سینما پل افتتاح شد

با شجاعت و صداقت افرادی را که با منافع مردم و شهرستان بازی کنند علنی اعلام خواهم کرد

خبرنگاران گرمی در مشگین‌شهر تجلیل شدند/ فرماندار گرمی از خبرنگاران مشگین‌شهر تجلیل کند

واحدهای پذیرنده می‌توانند از نیروهای تحصیل‌کرده در قالب کارورز بهره‌مند شوند

گردان حضرت علی اصغر (ع) محور اصلی رزمندگان شهرستان مشگین‌شهر بود

درآینده نزدیک مشگین شهر برندگردشگری استان اردبیل خواهدبود

همچنان خبری از کودک گمشده مشگین‌شهری نیست

یکی از اولویت‌های اساسی مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر توسعه برنامه‌های فرهنگی و هنری است

فولاد سبلان و سکوت مسئولان

گزارش تصویری از اجتماع بزرگ صادقیون در مجموعه گردشگری خیاو تا گردولو(پل معلق)

درعزل و نصب‌ها بایدافرادی شایسته درمسئولیت قرارگیرد / مشگین‌شهر با مدیریت خود توانسته رتبه اول را در بحث گردشگری به خود اختصاص دهد

کوهنورد حادثه دیده در سبلان نجات یافت

کد خبر: 25759 | تاریخ انتشار: ۱۴:۰۵:۴۸ - جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ | ۱ نظر | |

امام جمعه مشگین‌شهر:

تحریم‌های جدید تاثیری در زندگی مردم نخواهد گذاشت

امام جمعه مشگین‌شهر در خطبه‌های نماز جمعه ۶ مرداد ماه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله مشکینی گفت: آیت الله مشکینی در تمام حوزه‌های علمی، سیاسی و … پیشتاز همه بود لذا به مناسبت گرامیداشت این عالم فرزانه کنگره نکوداشتی در ۸ مرداد ماه  در استان اردبیل برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حوادث خشونت بار اخیر در مسجد الاقصی گفت: در این حادثه ۱۰۰ ها نفر از ساکنان اصلی  فلسطین و نمازگزاران به بهانه یهودی سازی فلسطین کشته و زخمی شدند و این اعلام جنگی با امت اسلامی و جهان اسلام است.

وی گفت: این جنایات از طرف ملت ایران و سران کشورهای اسلامی محکوم است لذا از سازمان‌های مدعی حقوق بشر نیز می‌خواهیم از این جنایتکار و کودک کش را حمایت نکنند و این سکوت مرگبار را بشکنند و از حقوق مردم فلسطین حمایت کنند.

امام جمعه مشگین‌شهر با اشاره تحریم‌های جدید مجلس آمریکا گفت: تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران با ۹۸ رأی به تصویب رسید که از لحاظ تنوع و گستردگی جزء کم نظیرترین اقدامات عجولانه آمریکاست.

وی افزود: این تحریم‌ها با هدف ثبات زدایی از جمهوری اسلامی ایران به تصویب رسیده است تحریم‌هایی همچون موشک‌های بالستیک،تحریم‌هایی به بهانه حقوق بشر، تحریم‌هایی که ناقض بندهای ۲۶،۲۸ و ۲۹ برجام است و وزیر امور خارجه سابق آمریکا نیز این تحریم‌ها را ناقض برجام معرفی کرده است.

حجت الاسلام باوقار گفت: پیروزی جبهه مقاومت در منطقه که موجب شده است طرح خاورمیانه بزرگ آمریکا با شکست مواجه شده و تمام نقشه‌های آمریکا در این راستا نقش بر آب شد لذا به دنبال این پیروزی‌ها غرب با احساس شکست مواجه شد و دست به تحریم زد.

وی تاکید کرد: گسترش نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه موجب ترس غرب شده است و با تحریم‌ها به دنبال از بین بین ثبات در ایران هستند لذا دولت باید جواب شایسته در این راستا دهد تا آنها بدانند تحریم‌ها همچون گذشته تاثیری در زندگی مردم نخواهد گذاشت.

انتهای پیام/سفیر مشکین

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ ديدگاه مطلب براي " تحریم‌های جدید تاثیری در زندگی مردم نخواهد گذاشت " ارسال شده است.

  1. مشکین شهری گفت:

    آیا واقعا تحریمها تاثیری در زندگی مردم نگذاشته؟فرمایشات امام جمعه محترم را میتوان به عنوان یک نوع دلداری برای مخاطبان قبول کرد نه بعنوان واقعیت.

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار