هزارتوی آموزش و پرورش و بیم های پیش رو!

جلسه صیانت از پارک جنگلی برگزار شد

مطالبات اقتصادی مردم باید پیگیری شود/ افزایش قیمت‌ها با بدسلیقه‌گی اعلام شد/۷۵ درصد پیام‌های اغتشاشاتی از غرب بود

یادداشتی در باب مشکلات اخیر معیشتی مردم و پیامدهای آن

وحدت و همدلی در وضعیت کنونی لازم و ضروری است/ باید حرف مردم شنیده شود

تلگرام و اینستاگرام موقتاً فیلتر شد

فتحی” طولانی مدت و چالش برانگیز

فتحی شهرداری مشکین شهر را فتح کرد

جامپینگ با مدرن ترین سازه شیشه‌ای-فولادی دنیا در مشگین‌شهر کلنگ زنی شد/ طرح گردشگری در ژئو پارک شیروان دره‌سی رونمایی شد

۴۰۰ نفر نیروی مورد نیاز کامیون سازی از مشگین‌شهر تامین می‌شود/ کامیون سازی به دنبال اشتغال پایدار در منطقه است

پرداخت ۲۰۰ هزار میلیارد تومان بهره بانکی در سال ۹۵ / قرارداد با رنو اشتباه استراتژیک است

نباید از رواج تخریب در جامعه خوشحال باشیم و بعنوان یک فرهنگ آن را نهادینه و به نسل های آینده انتقال دهیم

کد خبر: 25215 | تاریخ انتشار: ۴:۲۵:۴۲ - دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱ نظر | |

معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل

کسانی که منع شده اند حداقل این شهامت ، انصاف ومروت را داشته باشند که به حق مردم تجاوز نکنند

ایلقار نیوز : ناصر نصیری، رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل در جلسه شورای اداری استان که عصر روز شنبه در استانداری اردبیل با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور برگزار شد، گفت: از همکاری نمایندگان استان و هیات های نظارت تشکر و قدردانی می کنم ، انتخابات عملا کلید خورده و تبلیغات انتخاباتی شروع شده است انتظار داریم قانون مورد توجه قرار گیرد و رعایت شود.

قانون یکسری محدودیت هایی را مشخص کرده و برخی ها را از فعالیت و تبلیغات انتخاباتی منع کرده است که هیات های اجرائی ، نظارت ،افرادی که مستقیم درگیر انتخابات هستند ، خود من(رئیس ستاد انتخابات استان)،نیروهای مسلح اعم از ارتش ، سپاه ، بسیج ، نیرو ی انتظامی ، مرزبانی و نیروهای امنیتی از ورود به انتخابات منع شده اند و این عزیزان باید بپرهیزند.

کسانی که اعتقاد به ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند در عمل به نمایش بگذارند ، من نمی خواهم صریح بگویم و پوشیده تذکر می دهم.کسانی که رعایت نکنند مطمئن باشند (ضمن احترام و اطاعت از استاندار محترم)تا زمانیکه بنده رئیس ستاد انتخابات هستم از جانم می گذرم ولی از حق مردم نمی گذرم.باصراحت اعلام می کنم کسانی که منع شده اند حداقل این شهامت ، انصاف ومروت را داشته باشند که به حق مردم تجاوز نکنند.

آنهایی که دم از ولایت مداری می زنند از ارزشمداری،ارزش های الهی ، خدائی بودن و دینداری دم می زنند باید بیشتر مواظب باشند چرا که تخلف اینها بیشتر به ارزش های دینی آسیب می زند.حالا اگر یک فرد عادی تخلفی می کند مسئولیتش با خود اوست ولی آنهائی که در جایگاه مقدس هستند واز عناوین مقدس استفاده می کنند خیانت های بسیار بزرگی می کنند.

اگر ادامه پیدا کند خودم را به خطر می اندازم و مصداقی به مردم و مراکز ذی صلاح معرفی می کنم.کارهایی را انجام ندهند که امنیت انتخابات و ارزش های نظام را به خطر می اندازد،کارهائی که حق الناس را پایمال می کند.

گزارش شده است کسانی در ادارات دولتی جلساتی گذاشته اند با عناوین مقدس شروع کردند به فحاشی علیه دولت .
من از مدیران محترم انتظار دارم اولا از این لحظه به بعد با صراحت می گویم هیچ مدیری حق ندارد جلسه ای در اداره متبوعش برگزار شود که شائبه سوء استفاده انتخاباتی داشته باشد.شنیده ام که فردا هم برنامه ای در جهاد کشاورزی تدارک دیده اند که باید جلوی آن گرفته شود.

گاهی با عناوین روشنگری در یک جاهائی جلساتی می گذارند به هر حال مردم می فهمند .
آنهائی که مجازند تبلیغات انتخاباتی انجام دهند فعالیت خود را انجام می دهند مناظره ها برگزار می شود سیاسیون اعم از موافق و مخالف به دانشگاه ها دعوت می شوند طبیعی است ۶ کاندیدا با هم رقابت می کنند.
مدیران وکارکنانی که قانون آنها را منع نکرده است با رعایت عدم استفاده از بیت المال می توانند در وقت غیر اداری و یا با مرخصی فعالیت انتخاباتی داشته باشند.

اگر سعه صدر نشان داده می شود و اگر واکنشی نشان داده نمی شود اگر در اداره دولتی شیرینی و میوه دولتی را می خورند و به دولت فحاشی می کنند جواب داده نمی شود فکر نکنند مدام تکرار خواهد شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ ديدگاه مطلب براي " کسانی که منع شده اند حداقل این شهامت ، انصاف ومروت را داشته باشند که به حق مردم تجاوز نکنند " ارسال شده است.

  1. شاهین گفت:

    ساغ اول ،واراول،یاشا آقای نصیری

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار