بیانیه و متن تقدیر و تشکر مسعود خیرجو پس از استعفا و تحویل شهرداری :

تیشه محرومیت بر پای درختان سیب مشگین‌شهر!

توضیحات دادستان اردبیل در مورد پخش یک کلیپ

مشگین‌شهر امن‌ترین شهرستان استان اردبیل است

گزارش تصویری(۲) مراسم شبیه خوانی مشکین شهر

گزارش تصویری مراسم شبیه خوانی مشکین شهر

علی فتحی شهردار مشکین شهر شد

همه پرسی اقلیم کردنشین عراق فتنه ای جدید اسرائیل در منطقه می باشد

جلسه آسیب شناسی گردشگری مشکین شهر برگزار شد

بازاریابی گردشگری -مشگین شهر نگین سبز آذربایجان

۵۰  درصد ساخت و سازها غیر مجاز هستند

برگزاری کنسرت کارگاهی آموزشگاه موسیقی گونش در مشگین شهر

کد خبر: 25759 | تاریخ انتشار: ۱۴:۰۵:۴۸ - جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ | ۱ نظر | |

امام جمعه مشگین‌شهر:

تحریم‌های جدید تاثیری در زندگی مردم نخواهد گذاشت

امام جمعه مشگین‌شهر در خطبه‌های نماز جمعه ۶ مرداد ماه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله مشکینی گفت: آیت الله مشکینی در تمام حوزه‌های علمی، سیاسی و … پیشتاز همه بود لذا به مناسبت گرامیداشت این عالم فرزانه کنگره نکوداشتی در ۸ مرداد ماه  در استان اردبیل برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حوادث خشونت بار اخیر در مسجد الاقصی گفت: در این حادثه ۱۰۰ ها نفر از ساکنان اصلی  فلسطین و نمازگزاران به بهانه یهودی سازی فلسطین کشته و زخمی شدند و این اعلام جنگی با امت اسلامی و جهان اسلام است.

وی گفت: این جنایات از طرف ملت ایران و سران کشورهای اسلامی محکوم است لذا از سازمان‌های مدعی حقوق بشر نیز می‌خواهیم از این جنایتکار و کودک کش را حمایت نکنند و این سکوت مرگبار را بشکنند و از حقوق مردم فلسطین حمایت کنند.

امام جمعه مشگین‌شهر با اشاره تحریم‌های جدید مجلس آمریکا گفت: تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران با ۹۸ رأی به تصویب رسید که از لحاظ تنوع و گستردگی جزء کم نظیرترین اقدامات عجولانه آمریکاست.

وی افزود: این تحریم‌ها با هدف ثبات زدایی از جمهوری اسلامی ایران به تصویب رسیده است تحریم‌هایی همچون موشک‌های بالستیک،تحریم‌هایی به بهانه حقوق بشر، تحریم‌هایی که ناقض بندهای ۲۶،۲۸ و ۲۹ برجام است و وزیر امور خارجه سابق آمریکا نیز این تحریم‌ها را ناقض برجام معرفی کرده است.

حجت الاسلام باوقار گفت: پیروزی جبهه مقاومت در منطقه که موجب شده است طرح خاورمیانه بزرگ آمریکا با شکست مواجه شده و تمام نقشه‌های آمریکا در این راستا نقش بر آب شد لذا به دنبال این پیروزی‌ها غرب با احساس شکست مواجه شد و دست به تحریم زد.

وی تاکید کرد: گسترش نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه موجب ترس غرب شده است و با تحریم‌ها به دنبال از بین بین ثبات در ایران هستند لذا دولت باید جواب شایسته در این راستا دهد تا آنها بدانند تحریم‌ها همچون گذشته تاثیری در زندگی مردم نخواهد گذاشت.

انتهای پیام/سفیر مشکین

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ ديدگاه مطلب براي " تحریم‌های جدید تاثیری در زندگی مردم نخواهد گذاشت " ارسال شده است.

  1. مشکین شهری گفت:

    آیا واقعا تحریمها تاثیری در زندگی مردم نگذاشته؟فرمایشات امام جمعه محترم را میتوان به عنوان یک نوع دلداری برای مخاطبان قبول کرد نه بعنوان واقعیت.

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار