دستگاه‌های اجرایی اردبیل در تبیین موازین حجاب کوشا باشند

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

درخشش دختران گلف‌باز اردبیلی در المپیاد استعدادهای برتر

اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) در اردبیل

استان اردبیل نیاز به دو برابر تخت بیمارستانی دارد

امام جمعه اردبیل: گره‌های ذهنی جوانان در فتنه اخیر را رفع کنیم

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

کد خبر: 41 | تاریخ انتشار: 20:26:16 - شنبه 28 تیر 1393 | بدون نظر | |

اردبیل میزبان جشنواره هنرهای تجسمی جوانان می‌شود

به گزارش سبلان نیوز ، سیدناصر اسحاقی اظهار کرد: این جشنواره 18 تا 21 شهریور ماه در اردبیل و با حضور هنرمندان هنرهای متنوع تجسمی برگزار می‌شود تا جوانان بتوانند استعدادهای خود را در معرض دید و نمایش بگذارند.

139111040002393

وی با بیان اینکه فعالیت های هنری و فرهنگی این اداره کل به شکل منظم و سازماندهی شده انجام می شود تا بهره برداری های صحیح از این فعالیت ها انجام شود، گفت: ما در کنار آسیب شناسی ضعف ها و نقاط قوت بخش های هنری و فرهنگی سعیمان بر این است تا با برنامه راهبردی بتوانیم حرکت رو به جلو را انجام دهیم و با حل آسیب های بخش سخت افزاری و نرم افزاری در این حوزه ها بتوانیم کارهای موثر و فراگیری را به انجام برسانیم.

اسحاقی دو ماه باقیمانده تابستان را همرا با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری دانست و بیان کرد: در کنار میزبانی جشنواره مدیحه سرایی و چاووشی خوانی رضوی برنامه‌های هفته فرهنگ رضوی، برگزاری جشنواره استانی تئاتر و میزبانی جشنواره هنرهای تجسمی خودمان را آماده و مهیای نمایشگاه سراسری کتاب استان می‌کنیم تا در هفته سوم مهر ماه نیز از 16 تا 22 مهر ماه میزبان اهالی کتاب و همدمان یار مهربان باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با ابراز خرسندی از اجرای نمایش نامه ها در مدت 10 تا 15 روز با حضور مشتاقان و علاقمندان افزود: هنر امروز وارد زندگی روزانه مردم شده و بازتاب آن را در ابعاد مختلف شاهد هستیم و می توانیم بهتر از این حرکت هایمان را سرعت داده و قدرتی مضاعف به آن ببخشیم.

وی در مورد آخرین وضعیت تالار شهر اردبیل نیز تصریح کرد: این پروژه با پیشرفت بیش از 30 درصد هم اکنون فعال است و ما از پیمانکار خواسته ایم تا با گستردگی و دامنه فراگیر اجرای آن سرعت داده تا در فاصله زمانی مقرر 2 تا 3 ساله بتوانیم تالار شهر اردبیل را که مامن هنرمندان و اهالی فرهنگ است به سرانجام برسانیم./تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار