اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

کد خبر: 420 | تاریخ انتشار: 12:51:52 - جمعه 28 شهریور 1393 | بدون نظر | |

مراسم اختتامیه اولین جشنواره فیلم و عکس شهر من

ایلقار نیوز :به گزارش مشکین رسا، اختتامیه اولین جشنواره عکس و فیلم با عنوان شهر من با حضور مسئولان شهرستانی و استانی و هنرمندان در محل تالار اندیشه شهرستان مشگین شهر برگزار شد.

در این مراسم سید رضا موسوی دبیر جشنواره فیلم و عکس با بیان اینکه این جشنواره از دو ماه پیش توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر برای اولین بار در این شهرستان برگزار شده است گفت: این جشنواره با عنوان شهر و شهروند با هدف نزدیکی به رسالت شهرداری و شورای شهر در دو بخش عکس و فیلم برگزار شد.

وی افزود: در بخش عکس این جشنواره بالغ بر 600 اثر به این جشنواره ارسال شده بود که از بین ان ها 45 اثر به مسابقه راه یافته است و همچنین در بخش فیلم این جشنواره نیز از بین 140 اثر 54 اثر به جشنواره راه یافته است.

در بخش دیگر این جشنواره ایمانعلی ایمانی رئیس شورای اسلامی مشگین شهر در سخنانی با بیان اینکه این شهرستان از قابلیت های متعددی برخوردار است گفت: برای معرفی قابلیت های شهرستان مشگین شهر همت همگانی خصوصاً قشر هنرمند را می طلبد که در قالب هنرهای خود ظرفیت ها و قابلیت های شهرستان را معرفی نمایند.

وی ادامه داد: این جشنواره فرصتی بود تا هنرمندان با استفاده از هنرهای خود بتوانند قابلیت های این شهرستان را در قالب عکس و فیلم به نمایش بگذارند تا موجب جذب گردشگران و سرمایه گذاران به این شهرستان باشند.

وی تاکید کرد: سرنوشت این شهر دغدغه همه مردم و مسئولان است و برای آیندگان نیز اهمیت دارد و اگر امروز کوتاهی شود باید در آینده پاسخگوی باشیم.

ایمانی با اشاره به شعار سال 93 گفت: مقام معظم رهبری در شعار سال بر فرهنگ تاکید بیشتری داشته است از این رو مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر برنامه های فرهنگی مختلفی برای این شهر در نظر گرفته شده که در آینده نزدیک شاهد شکوفایی آن ها خواهیم بود.

ابراهیم امامی فرماندار مشگین شهر نیز در این مراسم نقش فرهنگ و هنر را در کیفیت زندگی مردم بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: نقش فرهنگ و هنر در ارتقای کیفیت زندگی شهری معنا می شود و می توان گفت فرهنگ ما را در درک زندگی شهری، روش غلبه بر معضلات و چگونگی پیوند با همه شهروندان و نحوه ارتباط با محیط شهری یاری می دهد و هنر نیز، بویژه نقش تلطیف کننده دارد.

گفتنی است در پایان مراسم از برترین ها جشنواره و همچنین از پیشکسوتان هنر مشگین شهر تجلیل به عمل امد.

منبع : مشکین رسا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار