جلسه صیانت از پارک جنگلی برگزار شد

یادداشتی در باب مشکلات اخیر معیشتی مردم و پیامدهای آن

وحدت و همدلی در وضعیت کنونی لازم و ضروری است/ باید حرف مردم شنیده شود

تلگرام و اینستاگرام موقتاً فیلتر شد

فتحی” طولانی مدت و چالش برانگیز

جامپینگ با مدرن ترین سازه شیشه‌ای-فولادی دنیا در مشگین‌شهر کلنگ زنی شد/ طرح گردشگری در ژئو پارک شیروان دره‌سی رونمایی شد

۴۰۰ نفر نیروی مورد نیاز کامیون سازی از مشگین‌شهر تامین می‌شود/ کامیون سازی به دنبال اشتغال پایدار در منطقه است

پرداخت ۲۰۰ هزار میلیارد تومان بهره بانکی در سال ۹۵ / قرارداد با رنو اشتباه استراتژیک است

وقف یکباب خانه جهت فعالیت های قرآنی در قره درویش

مراسم بزرگداشت روز جهانی معلولان برگزار شد

همایش هویت اسلامی ایرانی آذربایجان در مشکین شهر برگزار شد

افزایش چشمگیر تعداد دانشجویان در دانشکده کشاورزی مشگین شهر

کد خبر: 25375 | تاریخ انتشار: ۱۱:۲۷:۰۵ - پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

همزمان با سراسر استان/

جوانه‌های صالحین در ۳۰ پایگاه شهرستان مشگین‌شهر افتتاح شد

ایلقار نیوز : حجت الاسلام اکبر تاریخی مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مشگین‌شهر در مراسم افتتاحیه جوانه‌های صالحین شهرستان مشگین‌شهر که در محل کانون نرجس برگزار شده بود با اشاره به جنگ نرم و فرهنگی دشمن در کشور گفت: سپاه شهرستان مشگین‌شهر همزمان با سراسر کشور و استان طرح جوانه‌های صالحین را در راستای تقویت و غنی سازی اوقات فراغت جوانان و جوانان در شهرستان مشگین‌شهر آغاز کرده و با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، ورزشی، اردویی، آموزشی و …. بسیجیان و نوجوانان و جوانان را به مسائل مختلف آگاه سازی می‌کند.

وی افزود: با اجرای چنین برنامه‌های متنوعی در طول تابستان موجبات رونق پایگاه‌ها و مساجد را فراهم آورده و در حد توان پایگاه مقاومت نیاز جوانان و نوجوانان را در طول تابستان با برگزاری دوره‌های آموزشی تامین می‌کند.

حجت الاسلام تاریخی با اشاره به برنامه‌های ورزشی جوانه‌های صالحین گفت: در طول سال‌های گذشته برای هر حوزه سالن ورزشی صالحین و ۹ دی احداث شده و زمینه فعالیت ورزشی متربیان در این سالن‌ها فراهم شده است.

وی تصریح کرد: در سال جاری در ۳۰رده از پایگاه‌های مقاومت شهرستان مشگین‌شهر طرح جوانه‌های صالحین اجرا می‌شود که ۱۱ مورد آن برای حوزه خواهران و ۱۹ مورد دیگر برای حوزه‌های برداران در نظر گرفته شده و از امروز فعالیت خود را در قابل فعالیت های قرآنی آغاز کزده و تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.

به گزارش سفیرمشکین، بعد از مراسم افتتاحیه جوانه‌های صالحین جمعی از مسئولین شهرستان و مسئولین سپاه شهرستان با حضور در پایگاه شهید قاضی به صورت نمادین جوانه‌های صالحین را افتتاح و اولین حلقه قرآنی در این پایگاه برگزار شد.

انتهای پیام/سفیر مشکین

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار