همایش هویت اسلامی ایرانی آذربایجان در مشکین شهر برگزار شد

از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲ به بعد نزدیک به ۱۳۰ نفر نیروی خدماتی جذب شده است

هر گونه استخدام برای نیروگاه مشکین شهر از طریق آزمون خواهدبود

ترامپ یک دیوانه هست؛آمریکا باید به تعهدات خود درباره برجام پایبند باشد؛مرگر ساخت موشک از بندهای توافق بود؟آمریکا قابل اعتماد نیست

وضع موجود بازار محصولات باغی قابل قبول نیست

مراسم شبیه‌خوانی حضرت رقیه(س) در پل معلق مشگین‌شهر برگزار شد + تصاویر اختصاصی ایلقارنیوز

نیروی انتظامی با امنیت اقتدار خود را به نمایش گذاشته است

اسماعیل شیخ الاسلامی سرپرست جهاد کشاورزی مشگین‌شهر شد

بیانیه و متن تقدیر و تشکر مسعود خیرجو پس از استعفا و تحویل شهرداری :

تیشه محرومیت بر پای درختان سیب مشگین‌شهر!

توضیحات دادستان اردبیل در مورد پخش یک کلیپ

مرکز ملی فرش در مشگین‌شهر راه اندازی می‌شود/ اشتغال یک هزار نفر در حوزه فرش در مشکین‌شهر

کد خبر: 25411 | تاریخ انتشار: ۶:۲۰:۱۰ - سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

مدیر کل زندان استان اردبیل خبرداد:

محکومین جرائم غیر عمد در استان ۶۳۰ و مشگین شهر۹۱ نفرهستند/ سال گذشته ۲۸۰ نفر در استان و ۴۳ نفر در مشگین‌شهر آزاد شدند

ایلقار نیوز :مدیر کل زندان استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۶۳۰ نفر در استان و ۹۱ نفر در مشگین‌شهر به خاطر جرائم غیر عمد زندانی هستند که درجشن گلریزان سال گذشته نیز ۲۸۰ نفر در استان و ۴۳ نفر در مشگین‌شهر آزاد شدند.

مراد فتحی مدیر کل زندان استان اردبیل در جشن گلریزان شهرستان مشگین‌شهر گفت: ۶۳۰ نفر در استان اردبیل و ۹۱ نفر در شهرستان مشگین‌شهر به خاطر جرائم غیر عمد و مالی در زندان هستند که برای آزادی این تعداد افراد جمعاً ۹۲۰ میلیارد ریال در استان و ۶۰ میلیارد ریال در این شهرستان نیاز است تا از زندان رهایی یابند.

وی تاکید کرد: در سال گذشته ۲۸۰ نفر در سطح استان اردبیل با پرداخت ۱۰۰ میلیارد ریال که ۵۰ میلیارد ریال آن را شاکیان گذشت کرده بودند و در شهرستان مشگین‌شهر نیز ۴۳ نفر با پرداخت ۲۶ میلیارد ریال آزاد شده بودند.

جعفر رحیم نیا دادستان شهرستان مشگین‌شهر در جشن گلریزان شهرستان که به منظور آزاد سازی زندانیان جرائم مالی و غیر عمد برگزار شده بود گفت: این جشن به منظور کمک و حمایت از زندانیانی که از روی فقر و یا به صورت غیر عمدی دچار جرائم شده اند تشکیل شده است تا با کمک خیرین زمینه آزاد سازی آنان فراهم شود.

وی افزود: در این زندان افرادی وجود دارند که تنها برای کمتر از ۱۰ میلیون ریال و یا ۲ میلیون ریال زندانی شده است و این روزها چشم انتظار دستان خیرین هستند تا با کمک آن‌ها آزاد و به آغوش گرم خانواده باز گردند.

رحیم‌نیا با بیان اینکه در زندان سیستم طبقه بندی زندانیان وجود ندارد گفت: محکومین جزائم غیر عمد و یا مالی که با کمترین بدهی محکوم به زندان شده اکنون در کنار محکومین مواد مخدر و سارقین محکومیت خود را سپری می‌کنند که این امر نیز خطراتی به همراه دارد.

وی همچنین با بیان اینکه در مقابل جرائم امنیتی و جرائمی که موجبات سلب آرامش شهروندان را فراهم می‌کند به شدت ایستادگی شده است گفت: در نزاع دسته جمعی اخیر شهرستان مشگین‌شهر شبانه حکم جلب برهم زنندگان امنیت شهر صادر  و شبانه مجرمین دستگیر شدند.

وی ادامه داد: صبح دیروز دو نفر از سران اصلی این نزاع دستگیر و دو نفر دیگر نیز هنوز تحت تعقیب هستند و در اسرع وقت دستگیر خواهند شد تا مجازات شوند.

در جشن گلریزان شهرستان مشگین‌شهر خیرین از پیر تا جوان با پرداخت حداقل کمک تا ۱۰۰ میلیون ریال و یا پرداخت هزینه سفر حج خود برای آزادی زندانیان غیر عمد اختصاص دادند.

گفتنی است هزینه برگزاری مراسم جشن گلریزان شهرستان مشگین‌شهر نیز توسط مجموعه گردشگری پل معلق و مجتمع آبدرمانی آیقار پرداخت شده پول تا با جمع آوری کمک‌های نقدی از خیرین زمینه آزادی جرائم غیر عمد فراهم شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار