همایش هویت اسلامی ایرانی آذربایجان در مشکین شهر برگزار شد

از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲ به بعد نزدیک به ۱۳۰ نفر نیروی خدماتی جذب شده است

هر گونه استخدام برای نیروگاه مشکین شهر از طریق آزمون خواهدبود

ترامپ یک دیوانه هست؛آمریکا باید به تعهدات خود درباره برجام پایبند باشد؛مرگر ساخت موشک از بندهای توافق بود؟آمریکا قابل اعتماد نیست

آغاز مسابقات جهانی شمشیربازی از ۲۸ آبان/ حضور شمشیرباز اردبیلی در مسابقات جهانی میلان

وضع موجود بازار محصولات باغی قابل قبول نیست

مراسم شبیه‌خوانی حضرت رقیه(س) در پل معلق مشگین‌شهر برگزار شد + تصاویر اختصاصی ایلقارنیوز

اسماعیل شیخ الاسلامی سرپرست جهاد کشاورزی مشگین‌شهر شد

بیانیه و متن تقدیر و تشکر مسعود خیرجو پس از استعفا و تحویل شهرداری :

تیشه محرومیت بر پای درختان سیب مشگین‌شهر!

توضیحات دادستان اردبیل در مورد پخش یک کلیپ

مشگین‌شهر امن‌ترین شهرستان استان اردبیل است

کد خبر: 25384 | تاریخ انتشار: ۱۱:۴۶:۱۷ - پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

رئیس محیط زیست کوثر:

۶ هکتار از مراتع منطقه شکار ممنوع شهرستان کوثر طعمه حریق شد

رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان کوثر از وقوع یک فقره آتش‌سوزی در مراتع منطقه شکار ممنوع دربند مشکول خبر داد و گفت: ۶ هکتار از مراتع این منطقه در آتش‌سوزی، طعمه حریق شد.

مهدی کسایی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در کوثر اظهار داشت: یک فقره آتش‌سوزی در مراتع منطقه شکار ممنوع دربند مشکول شهرستان کوثر رخ داد که به دنبال این امر ۶ هکتار از مراتع این منطقه طعمه حریق شده و از بین رفت.

وی بیان کرد: وقوع آتش‌سوزی در اراضی معروف به پیرتقی اطراف پل معلق توسط همیاران محیط زیست به این نمایندگی اطلاع داده شد که پس از دریافت گزارش، ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان کوثر بلافاصله به محل اعزام شدند تا در زمینه اطفای حریق اقدامات لازم را انجام داده و از توسعه آتش‌سوزی جلوگیری کنند.

رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان کوثر تصریح کرد: عملیات اطفای حریق در این منطقه پس از سه ساعت و با تلاش آتش‌نشانی بخشداری فیروز و ماموران منابع طبیعی و حفاظت محیط زیست شهرستان کوثر به پایان رسید.

کسایی گفت: در این آتش‌سوزی پوشش گیاهی مرتعی منطقه و درختچه‌های پسته وحشی، بادام کوهی و سیاه تلو به وسعت ۶ هکتار طعمه حریق شده و از بین رفت که عوامل و چگونگی شروع آتش‌سوزی توسط منابع طبیعی و نیروی انتظامی شهرستان کوثر در حال پیگیری است و تاکنون دو نفر متهم در این خصوص دستگیر شده‌اند.

رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان کوثر افزود: انتظار می‌رود به منظور حفاظت و حراست هر چه بیشتز از منابع طبیعی و عرصه‌های جنگلی استان مردم همکاری و مشارکت لازم را داشته و در صورت مشاهده هر گونه موارد در این حوزه و نیز آتش‌سوزی در جنگل مراتب را هر چه سریع‌تر اطلاع دهند تا اقدامات به موقع انجام شود.

انتهای پیام/

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار