هیچ موقع جلوی سرمایه گذار نمی ایستیم / مشکین شهر پایلوت آبخیزداری می شود

از کویر کرمان تا سر ایران

اگر برجام نداشتیم دقیقا چه داشتیم؟

مسائل قرآنی در بین مسئولان شهرستان کم رنگ شده است

۶ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در مشگین شهر کشف شد

منطقه ویژه اقتصادی نمین فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری خارجی است/ عملیات کلنگ‌زنی تعطیل

کریم گلدوست بخشدار شهر قصابه شد

هزارتوی آموزش و پرورش و بیم های پیش رو!

جلسه صیانت از پارک جنگلی برگزار شد

مطالبات اقتصادی مردم باید پیگیری شود/ افزایش قیمت‌ها با بدسلیقه‌گی اعلام شد/۷۵ درصد پیام‌های اغتشاشاتی از غرب بود

یادداشتی در باب مشکلات اخیر معیشتی مردم و پیامدهای آن

وحدت و همدلی در وضعیت کنونی لازم و ضروری است/ باید حرف مردم شنیده شود

کد خبر: 25516 | تاریخ انتشار: ۵:۳۵:۰۵ - سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

استاندار اردبیل گفت:

ساماندهی روشنایی و ورودی مجموعه گردشگری پل معلق با جدیت انجام شود‌

استاندار اردبیل گفت: نیاز است مسئولان شهرستان مشگین‌شهر از جمله فرماندار و شهردار این شهر هرچه زودتر نسبت به ساماندهی روشنایی و ورودی مجموعه گردشگری پل معلق به شکل ویژه اقدام نمایند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، مجید خدابخش عصر امروز در جلسه ستاد خدمات سفر در استانداری اردبیل اظهار داشت: باتوجه به تداخل تعطیلات عید سعید فطر و تعطیلات تابستان انتظار می‌رود مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر میزبان خیل عظیم گردشگران داخلی و خارجی طی چند روز آتی باشد و نیاز است هرچه زودتر فرماندار و شهردار مشگین‌شهر نسبت به ساماندهی ورودی و روشنایی مجموعه گردشگری نورسبلان اقدام کنند.

وی با بیان اینکه پل معلق مشگین‌شهر یکی از جاذبه‌های گردشگری استان اردبیل محسوب می‌شود، افزود: اگر ورودی و معابر اطراف پل معلق به شکل ویژه ساماندهی شود بی‌شک تحول عظیمی در جذب گردشگران در این مجموعه روی می‌دهد که باید طرح ساماندهی ورودی و خیابانهای منتهی به پل معلق مشگین‌شهر با جدیت انجام شود.

استاندار اردبیل تصریح کرد: در حال‌حاضر آمادگی لازم برای استقبال از مسافران تعطیلات عید سعید فطر در شهرستانهای اردبیل انجام شده و دستگاه‌های اجرایی در آماده‌باش کامل به سر می‌برند تا خدمات‌رسانی خود را به مسافران انجام دهند.

خدابخش گفت: یکی از نیازهای اساسی در استان اردبیل راه‌اندازی کمپ گردشگری و اقامتی است که با حمایت شهردار اردبیل این کمپ راه‌اندازی می‌شود که این امکان گردشگری می‌تواند رضایت همه‌جانبه گردشگران را به دنبال داشته باشد.

وی با بیان اینکه بیشتر مراکز اقامتی و هتل‌های شهرستا‌ن‌های سرعین و مشگین‌شهر رزو شده است، افزود: این دو شهرستان قطب گردشگری استان محسوب می‌شوند که تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران در این شهرهای توریست‌پذیر انجام شده است.

استاندار اردبیل بیان کرد: انتظار می‌رود در فصل تابستان اردبیل به قطب گردشگری کشور تبدیل شود و میلیون‌ها مسافر به این استان سفر کنند که ما در این زمینه آمادگی لازم داریم تا به گردشگران داخلی و خارجی خدمات ارائه دهیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار