- پایگاه تحلیلی خبری ایلقار نیوز - http://ilgarnews.ir -

برگزاری مراسم جشن گلریزان در حمایت از آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شهرستان گرمی

ابراهیم امامی صبح امروز درمجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان جرائم غیرعمد و محکوم مالی اظهارداشت : انچه امروز بیشتر مردم به نیازمند ان است همدلی و همبستگی است که بخاطر بحران وضعیت اقتصادی در شرایط بد مالی قرارگرفته‌اند و برخی هم ناخواسته بخاطر محکوم مالی راهی زندان شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه برای حمایت از این زندانیان جرائم غیرعمد و محکوم مالی باید همه مردم وخیرین بسیج شویم تا نگذاریم هیچ خانواده ای بی‌سرپرست روزگار خود را با تلخی بگذراند، افزود: درحمایت از این زندانیان مراسم جشن گلریزان در ۱۵ ماه مبارک رمضان روزشنبه ۲۰ خرداد ماه سال ۹۶ در ساعت ۲۲ در محل مسجد جامع شهرستان گرمی برگزار می‌شود.

فرماندار گرمی ‏ با اشاره به اینکه افرادی که در زندان‌ها به سر می‌برند خانواده‌های آنان هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ شرایط زندگی در وضعیت بدی قرار گرفته‌اند افزود: برای مقابله با همچین آسیب‌های اجتماعی و حمایت از خانواده‌های زندانیان جرائم غیر عمد باید همه در حمایت از آنان بسیج شویم .

امامی تاکید کرد : ماه رمضان ، ماه غفران و رحمت الهی است وبهترین فرصت برای کمک به نیازمندان به ویژه نیازمندانی که در گوشه های زندان بخاطر شرایط بد مالی و زندگی دچار مشکل شده اند چشم انتظارمردم و خیرین هستند که امیدواریم هرچه زودتر همه این زندانیان جرائم غیر عمد به آغوش خانواده‌ها باز گردند.

انتهای پیام /فارس