اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

کد خبر: 1185 | تاریخ انتشار: 21:03:42 - یکشنبه 4 آبان 1393 | 1 نظر | |

شهردار مشگین شهر:

نقش موثر شهروندان در مواقع بحرانی

ایلقار نیوز: به گزارش روابط عمومی شهرداری ، آذرمی شهردار مشگین شهر در حاشیه بازدید از عملیات عمرانی پل پارک استاد شهریار به نقش موثر شهروندان در مواقع بحرانی اشاره و تاکید کرد : شهرداری بهDSC04231 تنهایی نمی تواند جوابگوی انتظارات همه ی شهروندان در چنین مواقعی باشد و اگر همراهی و مشارکت مردم نباشد خدمت رسانی نیز با مشکلات زیادی مواجه خواهد شد . آذرمی با بیان اینکه شهرداری تمامی تمهیدات لازم را برای انجام امورات و خدمات به شهروندان پیش بینی و در دستور کار خود قرار داده است تاکید کرد : بی شک انتظارات مردم در این مواقع بیشتر از قبل می باشد و ما وظیفه داریم به همه ی انتظارات شهروندان در اسرع وقت پاسخ دهیم .

وی همچنین با با تقدیر از شهروندانی که با حس وظیفه شناسی یاریگر پرسنل شهرداری بوده اند از آنان بعنوان کسانی نام برد که اموال و دارایی های شهر را مانند اموال خود دانسته و به حراست از آنان اقدام می نمایند آذرمی گفت : طی بازدیدی که در روز بارش برف از کلیه مناطق شهر داشتیم به یقین انسانهایی را مشاهده کردیم که به فکر منافع عموم بوده و مصلحت شخصی را کنار گذاشته بودند و همپای خدمتگزاران مردم در شهرداری به یاری شتافته تا با سرعت عمل  به امورات شهروندان رسیدگی گردد .

آذرمی در پایان خاطر نشان ساخت : همه ی تلاش مجموعه شهرداری این است که با صدق عمل و کوشش  در جهت خدمت به شهروندان درجهت رفع مشکلات آنان تمام سعی و تلاش خود را بنمایند .

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " نقش موثر شهروندان در مواقع بحرانی " ارسال شده است.

  1. کلاشی گفت:

    از زحمات مهندس اذرمی باید تشکر کرد انچه در توان هست و انچه در توان دارد برای زیباسازی شهر دریغ نمیکند با اینکه شهرداری مشکین با مشکلات مالی و عدیده ای که دارد. اما تلاش خود رو پیش میبرد خدا قوت.موفق و موید باشی

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار