اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال برای راه‌اندازی مرکز هوشمند ترافیک در مشگین‌شهر

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

دستگاه‌های اجرایی اردبیل در تبیین موازین حجاب کوشا باشند

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

کد خبر: 96 | تاریخ انتشار: 17:14:02 - پنج‌شنبه 23 مرداد 1393 | بدون نظر | |

فرماندار اردبیل: استقبال از سفر رئیس جمهور سیمای دولتی به خود نمی‌گیرد

جواد زنجانی عصر امروز در جلسه شورای اداری استان اردبیل اظهار کرد: اردبیل در حالی چشم انتظار رسیدن کاروان تدبیر و امید به این منطقه است که مطالبات و درخواست‌های مختلفی برای طرح در این سفر به دستمان رسیده که ما در قالب ستادهای مردمی سعی می‌کنیم این مطالبات را از زبان مردم مطرح کنیم.

وی تصریح کرد: سفر رئیس جمهور روز چهارشنبه هفته آینده بعد از ورود به فرودگاه اردبیل آغاز می‌شود اما در مسیر حرکتی حضور رئیس جمهور در ورزشگاه تختی قرار نیست استقبالی و یا حرکتی دور از شأن کرامت و عزت مردم برگزار شود که اصلاً این فضا خوشایند و مطلوب به نظر نمی‌رسد.

فرماندار اردبیل گفت:‌ ما سعی کردیم برخلاف سفرهای استانی دولت قبلی حرکت‌های غیرمتعارف را از بین برده و به یک استقبال عمومی و فراگیر در ورزشگاه تختی اکتفا کنیم و اگر مردم برای عرض ادب و احترام به رئیس جمهور و هیئت دولت بخواهند حضور پیدا کنند تنها در مسیر شریعتی تا ایستگاه سرعین این فضا مهیا می‌شود.

زنجانی بازخوردهای جهانی و منطقه‌ای استقبال مردم از رئیس جمهور را به صورت عمومی در ورزشگاه یادآور شد و افزود: این استقبال‌ها که در حقیقت حمایت و پشتیبانی از نظام است، بزرگترین حرکت صیانتی را برای جامعه ما به وجود آورده تا به دور از برخی نگرش‌های غلط و تبلیغات کور بتوانیم نظام اسلامی خود را در مسیر توسعه همه‌جانبه قرار دهیم.

وی استفاده از امکانات دولتی را در برگزاری آیین‌های مختلف استقبال از رئیس جمهور نادرست خواند و بیان کرد: ما با پرهیز از دولتی‌ شدن استقبال سعی داریم خط حرکتی را به سمت مردمی شدن این آیین و بهره‌گیری از برخی امکانات و تجهیزات سازمان‌ها و نهادهای غیردولتی سوق دهیم که در این زمینه قطعاً اقشار مختلف مردم، صنوف و مجموعه‌های غیردولتی یاریگر ما هستند.

زنجانی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: با پیگیری‌های استاندار اردبیل در طول این سفر سعی می‌شود در دیدار با رئیس جمهور، وزرا و معاونان طرح‌های توسعه خوبی برای این استان مصوب شود چراکه این استان در مسیر توسعه خود به یک حرکت زیربنایی دقیق نیاز دارد.

وی دیدار رئیس جمهور را با گروه‌ها و اقشار مختلف به ویژه نخبگان، روحانیان، کارآفرینان و ایثارگران یادآور شد و ادامه داد: حضور وزرا و معاونان رئیس جمهور نیز در شهرهای مختلف قطعی شده و این سفر انجام می‌شود.

رئیس شورای اداری شهرستان اردبیل وزیر معین اردبیل را وزیر کشور اعلام کرد و گفت: با حضور رئیس کشور پروژه‌های شهرداری اردبیل به ارزش 110 میلیارد تومان در این سفر افتتاح شده و به مرحله بهره‌برداری می‌رسد.

زنجانی از آمادگی فرمانداری برای دریافت نظرات، پیشنهادات و مشورت‌ها در انجام بهتر امور و برنامه‌ریزی‌ها برای سفر پیش روی رئیس جمهور و هیئت دولت خبر داد.

وی افزود: سالن ورزشی فرمانداری اردبیل در سه شیفت کاری میزبان بیش از 600 کاربر اینترنت، خدمات رایانه‌ای و همچنین سامانه تلفن گویا برای جمع‌آوری درخواست‌ها و پیشنهادات مطرح شده از سوی مردم است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار