بازاریابی گردشگری -مشگین شهر نگین سبز آذربایجان

برگزاری کنسرت کارگاهی آموزشگاه موسیقی گونش در مشگین شهر

نخستین جشنواره اقتصادی، فرهنگی و گردشگری بخش ارشق برگزارشد

در بازدید از ترمینال خارجی فرودگاه اردبیل مطرح شد

حقوق بشر و بشرهایی که بشرترند

نزدیک به ۸۰ میلیارد تومان برای سد احمد بیگلو هزینه شده است / پیشرفت ۷۲ درصدی

مراسم نکوداشت استاد مهریورز برگزار شد

اختصاص ۵۵۰ میلیون تومان اعتبار برای توسعه مشاغل خانگی

جشنواره انگور مشکین شهر برگزار شد

طرح ملی مبارزه با زمین‌خواری به صورت جدی در کشور پیگیری می‌شود

شیوه‌نامه سفرهای اردویی دانش‌آموزی اصلاح و بازنگری می‌شود

کارخانه کامیون سازی در آبان ماه شروع بکار می‎کند/ تا پایان سال جاری ۱۰ دستگاه کامیون در این واحد تولید می‌شود

کد خبر: 25566 | تاریخ انتشار: ۸:۳۵:۴۱ - پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

با حضور امام جمعه اردبیل صورت گرفت

افتتاح منحصربه‌فردترین زیپ‌لاین کشور و کلنگ زنی پارک آبی در پل معلق مشگین‌شهر + تصاویر

با حضور نماینده ولی فقیه در استان اردبیل، استاندار و نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس منحصر‌به‌فردترین زیپ‌لاین کشور در طولانی‌ترین پل معلق مشگین‌شهر افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشگین‌شهر، آیت‌الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ظهر امروز در مراسم افتتاح منحصربه‌فردترین زیپ‌لاین کشور در پل معلق مشگین‌شهر اظهار داشت: از این که امروز حضور سرمایه‌گذار بخش خصوصی شاهد راه‌اندازی منحصر بفردترین زیپ‌لاین کشور در پل معلق مشگین‌شهر هستیم بسیار خوشحالیم، چرا که این امر می‌تواند شور و نشاط خاصی در بین اهالی منطقه و گردشگران داخلی و خارجی فراهم کند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از حسین عباسی‌نیا، مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر افزود: با حضور این سرمایه‌گذار هم‌اکنون تحول عظیمی در بخش اقتصادی و گردشگری استان اردبیل به ویژه در شهرستان مشگین‌شهر به وجود آمده که تلاش و زحمات وی در این زمینه شایسته تقدیر و قدردانی است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل تصریح کرد:‌ امروزه ایجاد فضاهای تفریحی سالم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و هم‌اکنون این فضاها در مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی راه‌اندای شده که انتظار می‌رود این فضاها در مناطق مختلف استان اردبیل توسعه یابد.

آیت‌الله عاملی بیان کرد: در حال حاضر جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری حائز اهمیت است که نمود این امر در مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر دیده می‌شود که هم‌اکنون با راه‌اندازی فازهای جدید پل معلق مشگین‌شهر شاهد افزایش گردشگران داخلی و خارجی در منطقه هستیم.

وی تصریح کرد: مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر هم‌اکنون به یک برند در ایران و در دنیا تبدیل شده و راه‌اندازی این مجموعه نقش مهمی در پویایی اقتصادی منطقه داشته که انتظار می‌رود حمایت‌های همه‌جانبه‌ای از سرمایه‌گذار گردشگری پل معلق انجام شود تا فازهای بعدی این پروژه آغاز شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل افزود: برای راه‌اندازی منحصر بفردترین زیپ‌لاین کشور در پل معلق مشگین‌شهر ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده که این امر نقش مهمی در جذب گردشگران داخلی و خارجی داشته و پارک آبی پل معلق مشگین‌شهر نیز در زیربنای چهار هزار مترمربع با سرمایه‌گذاری مجموعه پل معلق مشگین‌شهر به بهره‌برداری می‌رسد.همزمان با افتتاح زیپ لاین پل معلق بزرگترین پارک آبی کشور نیز در محل پل معلق کلنگ زنی شد

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار