از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲ به بعد نزدیک به ۱۳۰ نفر نیروی خدماتی جذب شده است

هر گونه استخدام برای نیروگاه مشکین شهر از طریق آزمون خواهدبود

ترامپ یک دیوانه هست؛آمریکا باید به تعهدات خود درباره برجام پایبند باشد؛مرگر ساخت موشک از بندهای توافق بود؟آمریکا قابل اعتماد نیست

وضع موجود بازار محصولات باغی قابل قبول نیست

مراسم شبیه‌خوانی حضرت رقیه(س) در پل معلق مشگین‌شهر برگزار شد + تصاویر اختصاصی ایلقارنیوز

اسماعیل شیخ الاسلامی سرپرست جهاد کشاورزی مشگین‌شهر شد

بیانیه و متن تقدیر و تشکر مسعود خیرجو پس از استعفا و تحویل شهرداری :

تیشه محرومیت بر پای درختان سیب مشگین‌شهر!

توضیحات دادستان اردبیل در مورد پخش یک کلیپ

مشگین‌شهر امن‌ترین شهرستان استان اردبیل است

گزارش تصویری(۲) مراسم شبیه خوانی مشکین شهر

گزارش تصویری مراسم شبیه خوانی مشکین شهر

کد خبر: 25566 | تاریخ انتشار: ۸:۳۵:۴۱ - پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

با حضور امام جمعه اردبیل صورت گرفت

افتتاح منحصربه‌فردترین زیپ‌لاین کشور و کلنگ زنی پارک آبی در پل معلق مشگین‌شهر + تصاویر

با حضور نماینده ولی فقیه در استان اردبیل، استاندار و نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس منحصر‌به‌فردترین زیپ‌لاین کشور در طولانی‌ترین پل معلق مشگین‌شهر افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشگین‌شهر، آیت‌الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ظهر امروز در مراسم افتتاح منحصربه‌فردترین زیپ‌لاین کشور در پل معلق مشگین‌شهر اظهار داشت: از این که امروز حضور سرمایه‌گذار بخش خصوصی شاهد راه‌اندازی منحصر بفردترین زیپ‌لاین کشور در پل معلق مشگین‌شهر هستیم بسیار خوشحالیم، چرا که این امر می‌تواند شور و نشاط خاصی در بین اهالی منطقه و گردشگران داخلی و خارجی فراهم کند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از حسین عباسی‌نیا، مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر افزود: با حضور این سرمایه‌گذار هم‌اکنون تحول عظیمی در بخش اقتصادی و گردشگری استان اردبیل به ویژه در شهرستان مشگین‌شهر به وجود آمده که تلاش و زحمات وی در این زمینه شایسته تقدیر و قدردانی است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل تصریح کرد:‌ امروزه ایجاد فضاهای تفریحی سالم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و هم‌اکنون این فضاها در مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی راه‌اندای شده که انتظار می‌رود این فضاها در مناطق مختلف استان اردبیل توسعه یابد.

آیت‌الله عاملی بیان کرد: در حال حاضر جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری حائز اهمیت است که نمود این امر در مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر دیده می‌شود که هم‌اکنون با راه‌اندازی فازهای جدید پل معلق مشگین‌شهر شاهد افزایش گردشگران داخلی و خارجی در منطقه هستیم.

وی تصریح کرد: مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر هم‌اکنون به یک برند در ایران و در دنیا تبدیل شده و راه‌اندازی این مجموعه نقش مهمی در پویایی اقتصادی منطقه داشته که انتظار می‌رود حمایت‌های همه‌جانبه‌ای از سرمایه‌گذار گردشگری پل معلق انجام شود تا فازهای بعدی این پروژه آغاز شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل افزود: برای راه‌اندازی منحصر بفردترین زیپ‌لاین کشور در پل معلق مشگین‌شهر ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده که این امر نقش مهمی در جذب گردشگران داخلی و خارجی داشته و پارک آبی پل معلق مشگین‌شهر نیز در زیربنای چهار هزار مترمربع با سرمایه‌گذاری مجموعه پل معلق مشگین‌شهر به بهره‌برداری می‌رسد.همزمان با افتتاح زیپ لاین پل معلق بزرگترین پارک آبی کشور نیز در محل پل معلق کلنگ زنی شد

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار