  در رسانه حقیقی و مجازی و روزنامه ها و شبکه های و گروه های رسانه ای ایجاب می کند تمام توان خود را با سر انگشتان اندیشه و استدلال بر محوریت آگاه سازی مردم از عملکرد زیربنایی اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و اجتماعی دولت روحانی و اصلاح طلبان و منافع عملیاتی حاصل از شیوه تدبیر و امید و موانع ایجاد شده بر سر راه دولت و آواربرداری خرابه های بجا مانده از معجزه هزاره سوم نقشی زنند دلربا و همه فهم و دلنشین ،تا ملت ایران با آگاهی و بینش تمام مهر رد بر پیشانی تندروان عوام فریب بزنند و صندوق های آرا را با تایید ادامه اداره عقلانی و با تدبیر کشور عزیزمان چنان پر کنند که افتخارش عالمگیر شود.

باانگشتان رویاننده عشق و امید بنویسیم که ادامه دولت روحانی تامین کننده منافع ملی ایران اسلامی و بالا برنده سطح تعامل با دنیاست.

بگوییم که دولت روحانی در سه سال گذشته ضمن آواربردای به ساختن زیر بنا ها نیز پرداخته است و اگر لطف دوباره مردم از باغ آرای حیرت انگیزشان میوه شیرین پیروزی دهد با تکیه بر فکر واندیشه و دستان توانای جوانان ایرانی ،کشورمان را آباد و آزاد و با امنیت اداره خواهد کرد تا هر ایرانی در داخل و خارج سرش را بالا بگیرد و با افتخار فریاد زند (من یک ایرانی ام. )

با بیان شیوا استدلال کنیم که چرا روسیه و آمریکا و سایر کشورهای همسویشان دلشان برای پیروزی تندروها در ایران پرپر می زند.

با بیان رسا و قلم شیوا بگوییم وبنویسیم که تیم احمدی نژادی و وزرایش که کشور را به تورم بالای چهل درصد رساندند و به قانون مصوب نمایندگان ملت عمل نکردند وپول بی زبان مردم را اختلاس کردند و دکل نفتی را قورت دادندو سازمان مدیریت را به هم ریختند و جلوی رهبری ایستادند  با چه هدفی و برای چه منافعی در ستادهای تندروها حضور دارند.

استادگرامی ،دانشجوی عزیز ،معلم دلسوز ،دانش آموز گرانقدر ،بازاری با انصاف ،کشاورز با برکت ،کارگر زحمتکش  ،شهری های فهیم  و روستاییان مومن و مردان مرد  و زنان مهربان و پسران با نشاط و دختران با عفاف ایرانی بر ماست که امروز از این آگاه سازی غفلت نکنیم و نگذاریم پوپولیست ها با عوام فریبی ما  را به هشت ساله دولت احمدی نژاد گونه برگردانند و عمل کنیم به اینکه :

️✔️✔️قلم و بیان و استدلال منصفانه ما اگر امروز به کار بیفتد فردای روشنی را برای فرزندانمان رقم خواهیم زد پس:

قلم و بیان هر ایرانی یک ستاد روحانی است

اکبر مردانی فعال اصلاح طلب – مشکین شهر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار