عملیات اجرایی پارک آبی پل معلق مشگین شهر آغاز میشود/برگزاری ویژه برنامه عیدانه پل معلق

جناب آقای استاندار با وجود این همه ظرفیت های بکر گردشگری و کشاورزی چرا راه آهن ؟ !

هیچ موقع جلوی سرمایه گذار نمی ایستیم / مشکین شهر پایلوت آبخیزداری می شود

از کویر کرمان تا سر ایران

اگر برجام نداشتیم دقیقا چه داشتیم؟

مسائل قرآنی در بین مسئولان شهرستان کم رنگ شده است

۶ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در مشگین شهر کشف شد

منطقه ویژه اقتصادی نمین فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری خارجی است/ عملیات کلنگ‌زنی تعطیل

کریم گلدوست بخشدار شهر قصابه شد

هزارتوی آموزش و پرورش و بیم های پیش رو!

جلسه صیانت از پارک جنگلی برگزار شد

مطالبات اقتصادی مردم باید پیگیری شود/ افزایش قیمت‌ها با بدسلیقه‌گی اعلام شد/۷۵ درصد پیام‌های اغتشاشاتی از غرب بود

کد خبر: 25566 | تاریخ انتشار: ۸:۳۵:۴۱ - پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

با حضور امام جمعه اردبیل صورت گرفت

افتتاح منحصربه‌فردترین زیپ‌لاین کشور و کلنگ زنی پارک آبی در پل معلق مشگین‌شهر + تصاویر

با حضور نماینده ولی فقیه در استان اردبیل، استاندار و نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس منحصر‌به‌فردترین زیپ‌لاین کشور در طولانی‌ترین پل معلق مشگین‌شهر افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشگین‌شهر، آیت‌الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ظهر امروز در مراسم افتتاح منحصربه‌فردترین زیپ‌لاین کشور در پل معلق مشگین‌شهر اظهار داشت: از این که امروز حضور سرمایه‌گذار بخش خصوصی شاهد راه‌اندازی منحصر بفردترین زیپ‌لاین کشور در پل معلق مشگین‌شهر هستیم بسیار خوشحالیم، چرا که این امر می‌تواند شور و نشاط خاصی در بین اهالی منطقه و گردشگران داخلی و خارجی فراهم کند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از حسین عباسی‌نیا، مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر افزود: با حضور این سرمایه‌گذار هم‌اکنون تحول عظیمی در بخش اقتصادی و گردشگری استان اردبیل به ویژه در شهرستان مشگین‌شهر به وجود آمده که تلاش و زحمات وی در این زمینه شایسته تقدیر و قدردانی است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل تصریح کرد:‌ امروزه ایجاد فضاهای تفریحی سالم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و هم‌اکنون این فضاها در مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی راه‌اندای شده که انتظار می‌رود این فضاها در مناطق مختلف استان اردبیل توسعه یابد.

آیت‌الله عاملی بیان کرد: در حال حاضر جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری حائز اهمیت است که نمود این امر در مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر دیده می‌شود که هم‌اکنون با راه‌اندازی فازهای جدید پل معلق مشگین‌شهر شاهد افزایش گردشگران داخلی و خارجی در منطقه هستیم.

وی تصریح کرد: مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر هم‌اکنون به یک برند در ایران و در دنیا تبدیل شده و راه‌اندازی این مجموعه نقش مهمی در پویایی اقتصادی منطقه داشته که انتظار می‌رود حمایت‌های همه‌جانبه‌ای از سرمایه‌گذار گردشگری پل معلق انجام شود تا فازهای بعدی این پروژه آغاز شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل افزود: برای راه‌اندازی منحصر بفردترین زیپ‌لاین کشور در پل معلق مشگین‌شهر ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده که این امر نقش مهمی در جذب گردشگران داخلی و خارجی داشته و پارک آبی پل معلق مشگین‌شهر نیز در زیربنای چهار هزار مترمربع با سرمایه‌گذاری مجموعه پل معلق مشگین‌شهر به بهره‌برداری می‌رسد.همزمان با افتتاح زیپ لاین پل معلق بزرگترین پارک آبی کشور نیز در محل پل معلق کلنگ زنی شد

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار