عملیات اجرایی پارک آبی پل معلق مشگین شهر آغاز میشود/برگزاری ویژه برنامه عیدانه پل معلق

جناب آقای استاندار با وجود این همه ظرفیت های بکر گردشگری و کشاورزی چرا راه آهن ؟ !

هیچ موقع جلوی سرمایه گذار نمی ایستیم / مشکین شهر پایلوت آبخیزداری می شود

از کویر کرمان تا سر ایران

اگر برجام نداشتیم دقیقا چه داشتیم؟

مسائل قرآنی در بین مسئولان شهرستان کم رنگ شده است

۶ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در مشگین شهر کشف شد

منطقه ویژه اقتصادی نمین فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری خارجی است/ عملیات کلنگ‌زنی تعطیل

کریم گلدوست بخشدار شهر قصابه شد

هزارتوی آموزش و پرورش و بیم های پیش رو!

جلسه صیانت از پارک جنگلی برگزار شد

مطالبات اقتصادی مردم باید پیگیری شود/ افزایش قیمت‌ها با بدسلیقه‌گی اعلام شد/۷۵ درصد پیام‌های اغتشاشاتی از غرب بود

کد خبر: 25580 | تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹:۰۸ - پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

فرماندار شهرستان گرمی:

سد “تازه‌کند” گرمی تا پایان امسال آبگیری می‌شود؛ آبرسانی به ۱۰۵ روستا

ایلقار نیوز: فرماندار شهرستان گرمی گفت: ‌انتظار می‌رود سد تازه‌کند گرمی نهایتا تا پایان امسال آبگیری ‌شود که به طور حتم با آبگیری از این سد شاهد آبرسانی به ۱۰۵ روستا خواهیم بود.

 ابراهیم امامی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه بخشدار جدید انگوت که در محل بخشداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت:  طبق برنامه زمان‌بندی شده سد تازه کند گرمی تا پایان امسال آبگیری می‌شود  که به طور حتم با آبگیری از این سد شاهد آبرسانی به ۱۰۵ روستا خواهیم بود.

وی افزود: از دو سال گذشته تاکنون برای مهار آب‌های مرزی  در حوزه بخش انگوت بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای سدهای عمارت و تازه‌کند انگوت هزینه شده و امیدواریم از این پس نیز با در اختیار داشتن اعتبارات مورد نیاز و کافی بتوانیم هر چه سریع‌تر به تمامی اهداف مورد نظر خود در این زمینه دست یابیم.

فرماندار شهرستان گرمی گفت: از دیگر پروژه‌هایی که برای این شهرستان در نظر گرفته شده و با روند خوبی ادامه دارد می‌توان به پایاب سد گیلارلو که توسط تعاونی در حال اجراست، اشاره کرد که برای ۶۰۰ هکتار از زمین‌های کشاورزی با اعتبار یارانه‌ای ۱۵۰ میلیارد تومان  ورودی شهر گرمی برای توسعه شهرستان به طول پنج کیلومتر به صورت چهار بانده در دستور کار قرار گرفته و عملیات اجرایی آن در حال حاضر شروع شده است.

امامی بیان کرد: بررسی شاخص‌های شهرستانی در حوزه‌های راهسازی، عمران شهری و روستایی و آب شرب در شهرستان در دستور کار قرار داده شده که امیدواریم با برگزاری جلسات و پیگیری‌های مختلف این مشکلات را با مشارکت و همراهی تمامی مسئولان و دست‌اندرکاران مربوطه برطرف کنیم.

وی تصریح کرد: تصمیم بر این است که در شورای برنامه‌ریزی شهرستان اعتبارات شهرستان به صورت عادلانه به تمام نقاط شهرستان توزیع شود و اگر نیازمند توسعه اساسی و پایدار در شهرستان هستیم باید توجه کنیم که نقش دولت حمایت و پشتیبانی است و خود مردم نقش اصلی را دارند که امیدواریم بتوانیم مشارکت مردم را در توسعه شهرستان جلب کنیم.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار