خداحافظی ۷.۵ میلیون دانش‌آموز با استرس نتایج آزمون‌ها

قدمت جام طلایی مکشوفه مشگین‌شهر ۳ هزار سال برآورد شد

آثار تاریخی مشگین شهر مورد غفلت قرار گرفته است

گرمی مغان در مسیر تبدیل به یکی از قطب های صنعتی استان اردبیل

منطقه ویژه اقتصادی نمین فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری خارجی است/ عملیات کلنگ‌زنی تعطیل

کریم گلدوست بخشدار شهر قصابه شد

فتحی” طولانی مدت و چالش برانگیز

فتحی شهرداری مشکین شهر را فتح کرد

جامپینگ با مدرن ترین سازه شیشه‌ای-فولادی دنیا در مشگین‌شهر کلنگ زنی شد/ طرح گردشگری در ژئو پارک شیروان دره‌سی رونمایی شد

۴۰۰ نفر نیروی مورد نیاز کامیون سازی از مشگین‌شهر تامین می‌شود/ کامیون سازی به دنبال اشتغال پایدار در منطقه است

پرداخت ۲۰۰ هزار میلیارد تومان بهره بانکی در سال ۹۵ / قرارداد با رنو اشتباه استراتژیک است

وقف یکباب خانه جهت فعالیت های قرآنی در قره درویش

کد خبر: 25379 | تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲:۰۸ - پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

مدیرکل منابع طبیعی استان اردبیل:

اقدامات نظارتی در جنگل‌ها و مراتع استان اردبیل تشدید می‌شود

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: اقدامات نظارتی بر جنگل‌ها، مراتع و عرصه‌های منابع طبیعی در سطح استان اردبیل برای محدود کردن فعالیت‌های قاچاقچیان محصولات جنگلی تشدید می‌شود.

شهامت هدایت پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی راهکارهای پیشگیرانه از قاچاق محصولات جنگلی در اردبیل اظهار داشت: ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی با آمادگی کامل و کنترل دقیق گلوگاه‌های قاچاق عرصه را برای قاچاقچیان تنگ‌تر خواهند کرد و با متخلفان به‌صورت جدی و شدید برخورد می‌شود.

وی افزود:‌ از مردم و دوستداران طبیعت انتظار می‌رود در صورت مشاهده تخریب منابع طبیعی و هر گونه قاچاق خاک پیت و الوار جنگلی و زغال توسط افراد سودجو و فرصت‌طلب مراتب را به مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان که به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت گزارشات مردمی بوده اطلاع دهند تا اقدامات لازم و به موقع در این حوزه انجام شود.

هدایت تصریح کرد:‌حفاظت از منابع طبیعی و تلاش برای مبارزه با قاچاق چوب‌آلات جنگلی وظیفه‌ای همگانی بوده که انتظار می‌رود در این زمینه مردم همکاری و مشارکت لازم را داشته و با مشاهده چنین مواردی مراتب را اطلاع‌رسانی کنند تا بتوانیم از تخریب منابع طبیعی جلوگیری کنیم.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از توقیف و کشف محموله چوب‌آلات قاچاق جنگلی در استان خبر داد و گفت: با تلاش ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی استان اردبیل یک دستگاه کامیون حامل ۱۲۴ اصله چوب‌آلات قاچاق جنگلی توقیف و محموله قاچاق ضبط شد.

وی بیان کرد: محموله قاچاق از طریق استان‌های همجواروارد این استان شده بود که در جاده اردبیل به نیر با هوشیاری نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی استان محموله قاچاق توقیف و ضبط و متخلف پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی استان معرفی شد.

هدایت از تشدید نظارت‌ها بر جنگل‌ها، مراتع و عرصه‌های منابع طبیعی در سطح استان اردبیل خبر داد و افزود: برای پیشگیری از قاچاق چوب‌آلات جنگلی در سطح استان نظارت‌ها و کنترل‌ها بر این عرصه‌ها افزایش می‌یابد که امیدواریم با این اقدام جلوی اقدامات سودجویانه در این حوزه را در استان بگیریم.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار