عملیات اجرایی پارک آبی پل معلق مشگین شهر آغاز میشود/برگزاری ویژه برنامه عیدانه پل معلق

جناب آقای استاندار با وجود این همه ظرفیت های بکر گردشگری و کشاورزی چرا راه آهن ؟ !

هیچ موقع جلوی سرمایه گذار نمی ایستیم / مشکین شهر پایلوت آبخیزداری می شود

از کویر کرمان تا سر ایران

خداحافظی ۷.۵ میلیون دانش‌آموز با استرس نتایج آزمون‌ها

قدمت جام طلایی مکشوفه مشگین‌شهر ۳ هزار سال برآورد شد

آثار تاریخی مشگین شهر مورد غفلت قرار گرفته است

گرمی مغان در مسیر تبدیل به یکی از قطب های صنعتی استان اردبیل

کریم گلدوست بخشدار شهر قصابه شد

هزارتوی آموزش و پرورش و بیم های پیش رو!

جلسه صیانت از پارک جنگلی برگزار شد

مطالبات اقتصادی مردم باید پیگیری شود/ افزایش قیمت‌ها با بدسلیقه‌گی اعلام شد/۷۵ درصد پیام‌های اغتشاشاتی از غرب بود

کد خبر: 25628 | تاریخ انتشار: ۱۲:۴۸:۰۲ - شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

آیت‌الله سیدحسن عاملی امام جمعه اردبیل:

راه‌اندازی طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه در مشگین‌شهر پویایی اقتصاد منطقه را به‌دنبال داشت

امام جمعه اردبیل با بیان اینکه تلاش سرمایه‌گذاران مجموعه پل معلق مشگین‌شهر قابل تقدیر است،‌گفت: راه‌اندازی طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه در مشگین‌شهر اقتصاد منطقه را متحول می‌کند.

 آیت‌الله سیدحسن عاملی شامگاه شنبه در دیدار با مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر در اردبیل اظهار داشت: راه‌اندازی طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه در مشگین‌شهر پویایی منطقه را به دنبال داشته و تلاش و زحمات سرمایه‌گذار این مجموعه عباسی‌نیا قابل تقدیر و قدردانی بوده که باعث ایجاد شور و نشاط در منطقه شده است.

وی تصریح کرد: حضور گردشگران داخلی و خارجی در پل معلق مشگین‌شهر یک دستاورد بسیار خوبی است که هم‌اکنون با راه‌اندازی این مجموعه تحول عظیمی در جذب گردشگران داخلی و خارجی ایجاد شده است.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به توسعه فضای سبز و درختکاری در مجموعه پل معلق مشگین‌شهر گفت: در این زمینه سرمایه‌گذار پل معلق اقدام بسیار خوبی انجام داده که انتظار می‌رود در حوزه درختکاری و فضای سبز در مجموعه پل معلق نهضت عظیمی رخ دهد.

عاملی با اشاره به برگزاری برنامه‌های فرهنگی در مجموعه پل معلق مشگین‌شهر اظهار کرد: این مجموعه علاوه بر جذب گردشگران توانسته است در برنامه‌های فرهنگی نیز پیشگام باشد که این اقدام قابل تحسین است.

وی افزود: از مسئولان استان و شهرستان مشگین‌شهر انتظار داریم در توسعه زیرساخت‌های مجموعه پل معلق مشگین‌شهر اهتمام ویژه‌ و برای راه‌اندازی فازهای بعدی این پروژه حمایت همه‌جانبه را داشته باشند.

امام جمعه اردبیل راه‌اندازی پل معلق مشگین‌شهر را یک دستاورد بسیار خوب برای منطقه دانست و گفت: این امر علاوه بر آنکه باعث رونق اقتصاد مشگین‌شهر شده در بخش اقتصادی استان اردبیل نیز تاثیر به‌سزایی داشته است.

عاملی ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین گردشگران و جوانان را بسیار مهم و ضروری عنوان کرد و افزود: راه‌اندازی مجموعه‌های گردشگری با طرح‌ها و ایده‌های نوین نیاز اساسی است که انتظار می‌رود زیرساخت‌های توسعه سرمایه‌گذار بخش گردشگری در استان فراهم شود.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار