هزارتوی آموزش و پرورش و بیم های پیش رو!

جلسه صیانت از پارک جنگلی برگزار شد

مطالبات اقتصادی مردم باید پیگیری شود/ افزایش قیمت‌ها با بدسلیقه‌گی اعلام شد/۷۵ درصد پیام‌های اغتشاشاتی از غرب بود

یادداشتی در باب مشکلات اخیر معیشتی مردم و پیامدهای آن

وحدت و همدلی در وضعیت کنونی لازم و ضروری است/ باید حرف مردم شنیده شود

تلگرام و اینستاگرام موقتاً فیلتر شد

فتحی” طولانی مدت و چالش برانگیز

فتحی شهرداری مشکین شهر را فتح کرد

جامپینگ با مدرن ترین سازه شیشه‌ای-فولادی دنیا در مشگین‌شهر کلنگ زنی شد/ طرح گردشگری در ژئو پارک شیروان دره‌سی رونمایی شد

۴۰۰ نفر نیروی مورد نیاز کامیون سازی از مشگین‌شهر تامین می‌شود/ کامیون سازی به دنبال اشتغال پایدار در منطقه است

پرداخت ۲۰۰ هزار میلیارد تومان بهره بانکی در سال ۹۵ / قرارداد با رنو اشتباه استراتژیک است

نباید از رواج تخریب در جامعه خوشحال باشیم و بعنوان یک فرهنگ آن را نهادینه و به نسل های آینده انتقال دهیم

کد خبر: 25628 | تاریخ انتشار: ۱۲:۴۸:۰۲ - شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

آیت‌الله سیدحسن عاملی امام جمعه اردبیل:

راه‌اندازی طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه در مشگین‌شهر پویایی اقتصاد منطقه را به‌دنبال داشت

امام جمعه اردبیل با بیان اینکه تلاش سرمایه‌گذاران مجموعه پل معلق مشگین‌شهر قابل تقدیر است،‌گفت: راه‌اندازی طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه در مشگین‌شهر اقتصاد منطقه را متحول می‌کند.

 آیت‌الله سیدحسن عاملی شامگاه شنبه در دیدار با مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر در اردبیل اظهار داشت: راه‌اندازی طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه در مشگین‌شهر پویایی منطقه را به دنبال داشته و تلاش و زحمات سرمایه‌گذار این مجموعه عباسی‌نیا قابل تقدیر و قدردانی بوده که باعث ایجاد شور و نشاط در منطقه شده است.

وی تصریح کرد: حضور گردشگران داخلی و خارجی در پل معلق مشگین‌شهر یک دستاورد بسیار خوبی است که هم‌اکنون با راه‌اندازی این مجموعه تحول عظیمی در جذب گردشگران داخلی و خارجی ایجاد شده است.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به توسعه فضای سبز و درختکاری در مجموعه پل معلق مشگین‌شهر گفت: در این زمینه سرمایه‌گذار پل معلق اقدام بسیار خوبی انجام داده که انتظار می‌رود در حوزه درختکاری و فضای سبز در مجموعه پل معلق نهضت عظیمی رخ دهد.

عاملی با اشاره به برگزاری برنامه‌های فرهنگی در مجموعه پل معلق مشگین‌شهر اظهار کرد: این مجموعه علاوه بر جذب گردشگران توانسته است در برنامه‌های فرهنگی نیز پیشگام باشد که این اقدام قابل تحسین است.

وی افزود: از مسئولان استان و شهرستان مشگین‌شهر انتظار داریم در توسعه زیرساخت‌های مجموعه پل معلق مشگین‌شهر اهتمام ویژه‌ و برای راه‌اندازی فازهای بعدی این پروژه حمایت همه‌جانبه را داشته باشند.

امام جمعه اردبیل راه‌اندازی پل معلق مشگین‌شهر را یک دستاورد بسیار خوب برای منطقه دانست و گفت: این امر علاوه بر آنکه باعث رونق اقتصاد مشگین‌شهر شده در بخش اقتصادی استان اردبیل نیز تاثیر به‌سزایی داشته است.

عاملی ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین گردشگران و جوانان را بسیار مهم و ضروری عنوان کرد و افزود: راه‌اندازی مجموعه‌های گردشگری با طرح‌ها و ایده‌های نوین نیاز اساسی است که انتظار می‌رود زیرساخت‌های توسعه سرمایه‌گذار بخش گردشگری در استان فراهم شود.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار