بیانیه و متن تقدیر و تشکر مسعود خیرجو پس از استعفا و تحویل شهرداری :

تیشه محرومیت بر پای درختان سیب مشگین‌شهر!

توضیحات دادستان اردبیل در مورد پخش یک کلیپ

مشگین‌شهر امن‌ترین شهرستان استان اردبیل است

گزارش تصویری(۲) مراسم شبیه خوانی مشکین شهر

گزارش تصویری مراسم شبیه خوانی مشکین شهر

علی فتحی شهردار مشکین شهر شد

همه پرسی اقلیم کردنشین عراق فتنه ای جدید اسرائیل در منطقه می باشد

جلسه آسیب شناسی گردشگری مشکین شهر برگزار شد

بازاریابی گردشگری -مشگین شهر نگین سبز آذربایجان

۵۰  درصد ساخت و سازها غیر مجاز هستند

برگزاری کنسرت کارگاهی آموزشگاه موسیقی گونش در مشگین شهر

کد خبر: 25355 | تاریخ انتشار: ۷:۱۶:۰۱ - شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

بامداد امروز:

یکی از مغازه‌های پاساژ آذربایجان مشگین‌شهر دچار حریق شد

ایلقار نیوز :  بامداد امروز یکی از مغازه‌های پاساژ آذربایجان به علت اتصال از فیوز سیم کشی دچار حریق شد که با اقدام به موقع آتش‌نشانان از سرایت آتش به سایر مغازه‌ها جلوگیری به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین، بامداد امروز یکی از مغازه‌های پاساژ آذربایجان شهرستان مشگین‌شهر دچار حریق شد و ماموران آتش نشانی بلافاصله در محل حضور و نسبت به اطفاء حرق اقدام کردند.

حسین دادوند مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی مشگین‌شهر در خصوص این آتش سوزی گفت: این پاساژ قبلا هم دچار حریق شده بود و اخطاریه های لازم مبنی بر نصب سیستم اعلام حریق به مدیریت و هیات امنا داده شده بود همچنین نسبت به ایمن سازی سیستم برق هشدارهایی داده شده بود اما متاسفانه باز هم در این پاساژ شاهد آتش سوزی هستیم که خوشبختانه با اطلاع شهروندان و حضور به موقع نیروهای آتش نشانی توانستیم ضمن مهار آتش از سرایت آن به سایر مغازه‌ها جلوگیری کرده و از وارد آمدن خسارت به قسمت‌های دیگر پاساژ جلوگیری نماییم.

 وی  علت این حادثه را اتصال از فیوز سیم کشی عنوان کرد و گفت: تنها یکی از مغازه ها بطور کامل در آتش سوخته و به سایر واحدهای تجاری آسیبی نرسیده است.

 به گزارش سفیرمشکین، مجتمع تجاری آذربایجان در محل میدان امام جنب مسجد حضرت ابوالفضل (ع) و در انتهای پاساژ توحیدی و سه طبقه احداث شده است که در مهر ماه سال ۹۴ نیز دچار حادثه شده و در هر طبقه آن ۱۰ ها واحد تجاری دچار حریق شده و بخشی از آن به کلی از بین رفته و بخشی دیگر نیز خسارت سنگینی دیده و میلیاردها ریال خسارت به پاساژ و مغازه داران وارد شده است.

 با توجه به اینکه در احداث برخی از پاساژها در مشگین‌شهر ایمنی لازم را رعایت نشده است و هر گاهی شاهد برخی حوادث تلخ در این مجتمع‌های تجاری هستیم که در صورت عدم رعایت موارد ایمنی ممکن است درحوادث مشابه دیگر، این مجتمع خسارات جبران ناپذیری به شهر و واحدهای تجاری وارد شود

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار