همایش هویت اسلامی ایرانی آذربایجان در مشکین شهر برگزار شد

از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲ به بعد نزدیک به ۱۳۰ نفر نیروی خدماتی جذب شده است

هر گونه استخدام برای نیروگاه مشکین شهر از طریق آزمون خواهدبود

ترامپ یک دیوانه هست؛آمریکا باید به تعهدات خود درباره برجام پایبند باشد؛مرگر ساخت موشک از بندهای توافق بود؟آمریکا قابل اعتماد نیست

وضع موجود بازار محصولات باغی قابل قبول نیست

مراسم شبیه‌خوانی حضرت رقیه(س) در پل معلق مشگین‌شهر برگزار شد + تصاویر اختصاصی ایلقارنیوز

اسماعیل شیخ الاسلامی سرپرست جهاد کشاورزی مشگین‌شهر شد

بیانیه و متن تقدیر و تشکر مسعود خیرجو پس از استعفا و تحویل شهرداری :

تیشه محرومیت بر پای درختان سیب مشگین‌شهر!

توضیحات دادستان اردبیل در مورد پخش یک کلیپ

مشگین‌شهر امن‌ترین شهرستان استان اردبیل است

گزارش تصویری(۲) مراسم شبیه خوانی مشکین شهر

کد خبر: 25516 | تاریخ انتشار: ۵:۳۵:۰۵ - سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

استاندار اردبیل گفت:

ساماندهی روشنایی و ورودی مجموعه گردشگری پل معلق با جدیت انجام شود‌

استاندار اردبیل گفت: نیاز است مسئولان شهرستان مشگین‌شهر از جمله فرماندار و شهردار این شهر هرچه زودتر نسبت به ساماندهی روشنایی و ورودی مجموعه گردشگری پل معلق به شکل ویژه اقدام نمایند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، مجید خدابخش عصر امروز در جلسه ستاد خدمات سفر در استانداری اردبیل اظهار داشت: باتوجه به تداخل تعطیلات عید سعید فطر و تعطیلات تابستان انتظار می‌رود مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر میزبان خیل عظیم گردشگران داخلی و خارجی طی چند روز آتی باشد و نیاز است هرچه زودتر فرماندار و شهردار مشگین‌شهر نسبت به ساماندهی ورودی و روشنایی مجموعه گردشگری نورسبلان اقدام کنند.

وی با بیان اینکه پل معلق مشگین‌شهر یکی از جاذبه‌های گردشگری استان اردبیل محسوب می‌شود، افزود: اگر ورودی و معابر اطراف پل معلق به شکل ویژه ساماندهی شود بی‌شک تحول عظیمی در جذب گردشگران در این مجموعه روی می‌دهد که باید طرح ساماندهی ورودی و خیابانهای منتهی به پل معلق مشگین‌شهر با جدیت انجام شود.

استاندار اردبیل تصریح کرد: در حال‌حاضر آمادگی لازم برای استقبال از مسافران تعطیلات عید سعید فطر در شهرستانهای اردبیل انجام شده و دستگاه‌های اجرایی در آماده‌باش کامل به سر می‌برند تا خدمات‌رسانی خود را به مسافران انجام دهند.

خدابخش گفت: یکی از نیازهای اساسی در استان اردبیل راه‌اندازی کمپ گردشگری و اقامتی است که با حمایت شهردار اردبیل این کمپ راه‌اندازی می‌شود که این امکان گردشگری می‌تواند رضایت همه‌جانبه گردشگران را به دنبال داشته باشد.

وی با بیان اینکه بیشتر مراکز اقامتی و هتل‌های شهرستا‌ن‌های سرعین و مشگین‌شهر رزو شده است، افزود: این دو شهرستان قطب گردشگری استان محسوب می‌شوند که تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران در این شهرهای توریست‌پذیر انجام شده است.

استاندار اردبیل بیان کرد: انتظار می‌رود در فصل تابستان اردبیل به قطب گردشگری کشور تبدیل شود و میلیون‌ها مسافر به این استان سفر کنند که ما در این زمینه آمادگی لازم داریم تا به گردشگران داخلی و خارجی خدمات ارائه دهیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار