بیانیه و متن تقدیر و تشکر مسعود خیرجو پس از استعفا و تحویل شهرداری :

محمود علیزاده جایگزین مسعود خیرجو به عنوان سرپرست شهرداری شد

خط قرمز دادستانی امنیت و آسایش مردم است / به هیچکس باج نمی دهیم

تیشه محرومیت بر پای درختان سیب مشگین‌شهر!

توضیحات دادستان اردبیل در مورد پخش یک کلیپ

مرکز ملی فرش در مشگین‌شهر راه اندازی می‌شود/ اشتغال یک هزار نفر در حوزه فرش در مشکین‌شهر

اختتامیه نمایشگاه نقاشی “نقاشان ریز نقش” برگزار شد

مدرسه مسکن مهرمشکین شهر از لحاظ ایمنی و ساخت و ساز هیچ مشکلی ندارد

میزان باسوادی در کشور به ۸۵ درصد افزایش یافته است/ کمتر از ۲میلیون و ۳۰۰ هزار بی سواد در کشور وجود دارد

مشگین‌شهر امن‌ترین شهرستان استان اردبیل است

گزارش تصویری(۲) مراسم شبیه خوانی مشکین شهر

گزارش تصویری مراسم شبیه خوانی مشکین شهر

کد خبر: 25382 | تاریخ انتشار: ۱۱:۴۱:۱۴ - پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

استاندار ار‌دبیل:

۱۱۰ واحد صنعتی ‌استان اردبیل در انتظار دریافت تسهیلات رونق هستند

ایلقار نیوز: استاندار اردبیل گفت: در حال حاضر ۱۱۰ واحد صنعتی در استان در انتظار دریافت تسهیلات هستند که این تعداد واحد دارای مشکلاتی بودند که تسهیلات آنها پرداخت نشده است.

مجید خدابخش صبح امروز در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی ‌‌اظهار داشت: خوشبختانه دولت به منظور تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توجه بسیار ویژه‌ای به راه‌اندازی مجدد واحدهای تولیدی راکد و نیمه‌راکد در نقاط مختلف کشور دارد که در استان اردبیل نیز باید از این فرصت به دست آمده در سال تولید و اشتغال استفاده کنیم تا شاهد فعالیت مجدد بنگاه‌های تولیدی استان باشیم.

وی گفت: در حال حاضر ۱۱۰ واحد صنعتی در استان در انتظار دریافت تسهیلات هستند که این تعداد واحد دارای مشکلاتی بودند که تسهیلات آنها پرداخت نشده و برای اینکه بتوانیم از این فرصت نهایت استفاده را کرده و واحدهای تولیدی استان را مجددا فعال کنیم باید مشکلات تک تک این واحدها با بانک‌های مربوطه بررسی و برطرف شود.

خدابخش بیان کرد: حمایت از بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری در استان اردبیل یکی از اصلی‌ترین راه‌ها برای ایجاداشتغال و تولید و نیز توسعه استان بوده که مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل باید توجه داشته باشند که برای حمایت از سرمایه‌گذاری از هیچ تلاشی دریغ نکنند و مسئولان نیز در مجموعه استانداری اردبیل آمادگی کامل دارند با برگزاری جلسات متعدد در راستای رفع مشکلات اقدام کنند.

استاندار اردبیل تصریح کرد: برای اینکه یک واحد تولیدی بتواند بدون مشکلی فعالیت خود را ادامه دهد باید نفرات متخصص در تمامی زمینه‌ها در یک واحد تولیدی از جمله کارشناس حقوق، کارشناس بیمه، کارشناس فروش و کارشناس بازاریابی فعالیت داشته باشند که این موضوع نیز باید مورد توجه بخش خصوصی بوده و با استفاده از نفرات متخصص بتوانند قراردادها و فروش و صادرات خود را به صورت حقوقی، درست و منطبق با ضوابط و قانون انجام دهند.

وی افزود: جلسات شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی یک فرصت مناسب برای بیان مشکلات بخش خصوصی بوده و ما تلاش می‌کنیم که در سفر وزیر معین اقتصاد مقاومتی به استان اردبیل یک جلسه با حضور فعالان بخش خصوصی برگزار کنیم تا مشکلات این بخش به گوش مسئولان کشوری نیز برسد.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار