تشکیل زنجیره انسانی در شهریری مشکین شهر

رویداد گردشگری مشگین ۹۷ همگام با تبریز ۲۰۱۸ افتتاح شد

تمامی استان‌های مرزی کشور امنیت سرمایه‌گذاری دارند

عملیات اجرایی پارک آبی پل معلق مشگین شهر آغاز میشود/برگزاری ویژه برنامه عیدانه پل معلق

جناب آقای استاندار با وجود این همه ظرفیت های بکر گردشگری و کشاورزی چرا راه آهن ؟ !

هیچ موقع جلوی سرمایه گذار نمی ایستیم / مشکین شهر پایلوت آبخیزداری می شود

از کویر کرمان تا سر ایران

اگر برجام نداشتیم دقیقا چه داشتیم؟

مسائل قرآنی در بین مسئولان شهرستان کم رنگ شده است

۶ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در مشگین شهر کشف شد

گرمی مغان در مسیر تبدیل به یکی از قطب های صنعتی استان اردبیل

منطقه ویژه اقتصادی نمین فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری خارجی است/ عملیات کلنگ‌زنی تعطیل

کد خبر: 25355 | تاریخ انتشار: ۷:۱۶:۰۱ - شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

بامداد امروز:

یکی از مغازه‌های پاساژ آذربایجان مشگین‌شهر دچار حریق شد

ایلقار نیوز :  بامداد امروز یکی از مغازه‌های پاساژ آذربایجان به علت اتصال از فیوز سیم کشی دچار حریق شد که با اقدام به موقع آتش‌نشانان از سرایت آتش به سایر مغازه‌ها جلوگیری به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین، بامداد امروز یکی از مغازه‌های پاساژ آذربایجان شهرستان مشگین‌شهر دچار حریق شد و ماموران آتش نشانی بلافاصله در محل حضور و نسبت به اطفاء حرق اقدام کردند.

حسین دادوند مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی مشگین‌شهر در خصوص این آتش سوزی گفت: این پاساژ قبلا هم دچار حریق شده بود و اخطاریه های لازم مبنی بر نصب سیستم اعلام حریق به مدیریت و هیات امنا داده شده بود همچنین نسبت به ایمن سازی سیستم برق هشدارهایی داده شده بود اما متاسفانه باز هم در این پاساژ شاهد آتش سوزی هستیم که خوشبختانه با اطلاع شهروندان و حضور به موقع نیروهای آتش نشانی توانستیم ضمن مهار آتش از سرایت آن به سایر مغازه‌ها جلوگیری کرده و از وارد آمدن خسارت به قسمت‌های دیگر پاساژ جلوگیری نماییم.

 وی  علت این حادثه را اتصال از فیوز سیم کشی عنوان کرد و گفت: تنها یکی از مغازه ها بطور کامل در آتش سوخته و به سایر واحدهای تجاری آسیبی نرسیده است.

 به گزارش سفیرمشکین، مجتمع تجاری آذربایجان در محل میدان امام جنب مسجد حضرت ابوالفضل (ع) و در انتهای پاساژ توحیدی و سه طبقه احداث شده است که در مهر ماه سال ۹۴ نیز دچار حادثه شده و در هر طبقه آن ۱۰ ها واحد تجاری دچار حریق شده و بخشی از آن به کلی از بین رفته و بخشی دیگر نیز خسارت سنگینی دیده و میلیاردها ریال خسارت به پاساژ و مغازه داران وارد شده است.

 با توجه به اینکه در احداث برخی از پاساژها در مشگین‌شهر ایمنی لازم را رعایت نشده است و هر گاهی شاهد برخی حوادث تلخ در این مجتمع‌های تجاری هستیم که در صورت عدم رعایت موارد ایمنی ممکن است درحوادث مشابه دیگر، این مجتمع خسارات جبران ناپذیری به شهر و واحدهای تجاری وارد شود

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار